Yurtta kalan öğrenciye diyet =(

Tonitakun

Aktif Üye
Kayıtlı Üye
22 Şubat 2010
7
0
Ne zormuş bu yurt hayatı.Aslında bu kötü yemeklerle kilo verilir nitekim 5 kilo da verdim ama artık veremiyorum çünkü zaman geçtikçe daha fazla yiyorum alışıyorum bu yemeklere!!!:1no2:Burda bir sürü diyet listesi var birine başlıyım diyorum ama hep aynı sorum nasıl yapıyım ben bu yemekleri bir ocağım bile yokken:uhm: 65 kiloyum ve boyumda 65.55 olmak istiyorum ama şok diyetlerle değil çünkü işe yaramıyorlar belli bir noktadan sonra ideal kiloya yaklaştıkça özellikle.Ama bu sağlıklı diyet menüleri de hiç öğrenciye uygun değil.Yemekhanede hergün pilav ya da makarna ve yemekler hiç diyet değil.Önerilerinizi bekliyorum lütfen yaza zayıf girmek istiyorum.hihoyyyt

çok zor bi durum tatlım anlıyorum seni. ama herşeyden az yersen ve heryere sürekli yürüyerek gidersen sanırım bi nebze daha iyi olabilir.

Ne zormuş bu yurt hayatı.Aslında bu kötü yemeklerle kilo verilir nitekim 5 kilo da verdim ama artık veremiyorum çünkü zaman geçtikçe daha fazla yiyorum alışıyorum bu yemeklere!!!:1no2:Burda bir sürü diyet listesi var birine başlıyım diyorum ama hep aynı sorum nasıl yapıyım ben bu yemekleri bir ocağım bile yokken:uhm: 65 kiloyum ve boyumda 65.55 olmak istiyorum ama şok diyetlerle değil çünkü işe yaramıyorlar belli bir noktadan sonra ideal kiloya yaklaştıkça özellikle.Ama bu sağlıklı diyet menüleri de hiç öğrenciye uygun değil.Yemekhanede hergün pilav ya da makarna ve yemekler hiç diyet değil.Önerilerinizi bekliyorum lütfen yaza zayıf girmek istiyorum.hihoyyyt

ben zamanında yurtta kalırken ilk aylar kilo verip sonra fazlasıyla almıştım. aman dikkat et cnm. yalnız yemek yemek sağlıklı. ben yurdun yemeğini yiyemiyordum sürekli hazır yiyiyordum ve abur cubur sonra aldım. sonra yurttan ayrıldım tekrar verdim.sonra tekrar aldım. falan fllan. aslında yurt fln bahane. iş yürekte.iradeye DUR diyebilmekte!!!

Evet haklısın canımız yemek istedimi bahane bulmak dünyanın en kolay işi.Şu elma diyetini deneyeceğim ve kesinlikle abur cuburların cazibesine kapılmayacağım baharın başındayız yaza kadar sağlıklı bir şekilde kilo verebileceğimiz düşünüyorum hihoyyyt

kıyamam canım ya ne zor o yurt şartları bilirimm eski günler aklıma geldii:gitme:
bence yurt yemeklerine de alıştıysan onları azaltmaya çalış mümkün olduğunca hareket ett irade meselesi bence bu.. gerçi ben kilo almaya çalışıyorum ama yazını görünce dayanamadımkaydirigubbakcemile

çıkan yemeklerden yiyerek te zayıflayabilrsn tatlım...örneğin yemeklerden az miktarda yiyerek diyet yemeği yemişi gibi olabilrsn..ayrıca salatalık alabilrsn meselaodana..elma armut portakal...aralarda bunlardan yersn...yapabilrsn yani..

http://www.kadinlarkulubu.com/diyet-basari-oykuleri/348723-evcadisinin-kilo-verme-seruveni.html

burda nasıl kilo verdiğimi anlattım ipuyçlarından faydalanabilrsn...

http://evcadisinin.blogspot.com/
burda da zayıflamaya dair yazılar var canım...

başarılar..

Son düzenleme:
dostum bende yurtta kalıyorum ve seni çok iyi anlıyorum.bizim yurtta da berbat yemekler var.imkanı yok yenilmiyor o yemek yaa.bizde hemen hemen hergün tost,hamburger bi şekilde geçiştiriyoruz. ama yurtta bir iki arkadaşların ile anlaşıp.hergün yürüyüş yapabilirsinkaydirigubbakcemile5.yurdun yemeklerini bilmem ama sabah kalktıgında adam akıllı kahvaltı yap süper güzel oluyor.su vazgeçilmezimiz tabi:) akşamları genelde ben yurtta kalmışsa akşamdan tam çorba yanına da yoğurtla besleniyorum.kapanışı da maden suyuyla bitiriyorumaklinialirimsmile yani arkadaşım biz böyle zayıflayabiliriz ancak:teselli: .yaza da az kaldı yaaa.yazı da düşün.kaydirigubbakcemile3

X