Bebişlerinize Doğum Günü Hediyesi Olarak Ne Almayı Düşünüyorsunuz?

ecrinyagmur

Popüler Üye
Kayıtlı Üye
14 Ocak 2009
716
2
Arkadaşlar bebişlerimiz Allahın izniyle 1 yaşına girecekler hatta bazı bebişlerimiz doğum günlerini kutladılar bile.İnşallah bizlerde güzel bir partiyle evlatlarımızın yeni yaşına girmelerini kutlayacağız. Günlerdir düşünüyorum kızıma bu özel gününde ne alabiliriz diye ama tam karar veremedim. Aklıma gelenler kızımın ismine hesap actırayım her ay düzenli olarak para yatırayım 18 yaşına kadar onun adına bir yatırım yapmış oluruz diye düşünüyoruz. Bunun yanında eğitici ve onu mutlu edecek oyuncak almaki stiyorum hoş okadar çok oyuncağı varki sanki oyuncak gereksiz gibi olabilir diyede düşünüyorum. Aslında aklıma başka şeylerde geliyor, mesela playskool ilk arabam yada tommy ilk bisikletim alayım diyorum aynı zamanda yürüteci var bu 2 ürün yürütec olarakta kullanıldığından kızıma faydası olurmu acaba? sizler kullandınızmı bu ürünleri? Başka bir seçenekte ebeveyn kontrollü bisikletler var onlarda hoşgözüküyor :) aklıma gelmişken birde sallanan atlar var tekerlekli aynı zamanda... yazdıklarımdan anlaşılacağı gibi seçenekler arttıkça kafamda karışıyor. Sizden ricam bu ürünleri kullananan yada almayı düşünen arkadaşlar varsa benimle fikirlerini paylaşabilirmi lütfen

ben fisher pricenin türkçe konuşan eğitici sandalyesini almayı düşünüyorum yada salıncak karar veremedim tam..bence ilk arabam için geç kalınmış yani az kullanılacak yürüdükten sonra yüzüne bakmazlar sanmıyorum..

bu arada bizde var ebeveyn kontrollü bisikletten dedesi 7 aylıkken almıştı çok seviyor kızım hatta eve gelen çocuklarla kavga ediyor onun için..

ben fisher pricenin türkçe konuşan eğitici sandalyesini almayı düşünüyorum yada salıncak karar veremedim tam..bence ilk arabam için geç kalınmış yani az kullanılacak yürüdükten sonra yüzüne bakmazlar sanmıyorum..

canım cvp yazdığın için teşekkür ederim. benimde endişem dediğin gibi yürümeye başlayınca ilk arabamla fazla ilgilenmeyebilir.kontrollü bisiklette çok hoşuma gitti ama tam karar veremedim

Neden hiç kimse cevap yazmıyor :KK43: Kızlar ne hediye alacağınıza karar vermediğiniz içinmi cvp yazmıyorsunuz?
Lütfen fikirlerinizi benimle paylaşır mısınız.

Neden hiç kimse cevap yazmıyor :KK43: Kızlar ne hediye alacağınıza karar vermediğiniz içinmi cvp yazmıyorsunuz?
Lütfen fikirlerinizi benimle paylaşır mısınız.

cnm bende kızım atları çok seviyo ona sallanan pilsanın atını almayı düşünüyorum bi arkadaşımızda gördük çok hoşuna gitti sende düşünebilirsin 5 yaşa kadarda oynaya biliolar

cnm bende kızım atları çok seviyo ona sallanan pilsanın atını almayı düşünüyorum bi arkadaşımızda gördük çok hoşuna gitti sende düşünebilirsin 5 yaşa kadarda oynaya biliolar

canım saol cvp yazdığın için. hafta sonu dediğin ürünede bir bakarım canımm

arkadaşım bn kızıma chicco quatro aldım hem sallanıyor hem yürüteç oluyor ayrıca hem arkadan iktirmeli hemde kendi süreceği bisiklet oluyor tavsiye ederim yanda düşmemesi için kollar ve emniyet kemeri de var müzikli falan

arkadaşım bn kızıma chicco quatro aldım hem sallanıyor hem yürüteç oluyor ayrıca hem arkadan iktirmeli hemde kendi süreceği bisiklet oluyor tavsiye ederim yanda düşmemesi için kollar ve emniyet kemeri de var müzikli falan

canım dediğin ürünede bir bakıp inceleyeyim çok teşekkürler

babası kızıma fisher price akıllı egitici çaydanlık alıcak. bendre çok güzel bir anı defteri. her dogum gününde birşeyler yazıcaz

banka hesabı açtırmak mantıklı bence:) çok bi meblağ olmasa da eğlence ve girşim:) yürüteç ve salıncak çok gerekli gelmedi bana. her ikisi de çabuk sıkılabileceği şeyler. şimdiki çocuklar çok hızlı tüketiyo. bisiklet yaklaşan yaz günleri için de mantıklı. tabi ki gezdirilebilecek alan varsa. her koşulu düşünmek lazım. biraz bekleyin bence. doğum gününde zaten hediyeler gelecektir. sonrasında karar verin eğer banka hesabı düşünmüyosanız.

biz biraz erkenciyiz bugun ona bısıklet aldım anne kontrollu olanlarından bır sevındı gorsenız hıc ınmıyor uzerınden sızede tavsıye ederım yaz aylarının vazgecılmesı bısıklet

banka hesabı açtırmak mantıklı bence:) çok bi meblağ olmasa da eğlence ve girşim:) yürüteç ve salıncak çok gerekli gelmedi bana. her ikisi de çabuk sıkılabileceği şeyler. şimdiki çocuklar çok hızlı tüketiyo. bisiklet yaklaşan yaz günleri için de mantıklı. tabi ki gezdirilebilecek alan varsa. her koşulu düşünmek lazım. biraz bekleyin bence. doğum gününde zaten hediyeler gelecektir. sonrasında karar verin eğer banka hesabı düşünmüyosanız.

canım cvp yazdığın için teşekkürler, bugün bayağı bir araştırdım galiba bisiklet alacağım çok beğendiğim bir model var resmini ekleyemiyorum ama
Smart Trike DX Bisiklet - E-Bebek.com Bebeğiniz ve Sizin için Herşey! yazdığım bu adreste resmi var. önümüzde yaz olduğu için bisiklet daha ağır bastı. almak isteyenlere tavsiye ederim çok kullanışlı bir bisiklete benziyor 3-4 yaşına kadar kullanabilir diye düşünüyorum.

at düşünüyordum bende ama şimdi bakınca bisiklet daha uygun geldi bana da. bu arada albüm yaptırmayı düşünüyorum kızıma fotoğrafçıda. bi de tabak yada ne bileyim tişört bastıralım dedik üzerinde ada 1 yaşında gibi bişeyler tazıcak e daha bizim zamanımız da var düşünmek için :)

Bize bisiklet geldi zaten.. daha önce kullanılmış ama olsun.. ne kadar kullanabiliyorlar ki zaten. Bahar da kullanırız sanırım..

Ayşin nerelerdesin sen bakimm.

Ben hediye almadım oğluma ama bir hesap açmayı düşünüyorum

ben tenteli salıncak alıp balkona koymayı düşünüyorum. sıcak yaz günlerinde sallanıp eğlenir, içinde uyur diye düşünüyorum.

salıncak var bizde çok hoşuna gidiyor tavsiye ederim
sizinkinin markası ne canım? benim burda görerek alama şansım yok netten sipariş vericem. denge falan problemi olur mu acaba diye korkuyorum
6977salincak.png

YONCA ÇOCUKSU DELUX SALINCAK bu ürüne bakıyorum. iyi gibi geldi ancak
acaba
1969pilsan.jpg

Pilsan Ayaklı Salıncak : BEBEK & ÇOCUK : sitemizde.com bu da daha mı kullanışlı olur karar veremiyorum.bilmiyorumkismile

Son düzenleme: