Hamilelikte Büyük Abdestin Siyah Olması

Ben 3 aylik hamileyim folik asitten baska ilac kullanmiyorum ama 2 gundur benimde siyaha yakin oluyo ve gunde 1 defa cikiyorum bu haftalarda ilac kullanmadn bu sekilde olan varmi arkadaslar internette okudum arastirdm biraz ve korktum acikcasi yardmci olurmusunz bana da ?? :KK43:

3gun önce bende korkmuştum büyük abdestimi yapınca:KK57: sonra aklıma direk demir hapı geldi:KK70:

Arkadaslar merhaba 15 haftalik hamileyim feramat kullaniyom diskida simsiyah bir renk var ayriyetten karin agrisiyla birlikte birde ishal gibi bisey oldum heralde cok endiselendim bide agri olunca sizdede boyle birsey yasandimi bir sitede okudum sumuksu bir yapi agrili oluyomuyorsa korkmayin yaziyordu benimkide agrili ve sumuksu ishal gibi of korkuyorum bebegime birsey olucak diye

arkadaslar 4,5 aylık hamıleyım. ve buaksam buyuk abdestımın koyu renk oldugunu farkettım sıyaha yakın hatta sıyah ta dıyebılırız. ınternette arastırdım bıraz bısey bulamadım. aranızda bu tarz bısey yasayan varmı hamılelıgınde... cok endıselendım.. yardımcı olursanız sevınırım...
Kan ilacı içiyorsan ondandır canım

Ay bende bunu araştırıyordum sorumun cevabı burdaymış doktor banada vitamin ve kan ilacı basladı artı Demir resmen simsiyah tuvaletımı yaptım şok oldum hayatımda ilkkez böyle büyük tuvalete çıktım çünkü

Ay bende bunu araştırıyordum sorumun cevabı burdaymış doktor banada vitamin ve kan ilacı basladı artı Demir resmen simsiyah tuvaletımı yaptım şok oldum hayatımda ilkkez böyle büyük tuvalete çıktım çünkü
Ben de konu acmistim panik yapip.. demir hapindandir denildi. Cidden de 2gun icmeyi birakinca normalde dondum . Sonra baktim kotulesiyorum geri basladm ilaca :KK70:

arkadaşlar merhaba bu ay adet olmadım çok az bi leke geldi test yaptım negatif çıktı söylemesi ayıptır sürekli büyük abdest durumum var folik asit kullanıyorum acaba böyle bir durumla karşılaşan var mı yardımcı olur musunuz?

Bende 4.5 aylık olmak üzereyim. Doktorum maltofer vermişti kan ilacı zaten hamilelik öncesinde de ben kullandığım için alışık olduğum bir durum tamamen ilaca bağlı oluyor. Eğer bir farklılık hisseder yada görürseniz doktorunuza danisirsiniz aklınız kalmasın 😊

X