dostınex kullanıp hamile kalanlar buraya...

seymasyma senin soruna da ben cevap vereyim bence faydası olur bende 2 hafta öncesinden kötü bi olay yaşadım istemeden de olsa ve bir hafta neredeyse kendimi toparlayamadım.aynen senın gibi bende böyle düşündüm kesin ilacın etkisi falan kalmamıstır bu olay üzerine dedim ama bak gör işte prolaktin seviyem herşeye rağmen düşmüş :)

seymasyma senin soruna da ben cevap vereyim bence faydası olur bende 2 hafta öncesinden kötü bi olay yaşadım istemeden de olsa ve bir hafta neredeyse kendimi toparlayamadım.aynen senın gibi bende böyle düşündüm kesin ilacın etkisi falan kalmamıstır bu olay üzerine dedim ama bak gör işte prolaktin seviyem herşeye rağmen düşmüş :)

Hayy ağzını Seveyim yaa çok mutlu ettin beni sagolasin içimi çok ferahlattin ben haftada bi tane alıyorum yarin 3. Alicam inşallah Rabbimtez zamanda hayirlisindan bebek versin ttüm isteyenlere

yaa ben dün test yaptrdım ama değerim pek bi düşük çıktı pozitif çıkması için sanırım değerin 25 olması gerekiyormuş benim ki 13 küsür gibi bişey çıktı bi kan testi daha yaptılar bugün bana onunda sonucunu yarın alcam bakalım kısmet ben pek ümitli değilim :110:

prolaktın degerım 39 du haftada 2 gun yarımsar dostınex ıcıyorum amaa adet goremeyıorum 2 aydırrr cıldırcammm...en sonn 21 subatta gordum gecen hafta dr tarlusal verdı sabah ogle aksam gunde 3 doz ıc dedı ıctım bıttıı klomen e baslıcamm adet bıtımıı amaaaa adet goremeıyorum kııı tedavıyee baslayabıleleımm....dostınex halaaa bıtmedı 4 haftalık daha hap kaldı şişede..:cry::cry::cry:

dünkü test sonucum için sabah yine sağlık ocağına gittim hala çıkmamıştı şimdi de aradım doktoru bu sefer de B-HCG 24,63 ( bir gün önceki 13,18 di ) çıkmış yani yine şüpheli pozitif dedi doktor biliyosun 25 olduğunda pozitif diyebiliyoruz dedi.istersen yarın sabah gel yine bi kan testi yapalım istersen bir kadın doğum doktoruna git ultrasonla baksın dedi.ben de bugün perşembe dostinex ilacını alayım mı hocam dedim ,bugün alma yarın ki test sonucuna göre bakarız dedi.özel de ki gittiğim doktoru arayıp bilgi versem mi yada ne yapmam lazım benim fikir verecek olan var mı aranız da :KK43:

dünkü test sonucum için sabah yine sağlık ocağına gittim hala çıkmamıştı şimdi de aradım doktoru bu sefer de B-HCG 24,63 ( bir gün önceki 13,18 di ) çıkmış yani yine şüpheli pozitif dedi doktor biliyosun 25 olduğunda pozitif diyebiliyoruz dedi.istersen yarın sabah gel yine bi kan testi yapalım istersen bir kadın doğum doktoruna git ultrasonla baksın dedi.ben de bugün perşembe dostinex ilacını alayım mı hocam dedim ,bugün alma yarın ki test sonucuna göre bakarız dedi.özel de ki gittiğim doktoru arayıp bilgi versem mi yada ne yapmam lazım benim fikir verecek olan var mı aranız da :KK43:
Doktorunu hemen ara bilgilendir cnm.

evet aradım kızlar büyük ihtimal pozitiftir yeni başlayan bi gebelik olduğu için sonuçlar öyledir dedi.cumartesi günü muayene olmak için gidicem inşallah ,korku başladı bende şimdiden

Rabbim insallah hayirli saglikli evlat nasip eder sana canim.Dostinex i icmiyosun dimi artik.
evet aradım kızlar büyük ihtimal pozitiftir yeni başlayan bi gebelik olduğu için sonuçlar öyledir dedi.cumartesi günü muayene olmak için gidicem inşallah ,korku başladı bende şimdiden

amin hayırlısı inşallah rabbim isteyen herkese nasip etsin ama ben hala pozitif olduğunu düşünmüyorum.bu arada dostinex i enson pazartesi içtim bugün de içmem gerekiyor ama ne olur ne olmaz diye içmeyi düşünmüyorum.

Hayir icme canim.Zaten kagidinda da yazar hamilelikte kullanilmaz diye.Insallah hayal kirikligi yasamazsin nasip eder Rabbim.
Dinlen canim bol bol ayaklarin altina yastik koy uzan mesela.Tutunsun bebis yediklerinede dikkat et

Allah razı olsun canım benım tavsiyelerin için çok teşekkür ederim.çalışıyorum malesef bunları sadece akşam yaparım ancak :) bakalım doktora gidince yine yazarım inşallah

Allah razı olsun canım benım tavsiyelerin için çok teşekkür ederim.çalışıyorum malesef bunları sadece akşam yaparım ancak :) bakalım doktora gidince yine yazarım inşallah
Canim guzel haberler gelecek senden inaniyorum. Regln gecikti mi peki? Geciktiyse kesin hamilesindir. Gec dollenme olmustur deger bu nedenle dusuktur.

Canim 2 kati yukselmesi gerekiyor hcg 13 ten 24 olmus hemen hemen 2 kati sayilir.Belki adetine yakin zamanda tuttu canim o yuzden gec dollenmedir.
Insallah guzel haberler verirsin minigim38 minigim38

X