Galip Gürel e giden..tedavi olan varmı?

merhaba smartqueen bende yaklasık 8 sene onceporselen yaptrmıstım on dört dişime fakat pek memnun kalmadım galip güreli merak ettim cidden muayene ucreti ne kadar acaba ben istanbulda oturmuyorum o yuzden tedavi ne kadar sürede bitiyor acaba

Merhaba,

Adetine 1500 Euro verdim. Muayene ücretini 50 Euro diye hatırlıyorum ama diş yaptırmaya karar verdiğim için almamışlardı. Muayene olmayı planlıyorsanız en az 1 ay sonraya randevu veriyorlar çünkü Galip Bey dişi yapılacak hastaya ilk kendisi bakıyor, çok talep olduğundan ve haftasonları çalışmadıklarından süre uzuyor tabi. Sorunun veya sizin ne istediğinizi hemen kendisi tespit ediyor.

Siz daha evvel porselen yaptırdıysanız ve dişleriniz halihazırda kesildi ise, nasıl bir yol izlenir bilemiyorum açıkçası. Kendisi laminate veneer'i dişleri kesmeden, mevcut dişin üzerine yaprak gibi yapıştırarak yapıyor. Her şartta en iyi yöntemi önereceğinden eminim.

Tedavi, benim ön dişlerim adet olarak fazla ve biraz problemli olduğu için bir kaç aşamalı ve biraz vakit aldı. Önce bir deneme ile ofisinde ilk gittiğimde basit bir mock up yaptı. Karar verip ok ilerleyelim dediğimde, 2. randevuda maketi biraz daha şekillendirip benden strat için onay aldı.
bunu izleyen 3. randevuda, diş etlerim kesildi ve geçici implant yapımına başlandı. 4. randevuda dişetlerimin iyileşmesini takiben 10 gün sonra geçici implant takıldı. 20 gün geçici implantla yaşadım , bu sürede asıl dişlerim yapım için laboratuvarda idi. Sonra dişlerim geldi ve 1 saatte takıldı. Sonrası memnuniyet ve rahatlık...Yaklaşık 1 ayda 4-5 randevu ile bitirdim.

Sizin dişleriniz sayıca daha az ise daha kısa sürecektir.

paraya acımadım çünkü diş bu, defalarca yaptırmak daha pahalıya geliyor, 1 kere yaptırıp uzun süre memnun kullanmak daha karlı bence... rahat gülebilmek de paha biçilmez

Merhaba,

Adetine 1500 Euro verdim. Muayene ücretini 50 Euro diye hatırlıyorum ama diş yaptırmaya karar verdiğim için almamışlardı. Muayene olmayı planlıyorsanız en az 1 ay sonraya randevu veriyorlar çünkü Galip Bey dişi yapılacak hastaya ilk kendisi bakıyor, çok talep olduğundan ve haftasonları çalışmadıklarından süre uzuyor tabi. Sorunun veya sizin ne istediğinizi hemen kendisi tespit ediyor.

Siz daha evvel porselen yaptırdıysanız ve dişleriniz halihazırda kesildi ise, nasıl bir yol izlenir bilemiyorum açıkçası. Kendisi laminate veneer'i dişleri kesmeden, mevcut dişin üzerine yaprak gibi yapıştırarak yapıyor. Her şartta en iyi yöntemi önereceğinden eminim.

Tedavi, benim ön dişlerim adet olarak fazla ve biraz problemli olduğu için bir kaç aşamalı ve biraz vakit aldı. Önce bir deneme ile ofisinde ilk gittiğimde basit bir mock up yaptı. Karar verip ok ilerleyelim dediğimde, 2. randevuda maketi biraz daha şekillendirip benden strat için onay aldı.
bunu izleyen 3. randevuda, diş etlerim kesildi ve geçici implant yapımına başlandı. 4. randevuda dişetlerimin iyileşmesini takiben 10 gün sonra geçici implant takıldı. 20 gün geçici implantla yaşadım , bu sürede asıl dişlerim yapım için laboratuvarda idi. Sonra dişlerim geldi ve 1 saatte takıldı. Sonrası memnuniyet ve rahatlık...Yaklaşık 1 ayda 4-5 randevu ile bitirdim.

Sizin dişleriniz sayıca daha az ise daha kısa sürecektir.

paraya acımadım çünkü diş bu, defalarca yaptırmak daha pahalıya geliyor, 1 kere yaptırıp uzun süre memnun kullanmak daha karlı bence... rahat gülebilmek de paha biçilmez[/QUOTE

cevabınız için tesekkürler smartqueen zirkonyum kaplamanın fiyatı daha fazladır heralde ama gercekten memnun kalıcaksam deger verdiğimiz paraya

SmartQueen rica etsem dişlerinin fotoğrafını koyabilir misin? Ben kendisine gitmek çok istiyorum fakat oldukça pahalı olduğundan maalesef gidemiyorum.Allah kısmet ederse bir gün ben de kendisine dişlerimi yaptırıcam.

Laminate veneer yaptırdım demişsin ama geçici implant takmışlar nasıl oluyor? Lamine,yaprak porselen olmuyor mu? Yaptırdığın farklı bir işlem mi?

Hafta sonu çalışmamaları kötüymüş.Bir de tabii dişlerle Galip Bey'in değil de diğer hekimlerin ilgilenmesine üzüldüm.Sadece onun yapmasını isterdim açıkçası sonuçta o kadar para veriyoruz.Diğer hekimler de iyidir muhakkak ama ben özellikle Galip Gürel'in yapmasını çok istiyorum...

SmartQueen rica etsem dişlerinin fotoğrafını koyabilir misin? Ben kendisine gitmek çok istiyorum fakat oldukça pahalı olduğundan maalesef gidemiyorum.Allah kısmet ederse bir gün ben de kendisine dişlerimi yaptırıcam.

Laminate veneer yaptırdım demişsin ama geçici implant takmışlar nasıl oluyor? Lamine,yaprak porselen olmuyor mu? Yaptırdığın farklı bir işlem mi?

Hafta sonu çalışmamaları kötüymüş.Bir de tabii dişlerle Galip Bey'in değil de diğer hekimlerin ilgilenmesine üzüldüm.Sadece onun yapmasını isterdim açıkçası sonuçta o kadar para veriyoruz.Diğer hekimler de iyidir muhakkak ama ben özellikle Galip Gürel'in yapmasını çok istiyorum...

Ben henüz çok yeni bir üye olduğum için fotoğraf koyabiliyor muyum bilmiyorum. Ama diş macunu reklamına çıkabilecek kadar iyi oldu diyebilirim.

Ben de para biriktirip yaptırdım, elbette çok kolay değil bir anda vermek malesef. Dişleri zaten Galip Bey kendisi yapıyor. Tasarlıyor. Sizin herhalde 50 tane fotoğrafınızı her açıdan çekiyorlar gülerken ağzınız açıkken vs.. Sonra Galip Bey oturup bunları mimimetrik çalışıyor ve nasıl şekilde dişler olması gerektiğini tasarlıyor. Şöyle düşününün, ünlü defilelerde, tasarımı ünlü tasarımcı yapar ama elbisenin dikimini oturup tasarımcı kendisi yapmaz. Burada ustalık gerektiren şey dişin ağzınıza ve yüzünüze en uygun şekilde tasarlanmasıdır. Bunu da Galip Bey birebir yapıyor. bu noktadan sonra yapılan dişleri takma kısmını tabiki kendi yerine başkaları yapıyor. Buna vakit harcarsa zaten emeğini asıl uzmanlık alanına harcamadığı için yazık olur. Bu arada da sürekli kontrol ediyor elbette. yani sürekli bakar, yorum yapar.

ilk olarak geçici bir implant taktı kendi dişlerimin üzerine, tek parça, beni 15-20 gün idare edecek. Asıl dişlerimin bir prototipi gibiydi. Yapıştırdı. Sonra asıl dişlerim geldiğinde onu söktü ve tek tek yeni dişlerimi yapıştırdı.

Haftasonları çalışmamaları üzücü evet. Ben diş temizliği için randevuyu 20 gün sonrasına alabildim az evvel

Güle güle kullanın eminim çok güzel olmuştur.Toplamda 35 milyar verdiniz sanırım.O kadar parayı anca ben 3 yıl çalışıp hiç harcamadan verebilirim.Taksit,indirim yapıyor mu acaba?
Resim yükle sitelerinden(hizliresim.com gibi) fotoğrafınızı yükleyip linkini buraya koyabilirsiniz.

dentlal kliniği k. serhat şahine giden var mı ? dr. necib şene de gittim arada ciddi bir fiyat farkı var. ama tabi ki önemli olan sonuç bir türlü karar veremiyorum. yardımcı olan birileri çıkarsa çok sevinirim

Gidebileceğim başka Galip Gürel kadar iyi bir doktor var mı
Merhaba , Daha önce de yazmıştım, Dr. Necip bey estetik diş konusunda uluslararası seviyede uzman, muayenehanesi bağdat caddesinde , fikir almanızı tavsiye ederim. İnanılmaz işler yapıyor, çok mütevazi , sizi dinliyor ve nasıl bir diş istediğinizi anlıyor, bence çok önemli. Telefon numarası Diş Hekimi Necip Şen 0216 3633888

dentlal kliniği k. serhat şahine giden var mı ? dr. necib şene de gittim arada ciddi bir fiyat farkı var. ama tabi ki önemli olan sonuç bir türlü karar veremiyorum. yardımcı olan birileri çıkarsa çok sevinirim
Selam, mesajlara bakınca gördüm , kime gitmeye karar verdiniz?
gerçi çok zaman geçmiş.
benim doktorum da necip şen, ve çok iyi doktordur. ama serhat beyi tanımıyorum. bir fikrim yok. Bizi de haberdar edersen sonuçla ilgili sevinirim

benim çalıştığım yerin doktorlarından biri bağdat caddesinde bir klinikte çalışıyor normalde zirkon fiyatları 750 tl ama ben 350 tl ye yaptırdım..yaptırmak isteyen olursa.. aynı fiyata yaptırtabilirim.. bu fiyata böyle bir yerde elbetteki mümkündeğil yapılmaz.. ki zaten estetdik diş hekimliğinde bir numaradır nerdeyse doktorum.. diişlerim size az çok fikir versin diye resminide koyuyorumEki Görüntüle 138448 Eki Görüntüle 138449
Merhaba! Hala yardımcı olabilir misiniz bu konuda? Dişlerimi yaptırmak istiyorum ama işini güzelce yapan birini arıyorum

X