Hamilelikte Büyük Abdestin Siyah Olması

arkadaslar bendede kansızlık cıktı doktorum kan hapı verdı 3-4 gundur kullanıyorum ve 2 gundur ishal seklınde bırden karnıma agrı gırıyor ve sıyah dışkı cıkıyo cok korkuyorum normal mı acaba ? acıl yardım :KK43: :KK43:

Aynı korkuyu bende yaşadım kan ve demir ilaçlarından dolayı koyulaşıyor merk etme canım..

ben henüz 3,5 aylık hamileyim ve kan ilacı içmeye başladığımdan beri ki ondan öncesinde de resmen siyaha dönmeye başlamıştı. tabi kan ilacı tuzu biberi oldu ve resmen siyah. korkma bence ama endişe ediyorsan doktorunu arayıp danış

içim çok rahatladı teşekkür ederim

arkadaslar 4,5 aylık hamıleyım. ve buaksam buyuk abdestımın koyu renk oldugunu farkettım sıyaha yakın hatta sıyah ta dıyebılırız. ınternette arastırdım bıraz bısey bulamadım. aranızda bu tarz bısey yasayan varmı hamılelıgınde... cok endıselendım.. yardımcı olursanız sevınırım...

demir ilacı yapıyor canım.

arkadaşlar merhaba yaa benim çok önemli bir sorum olacaktı ben 3.5 aylık bebeğimi karnımda kalbi durduğu için kaybettim şimdi yine hamileyim geçen hafta kalp atışlarını da duyduk. fakatgeçen haftaya kadar kabızdım doktor muayenesinden sonra kabızlığım geçti hamile kalmadan önceki düzenime döndü endişem acaba bebeğime bişe mi oldu hergün tuvalete çıkıyorum kabızlığım gitti. ilk hamileliğimde de kabızdım ve bebeğim karnımda öldüğünde 1 hafta sonra doktor muayenesinde anlamıştık ve o hafta da benim kazbılığım geçmişti hatta demiştim ki meğer oyüzden düzelmiş... şimdi korkuyorum. sizce boşuna mı evham yapıyorum sık tuvalete çıkmaka normal mi hamilelikte? nolur cevap verin arkadaşlar..

arkadaşlar merhaba yaa benim çok önemli bir sorum olacaktı ben 3.5 aylık bebeğimi karnımda kalbi durduğu için kaybettim şimdi yine hamileyim geçen hafta kalp atışlarını da duyduk. fakatgeçen haftaya kadar kabızdım doktor muayenesinden sonra kabızlığım geçti hamile kalmadan önceki düzenime döndü endişem acaba bebeğime bişe mi oldu hergün tuvalete çıkıyorum kabızlığım gitti. ilk hamileliğimde de kabızdım ve bebeğim karnımda öldüğünde 1 hafta sonra doktor muayenesinde anlamıştık ve o hafta da benim kazbılığım geçmişti hatta demiştim ki meğer oyüzden düzelmiş... şimdi korkuyorum. sizce boşuna mı evham yapıyorum sık tuvalete çıkmaka normal mi hamilelikte? nolur cevap verin arkadaşlar..

bence kabızlıkla bir işgisi yok canım ya. ben 35 haftalık hamileyim ilk başlarda 12 haftaya kadar çok çektim kabızlıktan hatta hemoroid bile başlamıştı. sonra birden geçti kendi kendine. bi 3 ay rahattım sonra ara ara yine olmaya başladı. merak etme bence hamilelikle beraber bağırsağından böbreğine her organ yer açmaya çalışıyor kendine ve bir takınm problemler olabiliyor. kabızlık ishal sık idrara çıkma mide ekşimesi vs.... bence yaşadıkların bir tesadüf kendini şartlandırmışsın o nedenle olumsuz düşünüyorsun..Allahın izniyle bebeğini alırsın kucağına inşallah.. dua et ..Allaha emanet..

bence kabızlıkla bir işgisi yok canım ya. ben 35 haftalık hamileyim ilk başlarda 12 haftaya kadar çok çektim kabızlıktan hatta hemoroid bile başlamıştı. sonra birden geçti kendi kendine. bi 3 ay rahattım sonra ara ara yine olmaya başladı. merak etme bence hamilelikle beraber bağırsağından böbreğine her organ yer açmaya çalışıyor kendine ve bir takınm problemler olabiliyor. kabızlık ishal sık idrara çıkma mide ekşimesi vs.... bence yaşadıkların bir tesadüf kendini şartlandırmışsın o nedenle olumsuz düşünüyorsun..Allahın izniyle bebeğini alırsın kucağına inşallah.. dua et ..Allaha emanet..

çok saol canım.. içim rahatladı biraz... ilk bebeğimi sebebini hala bilmediğim bir durumdan kaybettiğim için içimde hep bi endişe var... hamileliğin güzelliklerini bile yaşayamıyorum benim için çok sıkıntılı ve soru işaretleri ile dolu bi süreç... belirtilerim birden azalınca korkmaya başladım... bilmiyorum benim halim ne olacak... senin az kalmış :) Rabbim hayırlısı ile kollarına sağlıkla alıp büyütmeyi nasip etsin canım :) darısı da bizlere olsun inşallah :)

ARKADAŞLAR ACİL CEVAP LÜTFEN :KK43:
elevit içiyorum ben biraz önce şiddetli karın ağrısıyla tuvalete çıktım dışkı simsiyah böyle birşeyle ilk kez karşılaştım normal mi nolur birşey söyleyin çok korkuyorum :KK43:

bnde elevit ve kan ilacı kullanmya baslamstm 6.cı ayda basladm bu ılclara ama bndede ishal taptı ve simsiyah cıktı karın agrıda yasadm ve bıraktmm

Arkadaşlar merhaba..bende aynı sorundan şikayetçiyim..Hamileliğimin başından beri büyük tuvaletim koyu yeşil..Dr. da sormayı hep unutuyorum..Dediğiniz gibi ilaçlar buna büyük etken..Kabızlık hiç yaşamadım ama ara ara ishal problemi var..:KK1:

bi haftadır bende korkuyodum neden bu renk diye... ayyy içim rahatladı kızlar yaaa... sağolunnnn

bende 3.5 aylık hamileyim bende de aynı sorun vardı şimdi burda okdum ki demir ilacı yapıyomus cok teşekkürler kadınlar kulubu iyiki var ya

bnde elevit ve kan ilacı kullanmya baslamstm 6.cı ayda basladm bu ılclara ama bndede ishal taptı ve simsiyah cıktı karın agrıda yasadm ve bıraktmm

ya beni rahatlattınız cidden. benimde elevitten sonra siyah oldu ve şuan hem elevit kullanıyorum hemde maltofer. büyük abdestim hala aynı. demek bu yüzdenmiş. doktoruma sormaya çekinmişti. insan en ufak bir şeyden korkuyorr ya:KK49:

Kizlar hic korkmayin tamamen demir ilaclari yuzunden. Benim rahmetli babanem kullanirdi o da derdio yuzden ben korkmamistim ilk karsilastigimda.

Ah demir haplari yapmadigini birakmadi once kabiz yapti resmen basur oldum o yuzden. Simdi gecti gerci ama psikolojim bozuldu valla. Dun de saglik ocaginda ebe dogumdan sonra da uc ay kullanicaksin deyince iyice nefret ettim :KK43:

Benim de oyle.ferrum ve elevit kullaniyorum.doktoruma sordum demirden dolayi boyleymis.kabizlik da yapti ilk baslarda ama.simdi gecti.

X