Kız İsteme Aileden Uzakta Evlenecek Olmak Nasıl ßir Duygu? Sizinde İçiniz Benim Gibi Burukmu??

p1t1rc1k

Geçici Olarak Hesap Pasiftir !
tek ayak cezası
Kayıtlı Üye
11 Ocak 2010
177
0
kızlar benim evleniceğim kişi farklı şehirde yıllardır beraberiz ve çok seviyorum ama zaman geçipte evliliğin yaklaştığını hissettikçe korku başladı hadi alışamazsam hadi yanlız kalırsam vs gibi sizdede oldumu böyle bişey yada oluyomu evli olup bu durumu yaşayanlar ve yaşıyacağını düşünenler bizde düşüncelerimizi paylaşsak bilmiyorumkismile

senı cok ıyı anlıyorum. Bende aılemden uzak farklı bır sehıre gelın gıdıyorum. Cok zor ama sevdıgınle evlenıyor olma dusuncesı zorlugu kolaylastırıyor ..

bende varım arkadaşlar 3 ay kaldı düğüne ama aklıma geldikçe nasıl yapıcam diye düşünüyorum

Tek çocuğum,ailemden farklı bir şehire gelin geldim.
gerçi henüz 23 gün oldu ama bende bu tip duygular yok..
pek hassas değilim galiba..

ben 23. gunumde ne halde olurum bılmıyorum :) Aılemı sevdıklerımı herkesı herseyı gerıde bırakıp gıtmek cok zor. ıhtıyacın oldugun an aılenden gecmısınden kımse yanında olmayacak. Dusundukce dusunceler arka arkaya gelıyor

Elbette aileden uzak olmak zor, kalbinin bir yarısı orada kalıyor....
Neyse fazla anlatmayım....zor işte, fakat sende bir aile oluyorsun bunu düşün canım. Çocukların oluyor ve bir müddet sonra onlara odaklanıyorsun, anneme gidiyorum diyen bir arkadaşını görünce kalbin acıyor,
her bayram zaten gidemiyorsun, ağlattın beni akşam akşam be öff. Göya teselli verecektim..

bende evlendiğimde farklı bi şehire gideceğim. hatta benim nereye gideceğim bile belli değil kaydirigubbakcemile3 ama problem yapmıyorum evlendiğin insan senin herşeyinse ailen bi uçak mesafesi kadar yakın

Elbette aileden uzak olmak zor, kalbinin bir yarısı orada kalıyor....
Neyse fazla anlatmayım....zor işte, fakat sende bir aile oluyorsun bunu düşün canım. Çocukların oluyor ve bir müddet sonra onlara odaklanıyorsun, anneme gidiyorum diyen bir arkadaşını görünce kalbin acıyor,
her bayram zaten gidemiyorsun, ağlattın beni akşam akşam be öff. Göya teselli verecektim..

Valla benıde aglattın. Anneme gıdıyorum yada annemle dısarı cıkıcaz, annem bende oturuyorum dıyen bırını gordugumde oturur aglarım artık :çok üzgünüm:
hem annemı hem babamı ben ıstanbulu ozlerrrıııımmmmmm :çok üzgünüm:

off kızlar yaaaa napcaz biz bazen öyle bi an geliyo kızım kendini kandırma yapamazsın yol yakınken dön diyorum ve çevremdeki insanlar ayyyy orda ne işin var dedikleri zaman dövesim geliyo gerçekten nasıl alışcam ben alışabilcekmiyim cevapsız sorular öyle çok ki aklımda anlatamam ablam burda evli ve haftada bir burda hadi gel diyince geliyo daha evlenmeden imrenmeye başladım alışılırmı sizce kızlar ...

off kızlar yaaaa napcaz biz bazen öyle bi an geliyo kızım kendini kandırma yapamazsın yol yakınken dön diyorum ve çevremdeki insanlar ayyyy orda ne işin var dedikleri zaman dövesim geliyo gerçekten nasıl alışcam ben alışabilcekmiyim cevapsız sorular öyle çok ki aklımda anlatamam ablam burda evli ve haftada bir burda hadi gel diyince geliyo daha evlenmeden imrenmeye başladım alışılırmı sizce kızlar ...

Inan bende aynı durumdayım :KK43: yasayıp gorecegız. Korkunun ecele faydası yok

Valla ben sizin kadar hassas olsaydım evlenmezdim.
Aşk evliliği yaptım,mutluyum..
Ama siz aileinizin yanında daha mutlu olacakmışsınız gibi görünüyor.
Ben şahsen kendi ailemden ve eşimin ailesinden de uzak olmayı diledim ve öyle de oldu.
Bilemiyorum bu psikolojiyle evlenmeyin bence ,bundan kurtulup evlenin yoksa çok sıkılırsınız evde,daralırsınız..

bende ask evlılıgı yapıyorum cok sukur. Devamlı bu ruh halınde olsaydım olmazdı yapamazdım. Ama sonunda sevdıgım ınsanla bir ömur gecırmek var. Bunu dusununce hersey sılınıp gıdıyor.Hem aglarım Hem gıderım

Ben şahsen kendi ailemden ve eşimin ailesinden de uzak olmayı diledim ve öyle de oldu.
Bilemiyorum bu psikolojiyle evlenmeyin bence ,bundan kurtulup evlenin yoksa çok sıkılırsınız evde,daralırsınız..

Bizde aşk evliliği yaptık Allaha binlerce şükür 11 yıldır mutluyum,
Ama annenin babanın yeri ayrı insan özlüyor, bir tarafın hep kırık, bak şu an eşim iş nedeniyle evde değil, eğer annemler burda olsaydı şu an dizinin dibindeydim, üstelikte şu an hastayım sabahtan beri ağlıyorum annemi düşünüp. Ne kadar büyüsekte, annede olsak ille anne ille anne işte...Kaç yaşına gelirsen gel bu böyle. Allah başka sıkıntılar göstermesin, tek derdimiz bu olsun, neyseki huzurumuz mutluluğumuz yerinde.

valla aşk evliliği yapmak aileyi silmek anlamına geliyosa ben almayayım canım yaaaa:) benim için ailemde farklıdır ayrıca bu yaşa kadar bi evde yaşayıpta hoppp diye başka şehir başka memleket bu duyguyu yaşamadığımızdandır belki ve ayrıca 8yıldırda beraberim işkımı çooook sevi,yorum sen bizi yanlış anlamışsın canımmmm neyse hadiiii öptmmm senii

herkesler farklı sehirlere gidiyor ama yiende türkiyede ama ben almanyaya hem ailemden hemde vatanımdan ayrıyım ama en güzeli sevdiğimle olucam

Bizde aşk evliliği yaptık Allaha binlerce şükür 11 yıldır mutluyum,
Ama annenin babanın yeri ayrı insan özlüyor, bir tarafın hep kırık, bak şu an eşim iş nedeniyle evde değil, eğer annemler burda olsaydı şu an dizinin dibindeydim, üstelikte şu an hastayım sabahtan beri ağlıyorum annemi düşünüp. Ne kadar büyüsekte, annede olsak ille anne ille anne işte...Kaç yaşına gelirsen gel bu böyle. Allah başka sıkıntılar göstermesin, tek derdimiz bu olsun, neyseki huzurumuz mutluluğumuz yerinde.

valla aşk evliliği yapmak aileyi silmek anlamına geliyosa ben almayayım canım yaaaa:) benim için ailemde farklıdır ayrıca bu yaşa kadar bi evde yaşayıpta hoppp diye başka şehir başka memleket bu duyguyu yaşamadığımızdandır belki ve ayrıca 8yıldırda beraberim işkımı çooook sevi,yorum sen bizi yanlış anlamışsın canımmmm neyse hadiiii öptmmm senii

Kesinlikle katılıyorum.yerimseniben

Eee ben sildim mi şimdi ailemi evlendim gittim diye..
benim söylemek istedğim siznkadar ailemi özleyecek olsaydım evlenmezdim.
26 yaşındayım hayatımı kurmam,kendi aileme düzenime sahip olmam gerekiyordu.
Sevdiğim adamın peşinden gittim doğal olarak,haa aileme sizin kadar bağlı olsaydım annemn dizinin dibinde birini bulur aynı şehirden onunla evlenirdim.

neden saptırıyorsunuz ki konuyu ailemi silmişim falan..???
tek çocuğum,el üstündetutuldumm,bir dediğim iki olmadı ama büyümek gerekiyor.
ayrıca üniversiteyi şehir dışında okuyan biri de kolayca atlatır bu süreci,belki ondan kolay alıştım ben..

ama tavrınız üslubunuz hoşuma gitmedi.

derinss' e katiliyorum.
evlenmek icin acele etmemek önemli olan....

@ bende uslubu hic begenmedim. coluk cocuk degiliz sonucta, mantikla düsünüp yazmak gerekir

X