dikiş izi geçirici krem var mı?

canaan

Aktif Üye
Kayıtlı Üye
28 Şubat 2010
3
0
arkadslar ben 3 gün önce alnımdan 8 dikiş attırdım. dikişi plastik cerrah atmasına karsın iz kalacagını söyledi. izi geciren krem varmıs bu dogru mu yoksa sadece söylentimi bu konu benim iççin cok önemli lütfen bilgilendirir msiiniz?

xxxxxxxxx..netten araştırabilirsin..
Zaten dikiş alınması için gidince,sorarsın dr.sana yazar..

Son düzenleyen: Moderatör:
tatligaci arkadaşımız doğru yazmış merhemi al bana bir arkadaştan geldi cevap olarak bu merhem geçiriyormuş

arkadaşlarrr aynı dertten yakındıgımdan doktorum bi krem verdi mükemmel geçiriyor..2 ay kullandım hiç iz kalmadı ..eczanedende alırken sorabilirsiniz ne işe yaradıgını yanık ve dikiş izleri için kulanılıyor diycek size... xxxxxxxxxxx çok ama çok memnunum..lazerden dolayı gözümün yanı yanmışdı ciddi derecede yanıktı geçirdi..ufak bi düşmeden dolayı dizimde vardı dikiş izi onuda geçirdi..sezeryan ile dogum yapmış kadınlarda dikişleri için veriliyo iz kalmasın diyeee...hiç bir yan etkisi yok..sürdügünüz bölge hafif yanıyo o sıra kaşınıyor buda ilacın etkili oldugunu gösteriyor..çok uzun yazdım ama bu dertten bende muzdariptim bi ara anlıyorum neler hisettiginizi..

yaramaz bir çocuk olduğum için vücudumda izler var gamyoncuiremsu, elimde, dizimde, alnımda... onlarıda geçirir mi? üzerinden bayağı zaman geçti çünkü fisfisfis.

merhaba arkadaşlar bundan 2 yıl önce kolumu kırdım ve malesef 2 kere amelıyat olmak zorunda kaldım platın takıldı sonrasında doktorum tarafından contractubex adlı ılaı kullandım ben memnu kaldım ama hemen mucıze beklemeyın duzenlı kullanımda ıse yarıyor bırde amelıyat sonrası bu ızler ıcın medıkallerde satılan ıthal jel seklınde bantlar var oldugunu duydum fıyatları pahalıydı ve sonuc konusunda bır bılgı alamadıgım ıcın ben denememistım, deneyen arkadaslar varsa onlara danısılabılır.

yaramaz bir çocuk olduğum için vücudumda izler var gamyoncuiremsu, elimde, dizimde, alnımda... onlarıda geçirir mi? üzerinden bayağı zaman geçti çünkü fisfisfis.

cnm seneler sonra bile kullandıgında geçiriyorr...ben lazer yanıgı için hemen kullandım ama dizimdeki dikiş izi küçükken olmuştum senelr sonra kulandım işe yaradı..ama şöle bşy diyeyeim haniii lazerdeki yanıgın yeni oldugu için 2 ay kullandım düzenli geçti...sanırım senin 4-6 ay arası kullanman gerekebilir..biraz sabır gerektiriyor..1 ay gibi kısa sürede geçirmiyor..kimi hastalar 1 sene falan kullanıyorrr..

cnm seneler sonra bile kullandıgında geçiriyorr...ben lazer yanıgı için hemen kullandım ama dizimdeki dikiş izi küçükken olmuştum senelr sonra kulandım işe yaradı..ama şöle bşy diyeyeim haniii lazerdeki yanıgın yeni oldugu için 2 ay kullandım düzenli geçti...sanırım senin 4-6 ay arası kullanman gerekebilir..biraz sabır gerektiriyor..1 ay gibi kısa sürede geçirmiyor..kimi hastalar 1 sene falan kullanıyorrr..
teşekkür ederim a.s.

kızlar merhaba dikiş izinden dertli olan herkesin mevlam yardımcısı olsun inşallah:Saruboceq:

benim kardeşimin yüzünden bir çok dikiş var yeni alındı dikişleri ama izleri çok şu an onada plastik cerrah bu kremi verdi henüz 2 haftadır kullanıyor forumlarda geziyordum burdada dertli olanları görünce yazayım dedim çok iyi geliyormuş inşallah işe yarar
benim kardeşime doktor 6 ay sonra kontrole gel dedi 1 yıl sonrada kalan izlere göre estetik müdahale yapılcak
biz çok umutluyuz herkese acil şafalar

xxxxxx i bende kullandım.ama çok kaşındırıyor ya.dayanamadım ben.

xxxxxxxx gibi ilaçların düzenli ve bıkmadan kullanım sonucunda belirli bi etkisi var fakat fraksiyonel lazer yada dermaroller denemenizi tavsiye ederim..

arkadslar ben 3 gün önce alnımdan 8 dikiş attırdım. dikişi plastik cerrah atmasına karsın iz kalacagını söyledi. izi geciren krem varmıs bu dogru mu yoksa sadece söylentimi bu konu benim iççin cok önemli lütfen bilgilendirir msiiniz?

bence xxxxxxxx kulanırsan işe yarayabilir

xxxx annem ameliyattan sonra kullanmıştı hatta cilt lekeleri için kullananlar bile varmış:emir_bebek

X