Toplam 9 adet sonuctan sayfa basi 1 ile 9 arasi kadar sonuc gösteriliyor

Konu: Sünnet sonrası görünüm olarak tam nezaman düzeliyor

1. Konu Sahibi : patya77 #1

Sünnet sonrası görünüm olarak tam nezaman düzeliyor

Slm arkadaşlar 23 aylık oğlum 3 hafta oldu sünnet olalı ama görününtüsü halen tam olarak düzelmedi dr normal dedi zamanla şişlik kalmaz dedi bir taraf diğer taraftan daha şiş hafif ama göze çok çirkin geliyor bşrde ben oğlumun eski pipisini çok özledim oğlumun pipisi çirkinleşmiş geliyor bana delikafaduldendelikafadulden

2. Konu Sahibi : patya77 #2
    Alıntı patya77 kullanıcısından alıntı Mesajı Göster
    Slm arkadaşlar 23 aylık oğlum 3 hafta oldu sünnet olalı ama görününtüsü halen tam olarak düzelmedi dr normal dedi zamanla şişlik kalmaz dedi bir taraf diğer taraftan daha şiş hafif ama göze çok çirkin geliyor bşrde ben oğlumun eski pipisini çok özledim oğlumun pipisi çirkinleşmiş geliyor bana delikafaduldendelikafadulden
    yok kız ne çirkinleşmesi..sonradan ay parçası gibi oluyo..sen şimdi telaşlısın ondan öyle gelmiştir.her çocuğun normale dönmesi farklı sürede oluyo..ama normal görünümlü pipi için 2-3 ay beklemek lazım.. :hulya: hihoyyyt .

3. Konu Sahibi : patya77 #3
    çok alemsiniz kızlar, pipinin güzelliği çirkinliği mi olur ,patladım gülmekten :))

en nihayetinde pipi pipidir işte :)

4. Konu Sahibi : patya77 #4

yardımmmmmmmm

Alıntı patya77 kullanıcısından alıntı Mesajı Göster
    meraba patya77 hanım bizde oğlumuzu 1 hafta önce sünnet ettirdik oğlumuz 3 yaşında bizimkininde şekli biraz bozuk duruyor. bi tarafı daha şiş ve bi tarafı aşağıda bi tarafı daha yukarda gibi pipi derisinin düz kesmemiş sanki, bizde merak içindeyiz ne yapacağımızı bilemiyoruz.sizin çocuğunda başından böyle bi olay geçmiş.acaba sizin bebişin pipisi nasıl oldu.görüntüsü, şekli düzeldimi şişliği gittimi.. yoksa bi tarafın derisi dahamı fazla duruyo..lütfen yazarsanız sevinirim..sizede geçmiş olsun...

5. Konu Sahibi : patya77 #5

Sünnet sonrası durum..

Arkadaşlar hiç merak etmeyin. 2-3 ay içersinde şişlik gidiyor. Sonra ki görünümü bazen gözünüze hoş gelmeyebilir ama zamanla hiçbir sorunu kalmıyor.

6. Konu Sahibi : patya77 #6
    3buçuk ay oldu,hala derisi bi tarafı yukarıda bi tarafı aşağıda,ayrıca da yığılmış gibi pipinin üzerine,yani sanki koca bir deri parçası varmış gibi.içim hiç rahat değil benim de,havaların düzelmesini bekliyorum.son gittiğimiz doktor sünnetin iyi yapılıp yapılmadığını ancak tamamen iyileşince söyleyebilirim demişti..aklında soru işareti olanlar özellikle çocuk cerrahına götürün,biz sünnetini bir üroloğa yaprıdık,bin pişman olduk,burnumuzdan geldi,1ay hastane hastane süründük,gecelerce acillere gittik geldik.sonunda bir cerrah bizi çocuk cerrahına yönlendirdi de öyle iyileşti.mesela ben bir özel hastanenin çocuk cerrahına götürdüm,kurum da geçerliydi,20lira gibi bir muayene ücreti ödedim yanlış hatırlamıyorsam

7. Konu Sahibi : patya77 #7
    Giriş tarihi
    Jan 2011
    ben oğlumu 3,5 aylıkken sünnet ettirdim. şu an 17. ayın içinde daha yeni yeni tam şekil almaya başladı... sünnetçimiz de 2 senein sonunda tam şeklini alır demişti.. öyle de oluyoo

8. Konu Sahibi : patya77 #8
    merhaba hanımlar,
    6,5 yaşında bir oğlum var, 7 aylık iken ürolojı uzmanına zorunlu sünnet yaptırdık, ama dikişleri düzgün olmadı, ilerde psikolojık olarak sorun yapabileceğimi düşünüyorum.
    bir doktora gitmek lazım ama oğlumu nasıl götürebilirim bilmiyorum . hangi branşın uzmanına gitmek lazım ve oğlumu tabiki durumu anlatmadan nasıl götürebilirim
    fikirlerinizi bekliyorum

9. Konu Sahibi : patya77 #9

İkaz ... doğduktan 24 saat sonra sünnet yaptırdık ama...

oğluşumuzu ileride travma yaşamasın,acı çekmesin diye doğduktan 24 saat sonra üroloji prof. ne sünnet ettirdik ama pipisinin altında deri yığını var.aklımıza takılıyor.1 hafta sonra prof. baktı olumsuz bişey demedi.acaba düzelirmi?büyüme payı gibi bişey midir?başına böyle bişey gelen varsa yardımcı olur mu?ileride oğluma 2.kez sünnet yaptırmak zorunda kalır mıyım acaba?çocuk doktru bşey olmaz dedi ama.