Hamilelikte Büyük Abdestin Siyah Olması

ecesude

Aktif Üye
Kayıtlı Üye
8 Aralık 2009
27
0
arkadaslar 4,5 aylık hamıleyım. ve buaksam buyuk abdestımın koyu renk oldugunu farkettım sıyaha yakın hatta sıyah ta dıyebılırız. ınternette arastırdım bıraz bısey bulamadım. aranızda bu tarz bısey yasayan varmı hamılelıgınde... cok endıselendım.. yardımcı olursanız sevınırım...

ben henüz 3,5 aylık hamileyim ve kan ilacı içmeye başladığımdan beri ki ondan öncesinde de resmen siyaha dönmeye başlamıştı. tabi kan ilacı tuzu biberi oldu ve resmen siyah. korkma bence ama endişe ediyorsan doktorunu arayıp danış

nagıhancım cok saol kan ılacından olabılecegını hıc dusunmemıstım. ıcımı rahatlattın gercekten. tesekkur ederım cnm.

gercekten yardımcı oldun cnm. hemen kan ılacının yan etkılerını okudum. renk degıstırmesı koyulasması yazıo ordada... :)

kızlar kan ilacı yapıyor onu bnde 3 ay kulandım zaten bakarsanız yazıyo ilacın pros de

vücut ihtiyacı kadar olan demiri emip fazlasını dışkı yoluyla dışarı atıyor. bu da dışkının renginin değişmesine sebep olur.

arkadaslar 4,5 aylık hamıleyım. ve buaksam buyuk abdestımın koyu renk oldugunu farkettım sıyaha yakın hatta sıyah ta dıyebılırız. ınternette arastırdım bıraz bısey bulamadım. aranızda bu tarz bısey yasayan varmı hamılelıgınde... cok endıselendım.. yardımcı olursanız sevınırım...

canım kan ilacı kullanıyorsan olabilir.

kesinlikle kan ilacından...bende kullanmıyodum kan ve demirin bir arada olduğu bi hap kullanmaya başladım aynı şikayetler bende de oldu.hele de midenizde gastrit,ülser,reflü tarzı rahatsızlık varsa kaçınılmaz oluyor.çok korkarsan 2 gün ilaç kullanma o zaman görüceksin ki herşey normal:-))))

bende 5.5 haftalık hamıleyım dun ve bugun aynı sorunla karsılasınca cok korktum ama sımdı yazdıklarınızı okuyunca cok rahatladım tesekkurler..

ya bu site herşeye çaremi ne ...:))) kaç gündür merak ediyordum niye diye bendede aynı sorun var3 .5 aylık hamileyim insan herşeye korkuyor....çok rahatladım sağolun...:KK49:

demir ve kan ilaçları kullanıyorsan ozaman karşılaşılan bir durum bu doktorum böyle olabilir endişelenme demişti bana ...sende doktoruna sor için rahatlar hem :KK34:

ben henüz kan ilacına başlamadım ama hergün bol bol pekmez tüketiyorum. o da yapıyor sanırım siyahlık

bende hamilelikte dışkı rengi diye aratıyordum.

ama şu var, hem ishalim (ağrılı , ve sıklıkla karın burması derlerya öyle)
uzun süredir siyahtı, bugün yeşilli kahverengi
var mı bilen :KK43: korkuyorum zehirlenme mii ne Aallah korusun...nette değişik değişik bilgi çıkıyor...

bence hemen dr git yada ara gebelikle ilşkisini bilmem ama senin ishalin biaz tehlikeli
doktoraaaa giitt

arkadaslar bendede kansızlık cıktı doktorum kan hapı verdı 3-4 gundur kullanıyorum ve 2 gundur ishal seklınde bırden karnıma agrı gırıyor ve sıyah dışkı cıkıyo cok korkuyorum normal mı acaba ? acıl yardım :KK43: :KK43:

X