Kendi nikah şekerimi yapsam bana fikirlerinizle yardımcı olur musunuz???

Nurd

Aktif Üye
Kayıtlı Üye
24 Şubat 2009
74
0
Merhabalarrrr...

Burada gördüğüm nikah reçeli çok hoşuma gitti..Bunu yapmak istiyorum ama bikaç fikre ihtiyacım olacak.Mesela kurdelaya isim ve tarihi nerede yazdırabilirim? Veya minik kavanozlara isim yazdırabilir miyim? Bu konudaki tüm fikirlerinizi benimle paylaşın nikah reçelimi berabar tasarlamış olalım.olumunekankayizsmile Hadi ortaya güzel bişey çıkaralım . Mutlu günümde mutluluğumun artmasına yardım edin :teselli:

Ve kendi kendime yardım ediyorum ..bugün en küçüklerinden kavanoz buldum bile:) tanesi 40 kurş

belki kavanozların üzerine hoş bir yazı ve resim şeffaf etiketle yapıştırılabilir böylece direk camın üstünde gibi olur yazılar ve resim
şeffaf etiketleri de sanırım matbaalarda yada copy center'larda halledebilirsin fiyatlarını bilemem ama ne kadar olur

nikah reçelini ilk defa duyuyorum nerde gördün acaba çok merak ettim nasıl bişey olduğunu :)

tabi kk d gördümkaydirigubbakcemile5 evet kardeşimde aynı şeyi söyedi camın üzerina şeffa yapışkan hoş olabilir..reçel anneler diye bi yerde varmış ama biraz daha estatik olabilir diye düşünüyorum..fikir olarak bana farklı geldi..

Küçük süslü kağıtlara yazıp kurdale ile tutturabilirsiniz kenarlarına. Hatta ikinizin resmini vesikalık bastırıp kurdale ile iliştirebilirsinz.

Bende nikah şekerimi kendim yapmayı düşünüyorum ve bu malzemeleri nereden bulabileceği sormak için konu açıcaktım bu arada konunu gördüm ve fikir vereyim dedim.

Aynı nikah şekerlerindeki gibi süsleme yaparak tülün içine lavanta koyarak ve kağıda isimlerinizi yazdırarak silikonla kavanozun üstüne yapıştırabilirsin bence

biz de kızımın nikah şekerini kendimiz yapmıştık.malzemeleri eminönü 'nden almıştık.şekilli hazır tüller var çin işi,içine lavanta koyduk,küçük kuyumcu iğnelerine nazar boncuğu taktık,isimleri de bilgisayardan çıkardılar.eminönüne gidersen daha çok fikir edinirsin.

bende kavanoz ya da küçük renkli kovalar varya onlardan arıyorum izmirde.h.sonu bakcm kemeraltına ama bilmiyorum nerede bulurum, fiyatı uygun bşyler olmalı, biz sayıca da fazlayız.b,len var mı izmir de nerede bulurum..mumlarıda çok seviyorum ,bulursam mum da olur:))

$202-4.jpg bak bu guzel yeşil kısmını keçe ile sarabilirsin :KK66: basit aslında yapımı ben bunu çok beğeniyorum...cokacimcoook alkisalkisalkis

X