Kız İsteme Aileden Uzakta Evlenecek Olmak Nasıl ßir Duygu? Sizinde İçiniz Benim Gibi Burukmu??

Bizde eşimin annesinin tüm karşı çıkmalarına rağmen evlendik onlar farklı şehirdeler. Düğün'de birtek benim tarafım vardı ve eşimin birkaçtane arkadaşı onun o anki mahsunluğunu hiç unutmuyorum çok üzülmüştüm annesi ultimatom koyduğundan akrabalarındanda kimse gelememişti ve eşim çok üzülmüştü allah kimseyi mutlu gününde yalnız bırakmasın zor bir durum. Ama senin durumun farklı sanırım sen ailenden gelin çıkıp farklı bir şehire yerleşeceksin aileden ayrı kalmak zor ama aynı şehirde olduğumuz halde işten güçten inan kendi ailemle ayda bir görüştüğüm oluyor çok takma kafana eşinle mutlu olmaya bak neticede sizde bir aile olacaksınız :)

İçinizde durumu en vahim olan benim sanırım :KK43:(
Çalışmak istesem doğru düzgün iş yok yaşayacağım şehirde, bu kadar sosyal bir insan birden boşluğa düşecek, hatırladıkça boğazım düğümleniyor, acaba alışabilirmiyim yada ne kadar sürede alışırım hiç bilmiyorum.

allah yardımcımız olsun bende konyadan istanbula gitcem kısmetse ... ama geçenlerde sevgilim ben konyada yaşamayı düşünüyorum dedi ama şimdide ben istemiyo gibiyim istanbulda işini falan bırakıp gelmesi pek hoş olmaz ayrıca genelde bayanlar giderya bi tuhaf oldum yaniii

Canım doğduğun yer değil doyduğun yer demişler, eşinle Konya'da daha iyi geçinecekseniz neden gelmesinki...

Insallah uzakta ama cok mutlu oluruz. Babaannem hep der. Mutlu olunca en uzak mesafeler bıle en yakın olur. Sesın bıze mutlu gelsın gerısı onemlı degıl. Insallah saglıklı huzurlu mutlu oluruz.

ben ailemden ayrılalı 7 yıl oldu okuldu üniversiteydi işti derken şimdi yine uzak bir şehirde yaşamak üzere evleniyorum ama pekte üzülmüyorum kanıksadım sanırım

Bende ailemden genelde uzaktım.
Okul üniv. iş, hatta bizim mahallede beni tanıyan pek yoktur, anneme bu kızı nerede büyüttün derler :))
Ama hepsinde bigün dönücem diye umut vardı, şimdi ise uzun süreli bir ayrılık söz konusu...
Kızlar mutlu olalımda varsın çok uzakta olalım, yakın olup mutsuz olsak dahamı iyi...

Bende ailemden genelde uzaktım.
Okul üniv. iş, hatta bizim mahallede beni tanıyan pek yoktur, anneme bu kızı nerede büyüttün derler :))
Ama hepsinde bigün dönücem diye umut vardı, şimdi ise uzun süreli bir ayrılık söz konusu...
Kızlar mutlu olalımda varsın çok uzakta olalım, yakın olup mutsuz olsak dahamı iyi...

allah korusun çok yakın olup mutsuz olucağımıza uzak olup mutlu olalım hepimiz ... bende kendimi alıştırdım sanırım..

kızlar bende farklı bir şehire gidiyorum bir evin bir kızıyım üstelik. hem aileme hem bana zor olacak:S
ama o da benim gibi ailesinden uzak olacak ve bizim için bizden başka kimse olmayacak:)

Bizde uzak olucaz canım, ikimizde ailelerimizden çok uzakta olucaz.
Ama nişanlım daha önce Van'da bulunduğu için çevresi çok geniş...

Allah hepımızın yardımcısı olsun :KK43: Ben evlılıge 1 adım daha yaklasıyorum bu pazar :KK43: son 4 gun :KK43: nişandan sonra son 80 gun :KK43: Hem uzuluyorum hem sevınıyorum. Kolay degıl ama zor da olmayacak ınsallah :KK43:

şartlar olaylar yaşananlar kısacası aileme bağlı biri onlardan uzak kalıcam diye üzülceğmi sanmıyorum bile bile sevgilimi uzağa gidiceğim diye de sectım dıyebılırım tabı 7yıldır da beraberız o ayrı meselede o yanımda olacagı ıcın sevdıgım adamla yasayacagım için hiç oyle uzaklık korkum yok yılda 2 3 kez gelır gorurum tlefondada konusurum oyle

Son düzenleme:
bende uzağa gelin gidicem bursadan erzuruma şimdiden düşünüyorum annemden ayrı nasıl yapıcam diye ama aşkım için herşeye katlanmaya hazırım hepimizin Allah yardımcısı olsun ama hem ağlarım hem giderim olcak hani aynı şehire gelin gidenlerde ağlar ya biz hüngür hüngür artık kim susturur bilememboshayallersmile

X