Gelinlik Ayakkabısı benim gelin ayakkabılarım:)

em4561

Popüler Üye
Kayıtlı Üye
12 Haziran 2009
2.990
6
kızlar bugün aldık ayakkabılarımı. gerçi daha gelinlik yok ortada. ama ayakkabı bulmuşken alalım dedik. topuklu fakat çok rahat

Son düzenleme:
............

dscf1374.jpg

dscf1377k.jpg

dscf1379.jpg

Son düzenleme:
Çok şık hayırlısı ile kullanırsın ınşallah.Herkes gelinliğe göre ayakkabı alır,artık sende ayakkabıya göre gelinlik seçersin :)) Allah yardımcın olsun kolay gelsin

Çok şık hayırlısı ile kullanırsın İnşallah.Herkes gelinliğe göre ayakkabı alır,artık sende ayakkabıya göre gelinlik seçersin :)) Allah yardımcın olsun kolay gelsin

teşekkür ederim. öle olucak valla ama ayakabı rengi aynı ya sorun olmaz die düşündüm

cooook guzel ve cok sik.... ayaklariniz kemikli degilse cok daha rahat edersiniz. benim agrim olurdu muhtemelen. ama ayakkabi harika!!!

cooook guzel ve cok sik.... ayaklariniz kemikli degilse cok daha rahat edersiniz. benim agrim olurdu muhtemelen. ama ayakkabi harika!!!

teşekkürler arkadaşım. ayaklarım kemikli değil. zaten 35 numara bu ayakkabı :) ayağıma tam oldu . ama azcık darlanıo ayağım içinde. ama 36 da büyük geldi.idare edicez artık. kadın esner dedi

rahat ve güzel görünüyor:)güle güle kullan:)bende nsl bulcam ayagıma göre bilmiyorum:)35 numara inş buna benzer bulurum düğüne kdr bende:)

kızlar bende duymuştum düğünden önce ayakkabıları evde kullsnmak lazımmış ayakkabı esnesin ayak ayakkabıya alışsın diye en azından vuruyosada düğünden önce görür çözüm bulursunuz düğün gününüz mahvolmaısn canlarım

kızlar bugün aldık ayakkabılarımı. gerçi daha gelinlik yok ortada. ama ayakkabı bulmuşken alalım dedik. topuklu fakat çok rahat
çook güzelmiş canım ama keşke gelinliğe karar vermeden almasaydın gelınlık tonuylA ayakabının tonu bırbırını tutmayabılıo ablam ayakabı almıştı beyaz gelinlık bakmaya gıttı sora krem begendi yenıden ayakabı aldı.anlıcann gelınlık rengını ayakabınla aynı alman gerekıo

rahat ve güzel görünüyor:)güle güle kullan:)bende nsl bulcam ayagıma göre bilmiyorum:)35 numara inş buna benzer bulurum düğüne kdr bende:)

bulursun canım bu da 35 numara. evet rahat topuğu da yüksek gibi ama platform olduğu için rahat oluyo

çook güzelmiş canım ama keşke gelinliğe karar vermeden almasaydın gelınlık tonuylA ayakabının tonu bırbırını tutmayabılıo ablam ayakabı almıştı beyaz gelinlık bakmaya gıttı sora krem begendi yenıden ayakabı aldı.anlıcann gelınlık rengını ayakabınla aynı alman gerekıo

gelinliği de diktirioruz canım. o da halloldu. ayakkabılar tam beyaz değil zaten. gelinliğimde beyaz değil. hafif krem gibi. olur sanırım. teşekkürler tavsiyen için

kızlar bende duymuştum düğünden önce ayakkabıları evde kullsnmak lazımmış ayakkabı esnesin ayak ayakkabıya alışsın diye en azından vuruyosada düğünden önce görür çözüm bulursunuz düğün gününüz mahvolmaısn canlarım

evet ayakkabıcı da bana giy dedi. önleri biraz sıkıodu çünkü. biz de içine hani demirli ayakkabılar düzgün dırsun die kalıplar oluyor. onlardan soktuk içini öle duruyor. denedim geçen güzn açılmış sıkan yer

X