Basen Hareketleri

loye38

Nirvana
Kayıtlı Üye
12 Temmuz 2006
38
4
hareketlerin etkili olması için kaslarınızı bi güsel ısıtmanız lazım yani 5 dk ısınma hareketleri ok.
yere yan yat bacaklar dizden bükük... ac kapa en az 30 kez. müthiş bi yanma bunu sabah akşam yapın kızlar benim 2 haftada eridi. bu biiir.
ikincisi ise... aykta bacaklar omuz genişliğnde açık elleri üstüste koy ve öne uzat. yere oturup kalkarken kalça hafif dışa çıkacak bunu da 30 kere sabah akşam
aykta bacağın biri arkada ve 1 mt açık şekilde zemine oturup kalkma hareketi arka bacak bükülü duracak. hep aynı sayı kızlar
kalçayı sıkılaştırmak için en ettkili hareket ise sırtüstü yere yat. ayaklarını kalçaya yaklaştır ve belinle barabar kalcayı yerden kadır 10 kez ve 10da havada kal kalcayı sıkabildiğin kadar sık 10a kadar say ve bunu 4 kez tekrarla
Bu, üstteki bacağımızı alttakine birleştirip kaldırmak mı demek, yani bi bacak yerde sabit, onun üstündeki de aç kapa yapıyo öyle mi?
Burada sadece arka bacağın bükülü olacağından emin misin? Tek bacak bükülüyken ben düşüyorum da? öyle püsküütüm ve en önemli ayrıntı bu tüm hareketler için geçerli. bacağı yukarı kaldırdığımızda olabıldğnce kalcayı sıkıyoruz
hareketleri sabah aç karna ve yataktan kalkar kalkmaz gece de yatmadan yaparsak müthiş faydalı
ayrıca günaşırı o bölgeye biberiye ve susam yağı sürüp korse giyip hareketleri öyle yaptım
Dizler, yani bedenle bacaklar öne doğru 90 derece açı oluşturacak şekilde mi bükülüyor yoksa dize kadar vücut çizgimiz düz devam ediyor da, dizin arkasında mı 90 derecelik bir kırılma oluyor?

tesekkurLer qercekTen smdi yapTm hareketLeri :)) azimliyim zayFLıcam bu seFer insaLLah ! yerimseniben

bu hareketler nivea body ile dinamik sabahlar videosunda var izleyerek yapmanızı öneririm

X