Erkek İnfertilitesi istanbulda hangi hastane ve doktoru oneririsniz

Erkek Faktörü / Erkek İnfertilitesi

lamyay

KUN FE YE KUN..Ol der ve Olur..
Kayıtlı Üye
28 Mayıs 2009
1.517
222
arkadaslar esim azosperm,ilk tesede cikmadi hormon degerlerimiz iyi degil galiba
biz kaan aydosta gitmeyi dusunuyoruz ankarada
... istanbulda bir doktora gitmek istiyorum siz hangi doktoru onerirsiniz?tedavi olmak icin
.birde ozel sema hastanesi nasil bir bilginiz varmi istanbulda?
cevaplarinizi bekliyorum tesekkurler
(arkadaslar istanbul disindaki herhangi bir sehirde olabilir onemli degil iyi bir doktor olsunda eger biliyosaniz )

ben yurt disindayimda 1 hafta sonra turkiyeye gelicez ve hemen doktora gitmemeiz lazimm
o yuzden cevaplarinizi bekliyorum

canım biz istanbulda umut tüp bebekte emre bakırcıoğluna gittik çok memnunduk ama çıkmadaı bizde de m tesede.tese için iyi bir yer ve doktor ama pek tedaviyle uğraşmıyorlar.ben yinede sana sadece kaan beyi öneririm.alman hastansinde tansel bey deniyor.memorial de iyi diyolr ama genelde hemen m tese yapıyolr.tedaviyle uğraşan doktor az bildiğim kadryla.

merhaba arkadaslar
tup bebek hakkinda cikan yeni genelge icin tepkimizi gosterelim
tek yurek olalim
kimse bizden anne olma hakkimizi alamaz
lutfen yetkili yerlere mail gonderelim sesimiz ne kadar cok cikarsa etkimizde o kadar fazla olur

Mail adresleri..

bimer@basbakanlik.gov.tr Sayın Recep Tayyip Erdoğan,(Başbakan) adına
BıMER DOĞRUDAN BAŞBAKANLIK Sayın Recep Tayyip Erdoğan (Başbakan) adına

recep.akdag@tbmm.gov.tr Sayın Recep Akdağ ( Sağlık Bakanı) adına

cevdet.erdol@tbmm.gov.tr Sayın Cevdet Erdöl ( TBMM Sağlık,Ail eve Sosyal ışler Komisyon Başkanlığına
cumhurbaskanligi@tccb.gov.tr Sayın Abdullah Gül (Cumhurbaşkanı) adına
fsahin@fatmasahin.net ; fsahin@akparti.org.tr ( Sayın Fatma Şahin (Gaziantep Milletvekili, Ak parti Kadın Kolları Başkanı,tüp bebek tedavisinin devlet tarafından karşılanması için Meclise yasa teklifi verip bizi desteklemişti.)

AKıM ak parti dilekçe başvuru formu (mutlaka cevaplandırılacağı bildirilmektedir.)

Gazeteler ve sağlık muhabirleri: ( sizin ayrıca tanıdıklarınız var ise onlara da lütfen yollayınız)

turkan.yılmazer@aksam.com.tr
mersan@hurriyet.com.tr
aarman@hurriyet.com.tr
aaydogan@milliyet.com.tr
agorgun@milliyet.com.tr
yasemin.altan@posta.com.tr
mmutlu@gazetevatan.com

brüksel tüp bebeği nerden duydunuz?fiyatlar hhakında bilginiz var mı? 2 ay önce benim eşim için de oligoastenoteratozoospermı teşhisi kondu ve 2 doktorda direkt tüp bebek dedi.eşim şimdilik yanaşmasa da ben araştırıyorum.sayı az,morfoloji bozuk,hareketlilik az.

X