hint yağı ardından detoksla kolayca zayıfla

asli_____

Geçici Olarak Hesap Pasiftir !
tek ayak cezası
Kayıtlı Üye
27 Şubat 2010
852
172
kızlar;

detoks biliyorsunuz ki toksinlerimizi atarak sağlıkla zayıflamamız için çok gerekli. detokstan önce aktarlardan 3,5 ytlye alabileceginiz hint yagını sabah kalkınca 2 çorba kaşıgı kadar içiyorsunuz. ve o günü sadece sıvıyla çok çok acıkırsanız da çorbayla bitiriyorsunuz. ardından ve takip eden 5 günde sadece sıvı beslenmeye çalışıyorsunuz. kendi sıktıgınız meyve suları- sebze corbası başta olmak üzere tm çorbalar, ve tabiki de bol bol su. 3 günün sonunda 4 kiloya kadar veriyorsunuz. vücudunuzdan ne su gidiyor nede baska birşey sadece vücüdunuzdaki zararlı maddeler atılıyor ve temizleniyor. önce dilerseniz araştırın sonra deneyin. ben bunu gecen yaza dogru yapmıştım. şimdi tekrar başlayacagım... zemuszemus

aa hakkatten doğru mu :KK70: bende bayıldığim hintli oyuncu rani mukherjee bir hint yağı reklamında oynamıştı ne işe yarıyor diye merak ediyordum demek bu şekilde kullanılıyormuş :KK70: inananmadım vaalla :KK70: :) süpermiş ya iyide heryerde varmıdır bu hint yağı aktarlarda falan birde sahtesi neym olmasın :KK70:

birde beş gün sıvı besleniyorsunuz dedin ya o beş günde de sabah hint yağı içiyormuyuz?
yoksa sadece ilk gün mü?

bu arada çok teşekkürler bilgiler için :) :KK70:

X