Nasıl geçer 450 günnn!!! :(

NEGRO88

Aktif Üye
Kayıtlı Üye
17 Aralık 2009
278
1
ARKADAŞLAR BENİM ERKEK ARKADAŞIM DÜN ASKERE GİTTİ :gitme::gitme: DÜNDEN BERİ ZATEN KENDİMDE DEĞİLİM. ÇOK ÜZGÜNÜM. UZUN DÖNEM YAPICAK ASLERLİK. ŞİDMİYE KADAR HİÇ AYRI KALMADIK HER AKŞAM 40 DAKİKALIK YOL GELİRDİ 20 DAKİKA GÖRÜŞMEK İÇİN SONRA 40 DAKİKA DAHA GERİ DÖNERDİ. ÇOK ZOR OLCAK İKİMİZ İÇİNDE bilmiyorumkismile NASIL DAYANICAM BİLMİYORUM. :sinifsinif::sinifsinif: BENİM ANNEM DURUMU BİLİYOR ANNEME ANLATTIM AMA ANNEM EN SON GİTTİĞİ AKŞAM BİLE TELEFONDA KONUŞMAK İSTEMEDİ ONUNLA ŞİMDİ UYGUN OLMAZ DEDİ BABAMDA TİTİZDİR BU KONULARDA ONDAN HABERSİZ YAPAMAM DEDİ ANNEM KONŞMADI DİLEKLERİNİ BANA DEDİ BEN İLETİM ARKADAŞIMA. SORUM ŞU ERKEK ARKADAŞIM BAN ANNE ABLALARININ NUMARALARINI VERDİ ONLARLA GÖRÜŞMEMİ İSTEDİ ANNEM ŞİMDİ GÖRÜŞMEDİĞİ İÇİN BEN DE ONUN AİLESİYLE GÖRÜŞMEMELİMİYİM? İLERDE SORUN OLUR MU ACABA? ANNEME ZATEN YENİ ANLATTIM ONDAN MI HEMEN KONUŞMAK İSTEMEDİ BİLMİYORUM AMA BEN DEDİM ABLASININ DÜĞÜNÜNE GİTMİŞTİM ODA DEDİKİ YANİ ONLAR SENİ TANIYO FELAN ANNEME BİŞEY DEMEDİM YANİ EVET OLARAK ANLADI. NEYSE SİZCE NASIL DAVRANMALIYIM. ONLR ÇOK İYİ İNSANLAR TANIYORUM AMA NE YAPACAĞIMI BİLMİYORUM ABLASI FELAN DEDİ BN HEP ARARIM SENİ ZATEN GÖRÜŞMESSEM BİLE ERKEK ARKADAŞIM ÜZÜLÜR BUNU SORUN YAPAR ARAMIZDA . NE YAPMALIYIM YARDIM EDİN benneyaptımki

canım öncelikle Allah kavuştursun,bizde kardeşimi gönderdik ama yarin hasreti,özlemi bir başka olur kabul ediyorum...Allah sabrını veriyor canım...ablasıyla aranızdaki samimiyet nedir bilmiyorum ama annenin mesafeli durmak istemesi normal bence..şu durumda konuşulmalı mı konuşulmamalı mı diye sormuşsun; bana kalırsa karşı taraf ne kadar iyi niyetli olursa olsun biraz mesafe şart..hele evlilik,söz öncesi,aileler tanışmadan evvel..abalasıyla görüşebilirsin mesela sana daha yakındır yaş itibariylede..ama dediğim gibi ne kadar seversen sev arada bir mesafe olmalı bence....çokta üzüp kendini yıpratma olur muu:1hug:

neden ailesiyle görüşeceksin ki? erkek arkadaşın tanıştırmış mıydı sizi bire bir? öyle olsa bile bayramda, kandilde falan ararsınız.... ne gerek var görüşmeye ben anlayamadım.
Allah kavuştursun bi de..

Evet ablasıyla annesiyle bire bir tanıştırdı beni. Emanet etme duygusundan olsa gerek. Onlarla da görüşmemi istiyor. Nasıl davranıcam bilmiyorum

ben görüşmezdim ki ben nişanlıyken bile hiç aramadım kayınvalidemi o da beni aramazdı zaten...bence şimdiden fazla muhabbet iyi olmaz en azından adı konsun bir söz takılsın o zaman görüşürsün..erkek arkadaşında kızacak diye görüşmek zorunda değilsin ben hiç sevmiyorum böyle şeyleri..

zaman çok çabuk geçiyor bende üniversite bir bitsede evlenebilsem eşimle diyordum şuan 6 aylık evliyim nezaman geçti zaman anlamadım.ayrıca arkadaşının ailesiyle çok sıkıfıkı olma arada henüz birşey yok anladığım kadarıyla mesafeli ol ki sonradan evlenmeden önce öyleydin şimdi değiştin gibi lafları duymaya mağruz kalmazsın ben eşimin ailesiyle hep mesafeliyimdir.böylede gidicek ben nişanlıyken bir tartışmamız olmuştu bende eşimin iş yerine gitmiştim yüzyüze konuşmaya kayınvalidem bunu laf etti sonradan anneme annememde gerekn cevabı verdi zaten.yani böyle oluyo bu durumlar laf ediliyor sonradan malesef....

Konu içerik nedeniyle " Aşk Hikayelerimiz/Dertlerimiz " Bölümüne taşınmıştır.

Canım Allah kawuştursun inş kazasız belasız sağlıklı bir şekilde gelir sana sewdiğin

Canım ailesini tanıysan annesini ablasını konuş Allah kawuştursun de samimi olmana gerek yok ama sen tanıyosan seni biliyorlarsa ara annesiyle konuşamasanda ablasıyla konuş tatlım Allah kawuştursun inşallah

X