Saç Şekillendiriciler babyliss 2325 e seramik saç maşası

janav

Popüler Üye
Kayıtlı Üye
30 Ocak 2010
492
479
ne zamandır maşa almak için araştırma yapıyordum bir çok maşayı saçımda denedim ve en son babyliss 2325 e saç maşasını aldım. Saçlarım tam da istediğim gibi oldu sonuç mükemmel
iyi tutmayan saçlarım hiçbirşey sürmeden köpük sprey v.s akşama kadar bozulmadan kaldılar :lepi: bu arada sabah geç kaldığım için 7 dk. mı ayırabildim buna rağmen saçım bozulmadı yani
25 mm olduğu için düğün saçı gibi lüleler yapmıyor çok doğal duruyor saçlar, hatta tüm saçı bitirdikten sonra başımı aşağı eyip saçlarımı sallıyorum inanılmaz havalı bi görüntü oluyor saçlarımda bayanssulusmile
Melekler korusun dizisini izleyenler bilirler esin adlı karakterin saçlarını. Ben tam o kızın saçları gibi olsun istiyordum ve de oldu:lepi:
Bu konuyu açmamın nedeni ben maşa konusunda çok fazla kararsızlık yaşadım bir ay kadar kaydirigubbakcemile3 almak isteyenlere bi bilgi olsun istedim kızlar
süper süper delikafadulden

ya benimkide aynısından ama benimki öyle olmuyo yaa yoksa ben mi yapamıoyrum anlamadım çok çabuk bozuluyo benimkisi öfff öff hatta konu açtım az önce daha kalıcı olması için napabilirim diye

ben en yüksek derecesinde bile yapmadım canım yaa saçlarını dibinden maşanın klipsini açarak sarıyorsun en fazla 15 saniye tutup açıyorsun benimki çok güzel oldu bu şekilde yaparak

ben en yüksek derecesinde bile yapmadım canım yaa saçlarını dibinden maşanın klipsini açarak sarıyorsun en fazla 15 saniye tutup açıyorsun benimki çok güzel oldu bu şekilde yaparak

yaaa peki maşayı dik mi tutuyosun yan mı nasıl sarıyosun ben en yüksek derecede yapıyorum gene olmuo delirmek üzereyim

bide saçlrından ne kadar tutam alıoyusn üstten alttan ayırıp falan mı yapıyosun çok soru sordum galiba :KK70: ama beceremiom yaaa offf

bende 2325 aldım fakat benim saçlarım hemen bozuldu ben mi beceremedim acaba?şimdi 2319 la değiştircem bakalım onunla olacak mı?

kızlar 25 mm masada saclarınız kalın telli ve dalgalıysa bozulma gec oluyor ama ince düze yakınsa cok cabuk bozuluyor.

kızlar 25 mm masada saclarınız kalın telli ve dalgalıysa bozulma gec oluyor ama ince düze yakınsa cok cabuk bozuluyor.

canım senin de dediğin gibi çok olmasada biraz kalın telli ve dalgalı benim saçlarım o yüzden çok güzel oluyor sprey felan sürmememe rağmen kalıcı oluyor

Merhaba arkadaşlar, ben de düzleştirici alacağım zaman çok araştırmıştım ve kararsız kalmıştım. Sonra evkura gidip, Babyliss 19 mm ve 25 mm modelleri denedim. 19 mm ile de kalın sarınca kalın oluyo dediler bana da ama, bu defa da kalın sarınca iyi tutmuyo bukleler.
Ben 25 mm aldım ve çok da memnunum. Saçların doğal durmasını istiyorsanız, bunu tavsiye ederim. Ben sprey de sıkmıyorum, bütün gün kalıyor. 2-3 gün kalması zaten zor çünkü ben yatınca ne yaparsam yapayım, saçlarım hep bozulur zaten :sinifsinif:

merhabalar bende bu ürünü almayı düşünüyorum ma çabuk ısınıyor mu ve saçta ne kdr bekletmek gerekio acaba?

ben de maşa alcağım zaman çok kararsızdım 19mu 25mi alsam diye ikisinide denedim ykm de ama 25le yapılan saç hemen bozuldu saçım ince telli hafif dalgalı..19luk daha kalıcı oldu bende 2361ce (19mm) aldım memnunum

bende dün aldım bu maşadan elime geçmesini bekliyorum
benim philips in 15 mm vardı o baya ince yapıyor özensiz sardığımda daha iri dalgalar elde ediyorum fakat 25mm gibi olmuyodur herhalde :) gelsin deneyeceğim hemen 32mm kalın olur diye 25 mm aldım..
saçım normalde çabuk şekil alır yaptığım maşayı 3 gün kullanırım bozulmaz hemen..
oyüzden ümitliyim :)

2319 mu 2325 mi of karrsızım ama 2319 sipariş ettim benim saçlarım normaldede dalgalı hoştur dalgaları herkes beğenir hatta ama kabarır o yüzden maşa istiyordum.Neden herkes 19luğa düğün saçı gibi falan diyor.19luğa kalın sarılınca 25lik gibi oluyor diyorlar.2si arasındaki farkı anlamak adına fotoğraf koyan olsa çok iyi olacak :KK43:

2319 mu 2325 mi of karrsızım ama 2319 sipariş ettim benim saçlarım normaldede dalgalı hoştur dalgaları herkes beğenir hatta ama kabarır o yüzden maşa istiyordum.Neden herkes 19luğa düğün saçı gibi falan diyor.19luğa kalın sarılınca 25lik gibi oluyor diyorlar.2si arasındaki farkı anlamak adına fotoğraf koyan olsa çok iyi olacak :KK43:

canım ben bu saçı 15 mm lik philips maşayla kalın sararark yaptım 19 bundan daha iri olur tabiki..

$DSC08104.JPG

X