BIM e gelecek olan Golden Rose lar

amancia

Teleften bir gece..
Kayıtlı Üye
27 Aralık 2009
3.893
35
kızlar 5 martta bim e golden rose ürünleri geliyor yaklaşık 3 tl ye. ben sadece ojesini kullandım g. rose nin. kullananlar sizce hangi ürünleri almalıyız? kapatıcı,rimel,eyeliner,far vs.
sevgiler:asigim:

Rujlarını kullandım hala kullanıyorum çok güzel renk tonları:asigim:

Rujları ve parlatıcılar gerçekten iyi. Başka malzemesini kullanmadım. BİM'e geliyor demek he kaydirigubbakcemile3 bu golden rose un patronu da nasıl satacağını iyi biliyor cidden.

hıım 5 martta bende bimdeyim ozaman golden rose ojesini rujunu kullandım güzel.5 martta bimde görüşmek dileğiyle hatunlar:))

Ben çok memnunum. Yazında gene paletli farlarını getirmişti bim ben aldım çok güzel. Gerçi sabahta gittim binme eyelınırını maskarasını aldım .

bende ruj almayı düşünüyorum iyidir bence dudak nemlendirici kullanmştım golden rose çok iyi

işten çıktığımda gittim hiç bişey kalmamıştı :s bugünde geçerken farklı bi bim e uğradım 2 far kalmıştı onlarıda aldım :KK70: bi diğerine baktım rujda kalmıştı ama renkleri güzel değildi. eyeliner alamadım içim gidiyor!

işten çıktığımda gittim hiç bişey kalmamıştı :s bugünde geçerken farklı bi bim e uğradım 2 far kalmıştı onlarıda aldım :KK70: bi diğerine baktım rujda kalmıştı ama renkleri güzel değildi. eyeliner alamadım içim gidiyor!

ayy ya ben unutmuşum ya ben ne yapayım kaçırdım fırsatı.en azından sen gene far almışın şekerim

ben aldım 5 martta.öglen oldugu halde çok az kalmıştı.ama kalanlardan 5 parça şey aldım.denedim gayet güzel.

gri far alabildim hiçbir şey kalmamıştı onu bulabildiğime şükrettim :KK70:

ben baktığımda kajalın yeşil farı vardı en son almadım pis gözüktü gözüme .

Tekrar ürün ne zaman gelir bime hanımlar?

zaman zaman geliyor onu takip etmek lazım ben pudra rimel eyeliner ve allık alabilmeyi başarmıştımboshayallersmile

kızlar baya geçmiş tarih ama o dönemde biz de bime almak için saat 9.30da gitmiştik.teyzeler ablalar hatta yaşlı amcalar hepsi gelmiş tıklım tıklımdı:KK70:alsanaalsanasmile bimin takipçileri var cuma sabahtan gelip toplayıp gidiolar:KK70: ben pudra ve allık alabildim :lepi:çook memnunumm sık kullanmama ragmen yaz geldi anca bitti valla:KK70: parlatıcıları da çok güzel takip edin aktüel sayfasını ii ürünler denk geliyor:)kaydirigubbakcemile

X