Göz kuruluğu - göz kuruması-kuru göz

obirobiirobiiir

...
Kayıtlı Üye
15 Nisan 2009
212
8
göz rahatsızlığımdan dolayı gözlerimde göz yaşı kuruması var. bunun için suni göz yaşı damlaları kullanıyorum fakat etkili olmuyor. refresh,artelac damla ve thilo-tears jel kullanıyorum fakat hiç rahatlamam yok. göz kuruması hakkında bilgisi olan ya da etkili bi göz yaşı damlası ya da bu hastalığın farklı bi tedavisi var mı bu konuda bilgisi olan arkadaşlar bilgi verir misiniz?...

aynı rahatsızlık bende de var doktor 1 ay süreyle damla ve jeli kullanmamı söyledi 20 günü geçti kullanıyorum düzenli bi şekilde fakat hala etki etmedi.bu hafta içi doktora gideceğim tekrar çok zor bişey ciddi canım yanıyo artık :KK43: doktorla konuştuktan sonra haber veririm size de:)

merhabalar.. bende de göz kurulugu var gözümün brinde hc yas yok bu yüzden bazı ılaclar kullanıyorm systane.gecelerı viskotears kllanıorm..sıcak havalarda dısarıda olmamanızı tavsıye ederm..tozlu ortamlardan uzak durun eger göz kurulugundan dolayı gözünüzde yanma ve batma gbı agrılar olursa temız br havluyu soğuk suyla ıslatıp göz kapagnzın uzernde bekletın gecıcı olsada bayaa rahatlatacaktı gecmıs olsunn

X