Göz Makyajı Ankarada kaş mimarı nursun yıldız

Kaş, kirpik şekillendirme, rimel, kapatıcı, far, göz kalemleri)

BATINCIM

Aktif Üye
Kayıtlı Üye
23 Ekim 2008
100
0
44
kızlar dün kaşlarımı aldırdım.nursun hanıma süper diyebilirim. 10 yıldır kaşlarımla başım dertteydi.bir çok yer denedim herkez kendine göre bir şeyler yapmaya çalıştı.
sonunda doğru adresi buldum.hepinize tavsiye edebilirim.sositosositosen gözlerimebaksanab

turan güneş bulvarı cihan iş merkezi no:18/4 ankara
tel:442 34 88
canım kaşı 25 tl.ye alıyor
resim koyarım istiyorsanız ama bana yardımcı olmanız lazımçünki bilmiyorum nasıl konulacağını :ecrin_bebek:

25 TL çok pahalıymış ama.... Walla benim kaşlarım bi hafta sonra çıkmaya başlıyor zaten iki hafta bi gitmem gerekiyor... Resimde eklersen bakmış oluruz....

çok pahalıymış hakkaten ama şeklinı güzel verıyosa değer 1 kere aldırırı çıkmadan ben anlarım

kaşlarının resmini koyabilirmisin?çok merak ettim bende iyi bir yer arıyorum

tatlım sana kolay yolu sölim ben .. artık resimleri upload etmene gerek kalmazz ..

kullanıcı paneline gir Seçenekleri Düzenle'ya tıkla en altta mesaj editörü var ..

ordan gelişmiş düzenleyici WADASDWDWSAQQW yazaanı seçç ..

değişiklikleri kaydet'e tıkla ..

artık resimleri kopyalayıp foruma yapıştırabilirsin ayrı bir siteye yükleyip linki buraya yapıştırmana gerek kalmaz ..

hadi resim bekliyorumm tatlım ..

$S4032971.jpg

tatlım sana kolay yolu sölim ben .. artık resimleri upload etmene gerek kalmazz ..

kullanıcı paneline gir Seçenekleri Düzenle'ya tıkla en altta mesaj editörü var ..

ordan gelişmiş düzenleyici WADASDWDWSAQQW yazaanı seçç ..

değişiklikleri kaydet'e tıkla ..

artık resimleri kopyalayıp foruma yapıştırabilirsin ayrı bir siteye yükleyip linki buraya yapıştırmana gerek kalmaz ..

hadi resim bekliyorumm tatlım ..

tşk.ederim tatlım sayende becerdim :emir_bebek:

kızlar merabaaa, bizde bugun 3 kişi gittik nursun ablaya, hani tamam güzel alıyodur da ne kadar güzel olucak diye gittik ama gerçekten inanılmaz bi değişim oldu. hemde üçümüzde birden. kendisi gerçekten çok yetenekli ve çok tatlı bi bayan. kaşından dert yananlar ne fiyat ne uzaklık dert etmesin, nursun yıldız a gitsin. biz üçümüz de inanılmaz derecede memnun kaldık.çok tatlı dilli çok şeker bi bayan.muhakkak gidin.memnun kalmamanız mümkün değil.daha önce hiç böylesine güzel olmamıştı kaşlarımız..

sevgili hanımlar
adres ve telefon numarası gibi bilgilerinizi,lütfen özel mesaj ile paylaşın
topikte özel bilgi vermek yasaktır..bilginizekaydirigubbakcemile5
güzel paylaşımlar dilerimopuyorumnanaktan

Son düzenleme:
arkadaslar bende burda okumustum ve yazın gıttım nursun hnm'a. ben hıc begenmedım bıde 35 tl olmus< gercekten acıdım. bıde ben en ıyısıyım en guzel makyajı ben yaparım soleyım boyleyım dıyen ınsanları pek sevmem. hala bende arıorm yıldız cıvarı ıyı bı kas alan :KK43: ama nursun hnmı tavsıye etmıormm

X