Doğal Göğüs Büyütme Yöntemleri göğüslerim çok ayrık duruyo kızlar napmalıyım =(

Carriebradsaw

Guru
Kayıtlı Üye
12 Aralık 2009
164
7
kızlar benim göğüslerim hem küçük hemde ayrık duruyo. 75 bedeni bile zor dolduruyo bide ayrık olunca hiç hoşuma gitmiyo mafoldumben nolur bana yardım edin kızlar yaa çok kafama takıyorum senağlama şimdiden teşekkür ederim

kızlar benim göğüslerim hem küçük hemde ayrık duruyo. 75 bedeni bile zor dolduruyo bide ayrık olunca hiç hoşuma gitmiyo mafoldumben nolur bana yardım edin kızlar yaa çok kafama takıyorum senağlama şimdiden teşekkür ederim

canm küçükse doğal olarak ayrıkta olucaktır yani bizimkilerde öyle...bizlerde kafamıza takıyoruzki çabalıyoruz sen şimdi burdaki bütün başlıkları oku formüllere bak ne var ne yok aklına uyanı dene eğer okuduysan yorumları sonuç alanlar var büyütmek imkansız değil...

hepsini okudum ama sanırım kesin sonuç alınamıyor hiç birisinden.düzenli spor yapcam artık.şnav çekmek iii geliyo diye duymuştum bilmiyorumkismile

Canım yaş küçükse gelişme olur gögüsler ayrık olabilir bu normaldir bazılarının ayrık oluyo benimde ayrık küçük olduğundan sanırım

ayrik olmasi cok normal bide kucuk o yuzden olabilir arkadslarin dedigi gibi bizimde kucuk ve dogal olarak ayrik duruyo bizde burda care bulmaya casliyoruz sen kendine en cok uyan yani yapabilcegin bir yontemi sec burda bi suru yontem ilac var umarim guzel bi sonuc alirsin

Canım mutlaka birisi iyi gelicektir sen herşeyi oku..
Şınav mekik gibi şeyler sadece göğüsleri toparlar büyütmez..
Hatta çok spor yapan kişilere dikkat edin göğüsleri bile yoktur ben birtane sporcu görmedimki koca göğüslü olsun hepsi tahta..
Ben spor yapmaya başladım mesela ama benim yumuşak o yüzden yani..
Tavsiyem sporunla birlikte birde burada ki yöntemleri dene ve çabuk pes etme..
Çünkü 2 hafta 1 ay gibi kısa sürelerde mucize beklemek çok yanlış

haklısınız galiba arkadaşlar biraz umutsuzum bu konuda sanki büyümez artık gibime geliyo ama denemekte fayda var tabi :çok üzgünüm:

Göğüslerinin yapısı buysa sen ne yaparsan yap ona bi çare bulamazsın ki..

Canım mutlaka birisi iyi gelicektir sen herşeyi oku..
Şınav mekik gibi şeyler sadece göğüsleri toparlar büyütmez..
Hatta çok spor yapan kişilere dikkat edin göğüsleri bile yoktur ben birtane sporcu görmedimki koca göğüslü olsun hepsi tahta..
Ben spor yapmaya başladım mesela ama benim yumuşak o yüzden yani..
Tavsiyem sporunla birlikte birde burada ki yöntemleri dene ve çabuk pes etme..
Çünkü 2 hafta 1 ay gibi kısa sürelerde mucize beklemek çok yanlış

Demek benim o yüzden.Önceden bu kadar düz değildi.Son 1 yıldır benim de ayrık ve küçük duruyor.Hiç mi büyümez yaa bilmiyorumkismile

merhaba arkdslar benim göğüslerim cok kucuktu 70 beden sudyen bıle durmuyodu nerdeyse hep yukarı cıkıyodu egılıp kalktıgımda ve özellikle sudyennin demirleri beni cok rahtsız ediyodu.hele yazın destekli südyen taktığımda o sıcakta nasıl yakıyodu anlatamam hepiniz yasamısınız eminim...gelelim asıl konuya ben aktarlardan mersin yağı aldım kokusu biraz keskin ve kötü ama zamanla icli dslı oldum onunla:KK70: hergün aksamları göğüslerime masajla mersin yağını uyguladım ve üc hafta sora göğüslerimde belirginlesmeye basladı 4 haftmada ise göğüslerimin catalı belli olmaya basladı yani ayrık olan göğüslerim yan yana geldi :KK70: sizede tavsiye ederim hem göğüsleri büyütüyü hemde sertlestiriyo ayrıca parlak bir görünüm veriyo suanda göğüslerim 75 takıyorum 75 dolduruyo hatta tasıyo sımdı 80 beden südyen alısverısı yapmaya balıyacagım :KK70::KK70::KK70: sizede bu yağı tavsiye ederim ben kısa surede yaptım devam etmedım usendğim icin ama tekrardan baslıyacagım 85 ıdeal bedende olsun diye yaz geliyo bikini giymekten ve dekolteli giymekten cekinmiyorum artık:KK70::KK70::KK70::KK70:

bende çörek otu yağını kullanmaya başladığımdan beri çatal bölgesi oluştu ve o kadar ayrık durmuyor artık. masaj yaparken koltuk altınızdan çatal bölgesine doğru ovun göğüslerinizi ortada birleştirin o da baya etkili oluyor

merhaba arkdslar benim göğüslerim cok kucuktu 70 beden sudyen bıle durmuyodu nerdeyse hep yukarı cıkıyodu egılıp kalktıgımda ve özellikle sudyennin demirleri beni cok rahtsız ediyodu.hele yazın destekli südyen taktığımda o sıcakta nasıl yakıyodu anlatamam hepiniz yasamısınız eminim...gelelim asıl konuya ben aktarlardan mersin yağı aldım kokusu biraz keskin ve kötü ama zamanla icli dslı oldum onunla:KK70: hergün aksamları göğüslerime masajla mersin yağını uyguladım ve üc hafta sora göğüslerimde belirginlesmeye basladı 4 haftmada ise göğüslerimin catalı belli olmaya basladı yani ayrık olan göğüslerim yan yana geldi :KK70: sizede tavsiye ederim hem göğüsleri büyütüyü hemde sertlestiriyo ayrıca parlak bir görünüm veriyo suanda göğüslerim 75 takıyorum 75 dolduruyo hatta tasıyo sımdı 80 beden südyen alısverısı yapmaya balıyacagım :KK70::KK70::KK70: sizede bu yağı tavsiye ederim ben kısa surede yaptım devam etmedım usendğim icin ama tekrardan baslıyacagım 85 ıdeal bedende olsun diye yaz geliyo bikini giymekten ve dekolteli giymekten cekinmiyorum artık:KK70::KK70::KK70::KK70:

bişi sorucam canım gögsünde kıllanma filan oldumu yaglar genelle bir süre sonra tüylenme yapıo demişlerdide merak ettim sorma ihtiyacı duydum bende aynı dertten muzdaribim 75 takıyorum gögüslerimin biri anyada öteki konyada bir türlü birleştiremedim kaydirigubbakcemile3

hayır canım kıllanma yapmadı aksine cok parlak duruyolar vede tas gibi masallah:teytey::teytey: benım kulladıgım mersin yagı ucucu dıger yaglar gıbı degil canım tavsıyede ederım hatta onu kullanmaya basladıktan sora bıde ek olarak rezene cayına 5 damla çörek otu yağı koyarsan sabah aksam iç onunda etkisi var ama ben fazla içemedim onu iğrenc bi kokusu ve tadı var ılıtıp bi dikiste içiyodum sırnaşık şey

X