dostınex kullanıp hamile kalanlar buraya...

merhaba kızlar ben de aranıza yeni katıldım:) dostinex e dün başladım. prolaktin düzeyim 30.9 çıktı.
dr um bana korunma dedi ama ben araştırdığımda bu ilaç ağır bir ilaç ve gebelikte sorunlara neden olabilecek bir ilaç. başka bir dr a sordum oda korun riske atmaya gerek yok dedi. kendi dr umun bundan haberi yok tabi ki :) ama şimdi aklım karıştı doğal olarak :KK43:( eğer bir şey olursa kahrolurum :KK43:( bana lütfen bir yorumda bulunun birşey diyin aklım bununla meşgul durumda :KK43:((

merhaba kızlar ben de aranıza yeni katıldım:) dostinex e dün başladım. prolaktin düzeyim 30.9 çıktı.
dr um bana korunma dedi ama ben araştırdığımda bu ilaç ağır bir ilaç ve gebelikte sorunlara neden olabilecek bir ilaç. başka bir dr a sordum oda korun riske atmaya gerek yok dedi. kendi dr umun bundan haberi yok tabi ki :) ama şimdi aklım karıştı doğal olarak :KK43:( eğer bir şey olursa kahrolurum :KK43:( bana lütfen bir yorumda bulunun birşey diyin aklım bununla meşgul durumda :KK43:((

hoşgeldin kuzucuk aramıza:KK71::KK71::KK71:. öncelikle geçmiş olsun prl çok yüksek değilmiş. benim doktorum da korun demedi bana ben korunmuyorum.kimi doktorlar öyle diyor kimi böyle. zaten dostinexle hamiş kalırsak bebişi tutundurmak için tekrar bi ilaç veriyolarmış ben öyle duydum. ama yine de sen bilirsin tatlım:KK49::KK49::KK49:

tatlım ya cevap verdiğin için sağol:) insan vicdan azabı çekmek istemiyor riske atmak. korun deniliyor birde korunma hakikaten ne yapacağımı bilmiyorum :KK43: olursa tutunması için tekrar ilaç veriliyor diye duydun demek bunu bir araştırmak gerek o zaman bakalım nasıl oluyormuş??? dimiii :) Allah hepimizin yardımcısı olsun bu işler zor işlermiş insan çok yoruluyor :KK43:

Hoşgeldin cnmmm umarımm hepimiz sağlıkla 2012 anne adayı oluruz :)

bende bir ayımı doldurdum dostinexte normalde adetm çok sancılı olurdu ama bunda hiç sancım olmuyoo yeni başlar gibi oldu adetim göğüslerimde de ağrı olurdu o da yok sizce sonuç nedir merak ediyorum

Özlemcim naber canım? Bi değişiklik yok dimi. Günüm 25 i demiştin ya ? 24 ü oldu. Heyecanla senden iyi bir haber bekliyorum. Görüşürüz cnm :KK3:

bende bir ayımı doldurdum dostinexte normalde adetm çok sancılı olurdu ama bunda hiç sancım olmuyoo yeni başlar gibi oldu adetim göğüslerimde de ağrı olurdu o da yok sizce sonuç nedir merak ediyorum

canım bu ilaç adet düzensizliğini düzene sokuyomuş ağrıyı sancıyı kesiyomuş benim doktorum demişti.inşallah hepimiz en kısa zamanda güzel haberler alırız ama ben bu ayda beklicem ve önümüzdeki ay aşılama yaptırıcaz eşimle bu karara vardık

tatlım ya cevap verdiğin için sağol:) insan vicdan azabı çekmek istemiyor riske atmak. korun deniliyor birde korunma hakikaten ne yapacağımı bilmiyorum :KK43: olursa tutunması için tekrar ilaç veriliyor diye duydun demek bunu bir araştırmak gerek o zaman bakalım nasıl oluyormuş??? dimiii :) Allah hepimizin yardımcısı olsun bu işler zor işlermiş insan çok yoruluyor :KK43:

amin tatlım amin hakikaten çok zor işler. ama bunlar tabi kulaktan dolma bilgiler sen yine de iyi araştır bir doktora sor.ilacın prospektüsünde de korunun diyor bunu da gözden kaçırma bize iyi haberler ver.:KK16::KK16:

Özlemcim naber canım? Bi değişiklik yok dimi. Günüm 25 i demiştin ya ? 24 ü oldu. Heyecanla senden iyi bir haber bekliyorum. Görüşürüz cnm :KK3:

tatlım evet günüm 25i ben de bugün eczanedeki gebelik testini yaptım sonuç yine tek çizgi eşim de banyonun kapısında bekliyodu çıkınca gözlerimin içine baktı içim parçalandı offfff :KK43::KK43: zaten bi hamile kalayım hususi beş on tane alcam şu testlerden sırf çift çizgiyi görmek için.. kan tahliline gitmem lazım aslında ama sonuç negatif olacak ve ben yine hüsrana uğricam zaten tayin olayına çok canım sıkıldı bunu da kaldıramam:KK43::KK43:

canım bu ilaç adet düzensizliğini düzene sokuyomuş ağrıyı sancıyı kesiyomuş benim doktorum demişti.inşallah hepimiz en kısa zamanda güzel haberler alırız ama ben bu ayda beklicem ve önümüzdeki ay aşılama yaptırıcaz eşimle bu karara vardık

tatlişkom çok iyi karar vermişsin beklemekle, zaten kocişi yeni buldun bari sıkı tut:KK1::KK1:

kızlar bu arada bu gün 5. dostinexi içiyorum şifa niyetine yarın yine kafayı bulcam...zaten bunu içtiğimin sabahına akşamdan kalma gibi oluyorum çok efkarlıyım çoooookkkk:KK43::KK43:

kızlarrr selamm bende 4 ay dostinex kullandım değerler normale döndü ve yumurta kalitem arrttı..ama gebelik oluşmadı sonra ilacı bıraktım hsg çekildim ve tüplerimdee sorun olduğunu öğrendim ....ama ilacı brakmamam gerekirmiş çünküy yumurta kalitem düştü prolaktin yine hortladı:)bugün itibari ile yine başladım..bir aşılama denicem ilaç kullanmadan ama kendi yumurtamdan olmadı laparoskopi olacağım hayırlısı artık allahtan ümit kesilmez inşallah bizde anne olacağız ...

X