aöf sınavlarında hangi hesap makinalarını kullanıyorsunuz ?

Fountain

Popüler Üye
Kayıtlı Üye
3 Haziran 2008
3.199
119
benim makınam normal toplama cıkarma yapan bırde kare kok alan basıt hesap makınası bazı kısılerde gecen sene gormustum cok fonksıyonlu casıo 82 es gıbı bu hesap makınası kullanılıyor mu

Ben kullanılmıyor diye biliyorum,çok fonksiyonlu olmayacak hesap makinesi. ayrıca klavuzda yazıyor nasıl hesap makinesi olduğu.Ama bazı gözetmenler izin verebiliyor da,öyle bir hesap makinesi hangi derste kullanılır ki. Bu arada istatistik dersinde sınav sonunda formiller veriliyormuş,bunu dün öğrendim paylaşmak istedim

evet ıstatıstık sınavında formuller tab oluyor verıyorlar mat var benım alttan kursta herkesın elınde gecen sene sınava gırmeden oncede gormustum bazı kısılerın elınde ama alınıyor mu bılmıyorum bır sorayım dedım ama calısıyorum kursada gıdıyorum sınavım ıptal falan olur vazgectım goturen gotursun calıstıgımda zıyan olmasın

bak klavuzda şöyle yazıyor. exe store,run gibi tuşlarını bulunan hesap makineleri ile data,bank vb. özel donanımlar kullanılamaz. Sen hesap makinesini mat. dersi için mi kullanmak istiyorsun

2009-2010 klavuzu sf:17 11. mad.

Son düzenleme:
mat dersı ıcın kursta da gorunce gecen sene sınava gırerken gordugum makına oldugunu hatırladım ısmını aldım dedım bı sorayım ama kullanmasını da bılmyıorum bosverdım calısıyorum cok ama cok gecsem artık

Mat. dersi için böyle bir hesap makinesine gerek yok aslında,zaten de çalışıyormuşsunuz.Umarım emeklerimizin karşılığını alırız

o makinenin bir üst modeli var şimdi casio fx 991 ES. Ama ben girmedim hiç o makineyle sınava.

sakın casio ile gtmeyin sınava ben gittim ve gözetmenle tartıştık bu yüzden yasak olduğu söyledi kullanırsan sınavını iptal ederim dedi aptal şey.onun yüzünden moralim altüst olmuştu ama sonuç itibariyle istatistikten yine 85 aldım:) kullandırmadı ama makinayı.

bende vazgectım sınavım ıptal falan olur dıye normal hesap makınamı goturcem herkese tesekkur bılgı ıcın

sakın casio ile gtmeyin sınava ben gittim ve gözetmenle tartıştık bu yüzden yasak olduğu söyledi kullanırsan sınavını iptal ederim dedi aptal şey.onun yüzünden moralim altüst olmuştu ama sonuç itibariyle istatistikten yine 85 aldım:) kullandırmadı ama makinayı.

Fountain ne demek :) bu arada ankara adlı arkadaşımız istatistikten nasıl o kadar yüksek puan aldın,benimde öyle bir dersim var da:) nasıl ders çalıştın bilgi verirsen sevinirim:)

X