Bebek Örtüsü Diktim

Teşekkür ederim canım acemilik atıyorumki seninkine usta işi bişiler dikiim.

oy oy ne şeker olmuş bu böyle
ellerine sağlık canım.. çok beğendim

merhaba TK 646 iki sene önceki yazıları okudum bende genesis e gidiyorum nezahat hanıma siz doğum yapalı 2 sene oldu ama ben nasıl yapıcam konusunda kararsızım. epidural normal düşünüyorum aylarımız tutuyor gibi görünüo şimd, 37 hafta oldum. siz nezaman doüum yaptınız 40 dolmadı değil mi birde epidural normal mi oldunuz şimdiden sağolun iyi geceler

TK 646 çok teşekkür ederim bişey daha sorcam rahatsız etmezsem eğer sezeryandan sonra karın kalma yada ağrı sızı çekme gibi bir durum oldu mu normal doğumdan korkuyorum ya epidural normal yada sezeryan olmak istiyorum ama kararsızım. buarada kaçıncı haftada doğum yaptın şimdiden teşekkürler özelden msj yazamıorum fazla konuya cevap yazmadığım için

TK 646 çok teşekkür ederim bişey daha sorcam rahatsız etmezsem eğer sezeryandan sonra karın kalma yada ağrı sızı çekme gibi bir durum oldu mu normal doğumdan korkuyorum ya epidural normal yada sezeryan olmak istiyorum ama kararsızım. buarada kaçıncı haftada doğum yaptın şimdiden teşekkürler özelden msj yazamıorum fazla konuya cevap yazmadığım için

X