Saç Rengi ve Saç Boyama Röfleli saçı kapatmak

teşekkr ederm cnm
cnm bence kendin boyıyacaksan önce bi güvendiğin kuaförden yardım al bilgi al sanki oraya boytacakmışsn gibi sor:) onlar zaten ne renk kapatır sölerler.
2boyayı üst üste boyamak zarar verirmiki bide tutarmı acaba üst üste??

benm kuzenim kuaför o boyayacak ama ev şartlarında :) daha önce aynı gün 2 kere boyamıştım saçımı bi sorun olmadı ama koyu kumralı bi kaç gün kullanırım güzel olursa sonra boyarım..bu hafta halletmeyi düşünüyorum artık bu işi ya çok sıkıldım netten saç rengi bakıp durmaktan :)

yağmurbulutu
bence kahveye boyayabillirsin saçını kapatacağını düşünüyorum ama ben önce koyu kumral üstüne kahve tonu yapıcam diplerimde çıktığı için..

benm kuzenim kuaför o boyayacak ama ev şartlarında :) daha önce aynı gün 2 kere boyamıştım saçımı bi sorun olmadı ama koyu kumralı bi kaç gün kullanırım güzel olursa sonra boyarım..bu hafta halletmeyi düşünüyorum artık bu işi ya çok sıkıldım netten saç rengi bakıp durmaktan :)

:) iyi bari kuaför olması bi avataj
inşallah çok güzel olur, sen boya fotonu ekle bakalm belki bende dönerim :) boyanın markasını falanda almayı unutma tımammı cnm görüşürz :eek:

yağmurbulutu
bence kahveye boyayabillirsin saçını kapatacağını düşünüyorum ama ben önce koyu kumral üstüne kahve tonu yapıcam diplerimde çıktığı için..

cnm kumrala dikkat et çünkü kumral saça yeşil bi görüntü veriyor bi araştır onu.

evde platin sarı saçlarımı karamele boyadım ve platinler faciaaaa kapanmadı tekrar kuaförde renk akıttrdım dip iğrenç oldu offf off kumrala bayasam tutarmı ama sanırım oda olmicak

evet yaa kumralda çok riskli, ben bi kere boyadığımda turuncumsu olmuştu ama ozaman çok açık yada açık kumral almıştım boyayı ve ondan öyle olduğunu düşünmüştüm..şimdi koyu kumral alayım dedim o yüzden..aaayyy o da turuncu yaparmı ki yaa..bi kuaföre sordum,katalog gösterdi bende irize dore mi ne yazıyodu onu beğendim ve kuaför direk boyayacağını söledi..cesaret edip boyatamadım işte..

uf niye böle bu kuaförler ya:KK43: istedğmz renk zor tutturuyolar,
nezaman boyattn sen ?
karamele falan boyasan kapatırmıki bilmiyorumkismile

3 hafta oldu boyatalı.. Öyle kızgınım ki kuaföre..:eek:lmaz: Saçlarımı yolasım geliyo.. Bir daha saçımı boyarsam ve berbat olursa eşim herlade çıldırıcak.. Doğal saç diyip duruyodu, sarı saça heveslendim işte bi kere..

Daha önce 2 sefer röfle yaptırdım. Saçımın 2 ton açığıydı, güzel durmuştu..
Saçımın eski halini özledim. Çok güzel bi kahveydi..
Forumları okuyunca daha kötü oldum.Başkaları uğraşıyo ki benim saçımın rengi olsun, ben illede sarı.. :KK43:

Şimdi kahvenin hangi tonunu alsamda kapatsam şu turuncuyu, iğrenç röfleyi onu araştırıyorum.. Kahvenin tonunu nası öğrenebilirim.. Turuncuyu hangi renk kapatır? Çünkü röflelerde var.. Onu kapatırken diğeri yeşermesin, kızıllaşmasın!! Artık her şeyi beklerim bu saçtan kaydirigubbakcemile

153.jpg

159.jpg
çikolata kahveye boyamıştım röflem biraz aktıktan sonra

kızlar röfleyi sarı saçı kapatmak için kesinlikle voila koyu kestaneye boyayın 45 dk 1 saat arası bekletin cok güzel kapatıyor sarıları ve yıkayınca sarılar cıkmıyor kesinlikle deneyin derimkaydirigubbakcemile5

yagmur55.. Saçların çok güzel olmuş.. Benim kilerde kahveye boyasam böyle olurmu acaba?

Turunculuklar kapanırmı ki?

canım ben röflenin üzerine boyadım ama bende hiç turuncu yoktu seni yanlış yönlendirmek istemem

kendımı bıldım bıleleı röflleyım daha gecen hafta yıne yaptırdım ma artık sıkılmısım cok pısman oldum yaptırdıgıma aldım ıkı kutu wella 7.77
süper oldu 15 gun sonr bı daha boyarım oldu bıttı ıste hıc dert etmeyın ı benım kendı sacım koyu kestane turuncu falan olmuyo

benımde saclarım rofleydı ama sıkıldm rofleden ve rofle oldugundan daha yaslı gosterıo denemeye cesaret edemesemde evde kendım boyadım saclarımı
loreal koyu sarıya boyadım ve cokta guzel oldu rofleler golge gbı cok az acık ama 2. boyamada duzelr dıe umuyorum.

kullu bı tona boyamadıktan sonra korkmayn derm ben 40 dakıka tuttum gayet ıyı oldu roflelı halınden daha ıyı
ne yesıllık oldu ne turunculuk:KK61:

Kızlar röfleli saçı tamamen sarı olayım diye sakın sarıya boyamayın!!Aynı hatayı geçen hafta ben yaptım normalde saçım kahve tonlarında.Sarı alıp boyadım ve kendi saçım olan yerler turuncu oldu röfleli kısımlar açık sarı oldu ve saçımda sarının ve turuncunun 3-4 tonu oluştu o kadar çirkin oldu ki anlatamam size ve annemden habersiz yapmıştım görünce şok oldu zorla kuaföre götürdü tabi :KK1: ve kuaför bile güldü saçıma :KK9: bütün saçımı orta kumrala boyadılar.şuan kumral ama akınca nasıl olacak bilmiyorum.... :KK59:

X