Panik atak hastası olup hamile kalmak isteyenler, bebişlerini kucaklarına alanlar

eceezgi

Geçici Olarak Hesap Pasiftir !
tek ayak cezası
Kayıtlı Üye
19 Şubat 2010
9.135
5.689
güzel yorumlarınızı beklıyorum
olumlu şeyler paylaşalım içimiz açılsın

zemuszemus

benden başka kimse yok muuuuuuuuubilmiyorumkismile

ben varım 6 yıldr yok bebişim ayrıca uzun zamndr panik atak hastasıyımmmmmmmmmm

bende varım, 2.bebeğim geldi 3 ay önce...sıkıntılı bir hamilelik geçirdim ama ilaçsız geçirebildim çok şükür...ama 15 gündür ilaca başladım tekrar :KK43:( doğumdan sonra bir geldi pir geldi.....akannehir

bende varım, 2.bebeğim geldi 3 ay önce...sıkıntılı bir hamilelik geçirdim ama ilaçsız geçirebildim çok şükür...ama 15 gündür ilaca başladım tekrar :KK43:( doğumdan sonra bir geldi pir geldi.....akannehir

Allah bağışlasın canım

darısı başımızakaydirigubbakcemile3

yokk bebeği hep istiyorum ama çok heyecan ve stresten herhalde olmuyo off

33+3 haftamdayim ve ilaçsiz bu sürece geldim...ama benimde korkum dogum sonrasi ilaca ihtiyac duyarsam ve bebgimi emziremezsem cok üzülürüm
varmi deneyimi yada önerisi olanlar

çok ılgınc bu konuyu ben acmısm,sımdı bu dusuncem de yok cnk esımle ayrıldık:)

merhabalar,bende panık atak hastayım ve cokk bebek istıyorum....doktorum ilacı bıraktıracak cok kotu olursam napıcam bılmıyorum..

merhaba arkadaşlar,babamı kaybettim,evlendim,kalp kapak hastası olduğumu öğrendim,sıkıntılı bir hamilelik geçirdim,ardına erken doğum ve sıkıntılı dönemler devam etti.hepsi 4sene içinde oldu,oğlum 5aylıkken ataklarım başladı.tabi kalpten zannedip korktum,psikolojik dediler ben sanki kalp krizi geçiriyorum sanıyordum,çarpıntı ,ğöğüs sıkışması ,el ayak titremesi,miğde bulantısı,büyük tuvalete koşturma ,dikkat toplayamama ,heyecanki ne fena,yerimde duramayıp volta atıyodum.psikolojikmi diye dr a gittim panik atak dedi.3sene kadar ilaç kullandım,arada bıraktım.2senedir ilaçsız kendim mücadele ediyorum.herhalde 1,5senedir uğramadı ama bitmişte değil.şuan halen sıkıntılarım var ama mücadele ediyorum,hamilelik düşünüyorum oğlum 4,5yaşında ama korkuyorum,yine başa dönerim diye.bilmiyorum napacağım.

merhaba arkadaşlar,babamı kaybettim,evlendim,kalp kapak hastası olduğumu öğrendim,sıkıntılı bir hamilelik geçirdim,ardına erken doğum ve sıkıntılı dönemler devam etti.hepsi 4sene içinde oldu,oğlum 5aylıkken ataklarım başladı.tabi kalpten zannedip korktum,psikolojik dediler ben sanki kalp krizi geçiriyorum sanıyordum,çarpıntı ,ğöğüs sıkışması ,el ayak titremesi,miğde bulantısı,büyük tuvalete koşturma ,dikkat toplayamama ,heyecanki ne fena,yerimde duramayıp volta atıyodum.psikolojikmi diye dr a gittim panik atak dedi.3sene kadar ilaç kullandım,arada bıraktım.2senedir ilaçsız kendim mücadele ediyorum.herhalde 1,5senedir uğramadı ama bitmişte değil.şuan halen sıkıntılarım var ama mücadele ediyorum,hamilelik düşünüyorum oğlum 4,5yaşında ama korkuyorum,yine başa dönerim diye.bilmiyorum napacağım.

Cok zor gecti mi hamileliginiz? Bende bu hastalık la savasiyorum ve bebek istiyorum ama coknkorkuyorum :KK43:

EMDR tekniği hakkında bilgisi olan uygulatan varmı? Travma sonrası stres ve panik atakta kullanılıp baya fayda sağlıyomuş ben düşünüyorum ama araştırmadayım bilgisi olan varsa paylaşabilir mi?

Öncelikle herkeze iiyi geceler bende panik atak rahatsızlığı geçiriyorum çok şükür şu sıralar iiim ilaçlarımmı bıraktım her an hamile kalıcam diey ve bu esnsda yine beni yoklıycak diye çok korkuyorum sırf o yüzden hamile kalmak istemiyorum bu arad kalp atışlarının çok yükselmesinin acaba bebeğe zararı oluyomu?

Öncelikle herkeze iiyi geceler bende panik atak rahatsızlığı geçiriyorum çok şükür şu sıralar iiim ilaçlarımmı bıraktım her an hamile kalıcam diey ve bu esnsda yine beni yoklıycak diye çok korkuyorum sırf o yüzden hamile kalmak istemiyorum bu arad kalp atışlarının çok yükselmesinin acaba bebeğe zararı oluyomu?

kalp atışlarınızın yükselmesi değil de kalp atışlarınızın yükselmesine neden olan hormon bebeğinizi etkileyebilir.tabiii hemen belirteyim bu benim şahsi düşüncem.bilimsel olarak durum nasıldır bilemiyorum.sağlıklı günler diliyorum..

kalp atışlarınızın yükselmesi değil de kalp atışlarınızın yükselmesine neden olan hormon bebeğinizi etkileyebilir.tabiii hemen belirteyim bu benim şahsi düşüncem.bilimsel olarak durum nasıldır bilemiyorum.sağlıklı günler diliyorum..

bebeğe zararı yokmus benim bunu sormadıgım doktor kalmadı, pa gecrimenin bebeğe HİÇBİR zararı yokmus kızlar....

aynı durumu bende yaşıyorum ben panik atak ve obsesif k.bozkvar şimdilik düşünmüyoruz ama yakın zamanda isteyecez tabi ama ilaçsız naparım diye de düşünüyorum aklıma geldikçe karamsarlıga düşüyorum çünkü ilcı bi ara bıraktım ve 2 haftada 4 kilo verdim o günlerde çok mutsuzdum ymek yiyemiyorum bogazımda kalcakmış gibi oluyordu içimde bogulacakmışım gibi bir sıkıntı vardı birine zarar verme korkusu vardı çok kötüydü şimdi düşünüyorumda bırakırsam tekrardan öyle olurum diye korkuyorum :KK43: sen naptın peki nasılsın şimdi

X