dikiş izi geçirici krem var mı?

arkadaşlarrr aynı dertten yakındıgımdan doktorum bi krem verdi mükemmel geçiriyor..2 ay kullandım hiç iz kalmadı ..eczanedende alırken sorabilirsiniz ne işe yaradıgını yanık ve dikiş izleri için kulanılıyor diycek size... xxxxxxxxxxx çok ama çok memnunum..lazerden dolayı gözümün yanı yanmışdı ciddi derecede yanıktı geçirdi..ufak bi düşmeden dolayı dizimde vardı dikiş izi onuda geçirdi..sezeryan ile dogum yapmış kadınlarda dikişleri için veriliyo iz kalmasın diyeee...hiç bir yan etkisi yok..sürdügünüz bölge hafif yanıyo o sıra kaşınıyor buda ilacın etkili oldugunu gösteriyor..çok uzun yazdım ama bu dertten bende muzdariptim bi ara anlıyorum neler hisettiginizi..
canım kremin ismini banada verebilirmisin

kızlar sadece plastik cerrahların yazabildiği ameliyat izi giderici kremler var. Anneme doktoru yazınca bende buraya ismini yazarım. Sizlerde almak isterseniz alırsınız :)

Evet oyle bir krem var ben cok uzun sure kullandim acikcasi cokca bir faydasini gormedim fakat dikis izim cok buyuktu. Tamamen gectikten sonra lazer yaptrdm 1 sene boyunca yara cok derin oldugu icin hala izi var. Ama kullanmak isterseniz merhemin adi scarfade. Ayrica kucuk yara ve dikis izlerinin kapanmasina domuz yagi da iyi geliyor hatta izi kaybediyormus diye duydum ve birsure de kullandim

arkadaşlarrr aynı dertten yakındıgımdan doktorum bi krem verdi mükemmel geçiriyor..2 ay kullandım hiç iz kalmadı ..eczanedende alırken sorabilirsiniz ne işe yaradıgını yanık ve dikiş izleri için kulanılıyor diycek size... xxxxxxxxxxx çok ama çok memnunum..lazerden dolayı gözümün yanı yanmışdı ciddi derecede yanıktı geçirdi..ufak bi düşmeden dolayı dizimde vardı dikiş izi onuda geçirdi..sezeryan ile dogum yapmış kadınlarda dikişleri için veriliyo iz kalmasın diyeee...hiç bir yan etkisi yok..sürdügünüz bölge hafif yanıyo o sıra kaşınıyor buda ilacın etkili oldugunu gösteriyor..çok uzun yazdım ama bu dertten bende muzdariptim bi ara anlıyorum neler hisettiginizi..
özelden adını atar mısın
doktorumun verdiği ilaç işe yaramazsa bunu alayım

sezaryan ameliyattan sonra doktor bana da contratubex verdi,ancak pek işe yaramadı, gerçi bana masaj yapılarak uygulanacağını söylememişlerdi.Şimdi kızım 8 aylık ve bardağın üzerine düşerek yüzünü yaraladı,bıyık bölgesinde 4 dikiş var plastik cerrah yine bu kremi tavsiye etti ama güvenemiyorum.başka tavsiyesi olan var mı? kızım çok küçük inşallah iz kalmaz.bunun yanında dermatix ve xeragel kullanabilirsin dedi ,bu kremleri kullanıp sonuç alan varmı?

Arkadaşlar bu kremin ismini yazarken xxxxxxxx die çıkıyor. Neden

dikiş için krem verdiler banada denedim ama gecırmedı zaten estetik dikiş yapıcaz dediler o da diğerinden farksız değil kremlerde işe yaramıyor

X