Sayfa: 1/2 12 SonSon
Toplam 16 adet sonuctan sayfa basi 1 ile 10 arasi kadar sonuc gösteriliyor

Konu: !!!!!klomen hapının kist yaptığı doğrumu lütfen yardım eğer öyleyse ben kullanmayım!!

1. Konu Sahibi : baby2435 #1

!!!!!klomen hapının kist yaptığı doğrumu lütfen yardım eğer öyleyse ben kullanmayım!!

kızlar klomen hapının kist yaptığını duydum doğrumu doktorum bana klomen verdi adetinin beşinci günü başla dedi ama eğer kist yapıyorsa söyleyin hiç başlamadan kullanmayım doktora gidip bana başka bi hap vermesini isteyim yada sizin bana önerebileceğiniz bi hap varmı siz söyleyin ben bi doktoruma danışıp kullanayım:1no2:

2. Konu Sahibi : baby2435 #2
    canım klomen sonrasında çatlatıcı iğne vuruluyor o kisti engelliyor.
    doktor kontrolü olmadan kafana göre kullanırsan kiste yol açar

3. Konu Sahibi : baby2435 #3
    Giriş tarihi
    Feb 2010
    klomeni kullandıktan sonra yumurtan çatlamazsa kist oluşur
    ama çatlatma ignesiyle yumurta çatladıktan sonra sorun olmaz.
    doktor takip edecektir zaten.belli bi büyüklüge geldiginde igne oluyorsun yumurtan çatlıyor.

4. Konu Sahibi : baby2435 #4
    canım ana doktorda söyledi kist yapıyor ama dedi bende zaten polikistikover var

5. Konu Sahibi : baby2435 #5
    saolun kızlar yardımlarınız için doktorum bana kist yaptığını neden söylemedi sizce kaş yaparken göz çıkarcak ya sonra birde kistle uğraş iş uzadıkça uzuyacak offf allahım ya ben şimdi napcam en iyisi doktora gidip danışmak başka bi hap versinvereliniortak

6. Konu Sahibi : baby2435 #6
    canım ama onun sayesıde hamile kaldım üç ay kullandım tabi sonu hüsrannnn

7. Konu Sahibi : baby2435 #7
    Alıntı sevimsizim kullanıcısından alıntı Mesajı Göster
    canım ama onun sayesıde hamile kaldım üç ay kullandım tabi sonu hüsrannnn

sonu hüsran derken canım ne demek istedin kötü bişey mi oldu?????CADIARZU

8. Konu Sahibi : baby2435 #8
    klomenden başka kist yapmayan daha iyi bi hap var mı bilen yokmu arkadaşlar sizlerden alacağım cevap doğrultusunda doktora gidip klomen hapını değiştirmesini söylicem zaten yumurtalığım ufak birde kist oluştumu uğraşamam ya biran önce benim iyileşmem lazım offfffffffff.....

9. Konu Sahibi : baby2435 #9
    Giriş tarihi
    Oct 2008
    cnm bnm 3. kullanısım bu ay 2 ay kist yaptı bu ayda rahmimim inceltti malesef bana yaramadı bir kere dene sansıın yinede derim

Bebeğimin doğacağı muhtemel tarih : 19-08-2014

Hamileliğimin 37. haftası içindeyim.
    Bebeğimi kucağıma almama 26 gün kaldı.

Bebeğinize ait kan dolaşımı, göbek kordonunda bulunan iki atar damar ve bir toplar damar vasıtasıyla yapılır. Hamileliğin son zamanlarında funik üfürümü denilen bir üfürme sesi bebeğinizin kordon bağı üzerinde duyulabilir. Erkek veya kız bebeklerin doğumda göğüsleri şiş olabilir. Parlak kırmızı akıntı veya kalıcı lekelenmeler hemen doktora bildirilmelidir.

Bebeğimin yaklaşık ağırlığı : 2850 gr. - Yaklaşık boyu : 48.6 cm. (Baştan Topuğa)

Hamilelik Takvimi - Hamilelik Günlüğünü İmza alanına eklemek için tıklayın

10. Konu Sahibi : baby2435 #10
    Giriş tarihi
    Jun 2008
    Alıntı baby2435 kullanıcısından alıntı Mesajı Göster
    kızlar klomen hapının kist yaptığını duydum doğrumu doktorum bana klomen verdi adetinin beşinci günü başla dedi ama eğer kist yapıyorsa söyleyin hiç başlamadan kullanmayım doktora gidip bana başka bi hap vermesini isteyim yada sizin bana önerebileceğiniz bi hap varmı siz söyleyin ben bi doktoruma danışıp kullanayım:1no2:

canım kontrolsüz kullanım kist yapar ama dr un muhakkak takip edecektir
    yani bu ve türevlari ilaç yumurta büyütüyo ister istemez kist risski var
    ama dr un istenilen büyüklüğe gelince çatlatma iğnesi vuracaktır
    bence fazla takılma derim
    ben 2 ay kullandım poliksitik overim var
    ona rağmen kist olmadı
    inşallah sende de olmazz
    doz olarak günde 1 mi 2 mi kullanıyosun
    ben 1 doz ilk ay 2nci ay 2 doz kullandım ama sorun olmadı
    malesef gebelik de olmadı ama ilaçtan 3 ay sonra normal yolsan hamile kaldım
    sanırım ilaçlar yumurtlamamı baskıladıı

Alıntı sevimsizim kullanıcısından alıntı Mesajı Göster
    canım ana doktorda söyledi kist yapıyor ama dedi bende zaten polikistikover var
    canım sölemek sorundalar tüm riskleri ama %100 kist yapar ya da %100 gebe kalınır gibi bi kaide yok

Alıntı baby2435 kullanıcısından alıntı Mesajı Göster
    klomenden başka kist yapmayan daha iyi bi hap var mı bilen yokmu arkadaşlar sizlerden alacağım cevap doğrultusunda doktora gidip klomen hapını değiştirmesini söylicem zaten yumurtalığım ufak birde kist oluştumu uğraşamam ya biran önce benim iyileşmem lazım offfffffffff.....
    gonaphene var aynı ilaç muadil ilaç yani
    ama canım hepsi yumurtaları baskılıcak bünye meselesi kist olayı yani
    bence riskleri konuş dr unla
    herkesin durumu farklı
    kimi çok etki görür kimi azz

Sayfa: 1/2 12 SonSon