Saç Rengi ve Saç Boyama Röfleli saçı kapatmak

ksah

Guru
Kayıtlı Üye
26 Şubat 2010
19
9
arkadaşlar bir ay oldu saçlarıma röfle yaptıralı ne renkle kapatabilrim karamel olurmu saçlarım zarar görürmü düşüncelerinizi bekliyorum bilmiyorumkismile

aynı dert bendede var :KK43: saçlarıma çok sık röfle yaptrdm aralardan siyahları göünmesn diyede üzerine açık kahve gibi boya attırdm, ama sarıları çok platin sarı oldu :KK43: beyaz gibi alışamadm 2 gün oldu ama alışamadm hala:KK43: üzerine bal köpüğü gibi bişeyler boyatmak istiyorm acaba tek renge dönermiyimki :KK43:

valla aynı dertteyiz bende hiç alışamadım yaşlı kadın gibi gösterdi beni sinir oldum bu gün çikolata kahve almayı düşünüyorum saçım açık oldugunda çok koyu olmaz diye düşünüyorum :sd:d:d

aynı dertten müzdaribim
ama sanırım bize yardım edebilecek kimse yok yorum yazmamış kimsecikler
bence altın sarısı alıp tek renk boyasak güzel olabilir
ama koyu yerler turuncu olurmu bu sefer de

kızlar heralde hepimizin saçı aynı ton olmuş aralarda turuncu bakır gibi renk var ve platin röfleler uf çok sinir bişiy yaşlı gibi oldm :KK43: ne renk boyatsam üzerine? altın sarı nasıl olrki tutarmıki

Tatlım benimde saçımda röfle vardı hemde sık röfleydi.koyu kestaneyle kapandı siyah yaptırmayı falan hiç düşünme. turunculaşmada olmaz sonra yavaş yavaş istediğin rengede dönebilirsin:teselli:

arkadaşlar ben bugun voela sıcak çikolataya boyadım çok koyu olmadı çok güzel oldu herkez çok begendi bence sizde ben gibi sıcak çikolatayı deneyebilrsiniz saçlarımda yıpranmadı çok mutluyum

kahve tonlarında boyayın kızlar evde kendiniz yapabilirsiniz,kahveye boyadıktan en geç 15 20 gün sonra alttan sarılar belirginleşmeye başlıyor ama sarı gibi değil bal köpüğü rengi oluyor ben öyle yapmıştım röflemi beğenmeyip kahve ile boyamıştım sonra yıkadıkça açılma oldu aralarda bal köpüğü gölge attırmışım gibi duruyordu çok güzeldi şiddetle tavsiye ederimyerimseniben

Ben de pek çok işlem yaptım saçıma ancak şu kızıllaşma bakır renkleşmeden kurtulamıyorum. natural colors koyu kumral aldım (küllü gibi gözüküyor kutuda) üstüne onla boyamayı düşünüyordum. yine de bal köpüğü gibi açılmalar olur mu ki yıkadıkça çünkü asıl istediğim Gisele Bundchen saçı? Şimdi açmışken bu kadar koyu renge boyayıp tekrar o hale gelmek için röfle setiyle açmam mı gerekecek ne yapmam gerekiyor. of.

Eklentiler

• $070716giselebundchen.jpg
    $070716giselebundchen.jpg
    10,3 KB · Görüntüleme: 900
  • $Gisele+Bundchen+Ambassador+Ebel+Photocall+3Lyyha21aPRl.jpg
    $Gisele+Bundchen+Ambassador+Ebel+Photocall+3Lyyha21aPRl.jpg
    9 KB · Görüntüleme: 711
  • $Gisele+Bundchen+Ambassador+Ebel+Photocall+yZ8S3dq3jGKl.jpg
    $Gisele+Bundchen+Ambassador+Ebel+Photocall+yZ8S3dq3jGKl.jpg
    12,4 KB · Görüntüleme: 558
  • $04A (2).jpg
    $04A (2).jpg
    9 KB · Görüntüleme: 844
  • $Gisele+Bundchen+Ambassador+Ebel+Photocall+c2majI6zlnyl.jpg
    $Gisele+Bundchen+Ambassador+Ebel+Photocall+c2majI6zlnyl.jpg
    7,4 KB · Görüntüleme: 648
Son düzenleme:
Kızlar, sakın röfleli saça helede kahve vs. tonlarındaysa esas saçınız evde sarıya boymamayın.. Sakın...

Benim öyle kötü oldu ki.. Kendi saçınızın rengi turuncu bakır arası bi renk oluyo ve sarı röflelerde beyaza yakın oluyo :KK43: küllü renkle sarıya boyarsanız röfleleriniz bu seferde yeşil oluyo :KK43:
Kısacası evde sarı denemeyin...

Şimdi kahverengi istiyorum, nasıl yapıcağımı bilmiyorum.Çok pişmanım :KK43: Kızıllığı kapatırmı acaba kahve.. Açık sarılar neye benzer ?

koyu kestane boyatmıştım röfleyi kapatmak için hiç bir şekilde kızıllık turunculuk olmadı.üstelik bikaç ay sonra açık kumral yaptırdım:asigim:

Kelebk..

Peki saçında hiç kızıllık varmıydı?

Kızıl olanlar nasıl kapattılar bu kızıllığı.. Ben şimdi eski saç rengime dönmeyi sitiyorum.. Kahverengi..

Tatlım sık röfleydi üstelik benim.koyu kestaneye boyattım hiç bir şekilde turuculuk kızıllaşma olmadı aksine hoş oldu dedğim gibi bir kaç ay sonra açık kumral yaptrdım :asigim:

kızlar işte benm röfle yapılmş saçım, tabi burada sarıları biraz daha koyu çıkmş ama normalde daha platin gibi sarı açık yani.
ama yıkandıkça sanki rengi oturdu gbi ya gözümmü alıştı bilmyorm biraz kullanmaya karar verdm

attachment.php

Eklentiler

• $SDC11190vv.jpg
    $SDC11190vv.jpg
    8,7 KB · Görüntüleme: 14.561
Bence gayet iyi durumda saçların.. Ah ben naptımmm!!!

foto varsa sizde ekleyn kızlar öyle anlatarak çözüm zor bulurz.
benm saçlarım ilk gün çok fena gelmşti gözüme ama sanki şmdi alıştm gibi, görenlere güzel olmş demeye başladı uf bilmiyorm neyse takılıym böyle biraz
ama sık sık yıkaynca koyular akıyor.

bencede saçın hoşmuş aslında..bnmde röfleli saçım ama diplerden bayağı bi çıktı bende kapatmak istiyorum röfleyi yaa çok sıkıldım..önce koyu kumralla kapatıp sonra hemen üstüne palette dore kahve yapayım diyorum sizce nasıl olur..çok mu koyu olur acaa koyu kumralın üzerine dore kahve,kutunun üstünde çok koyu durmuyo ama bilemedim..

Aynı bu renk, sadece üstünde platin sarısı gölge var.. Gerisini sen düşün!!!!

Help me kızlar, forum açtım 2 tane.. Hiç ses yok!!!1 mafoldumben

bencede saçın hoşmuş aslında..bnmde röfleli saçım ama diplerden bayağı bi çıktı bende kapatmak istiyorum röfleyi yaa çok sıkıldım..önce koyu kumralla kapatıp sonra hemen üstüne palette dore kahve yapayım diyorum sizce nasıl olur..çok mu koyu olur acaa koyu kumralın üzerine dore kahve,kutunun üstünde çok koyu durmuyo ama bilemedim..
teşekkr ederm cnm
cnm bence kendin boyıyacaksan önce bi güvendiğin kuaförden yardım al bilgi al sanki oraya boytacakmışsn gibi sor:) onlar zaten ne renk kapatır sölerler.
2boyayı üst üste boyamak zarar verirmiki bide tutarmı acaba üst üste??

Aynı bu renk, sadece üstünde platin sarısı gölge var.. Gerisini sen düşün!!!!

Help me kızlar, forum açtım 2 tane.. Hiç ses yok!!!1 mafoldumben

uf niye böle bu kuaförler ya:KK43: istedğmz renk zor tutturuyolar,
nezaman boyattn sen ?
karamele falan boyasan kapatırmıki bilmiyorumkismile

X