!!!!!klomen hapının kist yaptığı doğrumu lütfen yardım eğer öyleyse ben kullanmayım!!

baby2435

Popüler Üye
Kayıtlı Üye
11 Ekim 2009
1.094
7
38
kızlar klomen hapının kist yaptığını duydum doğrumu doktorum bana klomen verdi adetinin beşinci günü başla dedi ama eğer kist yapıyorsa söyleyin hiç başlamadan kullanmayım doktora gidip bana başka bi hap vermesini isteyim yada sizin bana önerebileceğiniz bi hap varmı siz söyleyin ben bi doktoruma danışıp kullanayım:1no2:

canım klomen sonrasında çatlatıcı iğne vuruluyor o kisti engelliyor.
doktor kontrolü olmadan kafana göre kullanırsan kiste yol açar

klomeni kullandıktan sonra yumurtan çatlamazsa kist oluşur
ama çatlatma ignesiyle yumurta çatladıktan sonra sorun olmaz.
doktor takip edecektir zaten.belli bi büyüklüge geldiginde igne oluyorsun yumurtan çatlıyor.

saolun kızlar yardımlarınız için doktorum bana kist yaptığını neden söylemedi sizce kaş yaparken göz çıkarcak ya sonra birde kistle uğraş iş uzadıkça uzuyacak offf allahım ya ben şimdi napcam en iyisi doktora gidip danışmak başka bi hap versinvereliniortak

klomenden başka kist yapmayan daha iyi bi hap var mı bilen yokmu arkadaşlar sizlerden alacağım cevap doğrultusunda doktora gidip klomen hapını değiştirmesini söylicem zaten yumurtalığım ufak birde kist oluştumu uğraşamam ya biran önce benim iyileşmem lazım offfffffffff.....

cnm bnm 3. kullanısım bu ay 2 ay kist yaptı bu ayda rahmimim inceltti malesef bana yaramadı bir kere dene sansıın yinede derim

kızlar klomen hapının kist yaptığını duydum doğrumu doktorum bana klomen verdi adetinin beşinci günü başla dedi ama eğer kist yapıyorsa söyleyin hiç başlamadan kullanmayım doktora gidip bana başka bi hap vermesini isteyim yada sizin bana önerebileceğiniz bi hap varmı siz söyleyin ben bi doktoruma danışıp kullanayım:1no2:

canım kontrolsüz kullanım kist yapar ama dr un muhakkak takip edecektir
yani bu ve türevlari ilaç yumurta büyütüyo ister istemez kist risski var
ama dr un istenilen büyüklüğe gelince çatlatma iğnesi vuracaktır
bence fazla takılma derim
ben 2 ay kullandım poliksitik overim var
ona rağmen kist olmadı
inşallah sende de olmazz
doz olarak günde 1 mi 2 mi kullanıyosun
ben 1 doz ilk ay 2nci ay 2 doz kullandım ama sorun olmadı
malesef gebelik de olmadı ama ilaçtan 3 ay sonra normal yolsan hamile kaldım
sanırım ilaçlar yumurtlamamı baskıladıı

canım ana doktorda söyledi kist yapıyor ama dedi bende zaten polikistikover var

canım sölemek sorundalar tüm riskleri ama %100 kist yapar ya da %100 gebe kalınır gibi bi kaide yok

klomenden başka kist yapmayan daha iyi bi hap var mı bilen yokmu arkadaşlar sizlerden alacağım cevap doğrultusunda doktora gidip klomen hapını değiştirmesini söylicem zaten yumurtalığım ufak birde kist oluştumu uğraşamam ya biran önce benim iyileşmem lazım offfffffffff.....

gonaphene var aynı ilaç muadil ilaç yani
ama canım hepsi yumurtaları baskılıcak bünye meselesi kist olayı yani
bence riskleri konuş dr unla
herkesin durumu farklı
kimi çok etki görür kimi azz

Herkese günaydın. Ben 4 aydır kullanıyorum. 3 aydır 3 doz kullanıyorum. Ama ben de ne kist oldu ne de çatlatma iğnesi vuruldum. Kendi kendine çatladılar. Hiç sıkıntı yaşamadım. Hamile kalamadım ama bu ay tüplerimin filmi çekilecek. Bu arada tüp filmi çektiren varsa nasıl olduğun adair bilgi verirse sevinirim.

Herkese günaydın. Ben 4 aydır kullanıyorum. 3 aydır 3 doz kullanıyorum. Ama ben de ne kist oldu ne de çatlatma iğnesi vuruldum. Kendi kendine çatladılar. Hiç sıkıntı yaşamadım. Hamile kalamadım ama bu ay tüplerimin filmi çekilecek. Bu arada tüp filmi çektiren varsa nasıl olduğun adair bilgi verirse sevinirim.

saol canım demekkivereliniortak herkeste kist olmuyo vucuda göre değişiyo anlaşılan inşallah bendede olmaz bende adetimin beşinci günü kullanmaya başlıcam...:Saruboceq:

canım kontrolsüz kullanım kist yapar ama dr un muhakkak takip edecektir
yani bu ve türevlari ilaç yumurta büyütüyo ister istemez kist risski var
ama dr un istenilen büyüklüğe gelince çatlatma iğnesi vuracaktır
bence fazla takılma derim
ben 2 ay kullandım poliksitik overim var
ona rağmen kist olmadı
inşallah sende de olmazz
doz olarak günde 1 mi 2 mi kullanıyosun
ben 1 doz ilk ay 2nci ay 2 doz kullandım ama sorun olmadı
malesef gebelik de olmadı ama ilaçtan 3 ay sonra normal yolsan hamile kaldım
sanırım ilaçlar yumurtlamamı baskıladıı

canım sölemek sorundalar tüm riskleri ama %100 kist yapar ya da %100 gebe kalınır gibi bi kaide yok

gonaphene var aynı ilaç muadil ilaç yani
ama canım hepsi yumurtaları baskılıcak bünye meselesi kist olayı yani
bence riskleri konuş dr unla
herkesin durumu farklı
kimi çok etki görür kimi azz

saol canım ya ben en iyisi doktorumla konuşayım verdiğin bilgiler için çokkkk tşkr ederim tatlım saol inşallah işe yararda hamiş kalırım...

merhab ben dekulalndım bend ekşist yaptı am herkeste olacak diye bişey yok benimki patladı bi sürü kistim oldu artık hayata almma klomeni abn yaramadı

X