Kellogs İndirim fırsatı

PamuKSekeR

artık anne
Kayıtlı Üye
29 Nisan 2007
1.971
10
arkadaşlar aşağıdaki linke giriş yapıp 5 tane arkadaşınızın mailini yazınca migrostan alacağınız kelloggsta indirim fırsatı varmış.. ilgilenirseniz diye ekledim.. malum yaz ve diyete başladı herkes belki bi faydası olur ..

Link Silinmiştir.

eğer çok sevdiğim bişey olsaydı alırdım hemen 5 tane mail adresi verirdim onları ne olcak:)

ben de buradaki tavsiyeyi görünce girdim hemen siteye. 5 arkadaşımın e-mailini yazdım ve onlara güzel bir e-kart gitti. sonrasında bir kaç bilgi girdim ve bir kod verdi. dün cevahir migros'a gittim. girişteki kiosk'ta MigroSMS diye bir yer var, oraya tıkladım. açılan kod yazma bölümüne kodumu girdim ve anına indirim kodunu basıp verdi makine. yaklaşık 3 aydır kullanıyorum ve satın aldığım en hesaplı special k idi. zaten kampanya olduğu için 2,75 liraydı. kasada anında indirim çekini de kullandım ve sadece 2,25 liraya aldım ürünü, yarın bi daha gidip alıcam, belki stoklarım :)
bu arada, siz nası tüketiyosunuz special k'yı. ben mayhoş meyve sevmediğim için special k kırmızı meyveliyi çok tüketemiyorum. special k sade alıyorum ve içine muz veya çilek doğruyorum. tadı çok güzel ama kalori açısından doğru mu yapıyorum bilmiyorum. yardımcı olabilecek var mı?

Konu açılalı baya süre geçmiş, dolayısı ile indirim de çoktan bitmiştir..Bu sebeple konuyu kilitliyorum..

X