dostınex kullanıp hamile kalanlar buraya...

Bende dostinex se başladım bugün 4.cü ilacı alcm iki günde bir almam gerekiyo olurda inşallah hamile kalırsam nasil anliycam hemen anlasilmiyoki ilacı da almam gerekiyo nasıl olcak bilmiyorum zararı olurmu ilacın gebeliğe :KK17:
Adetin gecikirse hemen doktora git canım.Bende 3.yu dün içtim.Doktor bana adetin gecikirse hapı bırak gel dedi öyle dediğine göre vardır bi bildiği.tutundurma iğnesi falan yapar belki

Onu henuz almadım yarına belli olur büyük ihtimal canım.Bende henüz bilmiyorum
Daha iki kere icmeme ragmen baya düşmüş canım şimdi baktım degerime 2.75e düşmüş :) üstelik dün 3.yu içtim demekki dahada duscek degerim

Eklentiler

• PhotoGrid_1472732506369.jpg
    PhotoGrid_1472732506369.jpg
    5,4 KB · Görüntüleme: 46
Dr bana 3 ay sonra gel prolaktin e bakarız dedi ama ilacin tedavi süresi 1 ay nezaman baktirayim prolaktin e

Dr bana 3 ay sonra gel prolaktin e bakarız dedi ama ilacin tedavi süresi 1 ay nezaman baktirayim prolaktin e
Ben ilk adet düzensizliği için gittiğimde Öğrendim prolaktini.yani bir sene önce o zman bir iki kere kullandım ilacı sonra bıraktım çocuk düşünmediğim için umursamadim daha doğrusu.O zaman bana da iki ay kullan gel dedi.Ama ben kullanmadım da gitmedimde.şimdi çocuk düşünmeye başlayınca gittim bu sefer bi ay kullan gel dedi.Ama prolaktinimin ben bu kadar çabuk duscegini tahmin etmemiştim. Benim 2 hapla 2.70 seviyesine düştü. Sen çocuk dusunuyormusun yakın zamanda

Evet canm 11 aydır evliyim bi kimyasal gebelik geçirdim düşük oldu üzerinden 5 ay geçti çok istiyoruz çocuk tekrar gittim aynı Dr göründum hormon testi istedi diğer değerlerim iyi sadece prolaktin yüksek 91 çıktı göründüğüm Dr kadın doğum doktoruydu bana endokrin doktoruna görün dedi bende öyle yaptim endokrin Dru dostinex yazdı kullan hamile kalınca bırakırsın dedi

Ayrıca kadın Dr U bana yumurlagimda çok az bir tembellik olduğunu söylemişti acaba prolaktin yüksek olduğu için olabilir mi yani yumurta tembelliği yaptığını duydum ama bilmiyorum

Bende kullandım iki gebeliğimde ilkinde 1 ay kullanıp ikinci ay hamile kaldım ama kalbi atmadı aldırdım. İkincisinde 1 yıl sonra değerim 45 oldu onuda kullandıgım ay hamile kaldım simdi 10 haftalıgım

91 di geçen ay daha baktirmadim
Benim geçen yil 48di ilaç kullanmadim. bu ayda 46ydi.iki hafta kullandım sadece yani 2 hapla 2.75e düştü.sende demek ki 1ay kullansan normale döner herhalde. Ama kimi de hapı bıraktıktan sonra tekrar yükseliyor diyor o zamanda doktor dozunu dusurterek devam ettiriyormus diye duydum

Ayrıca kadın Dr U bana yumurlagimda çok az bir tembellik olduğunu söylemişti acaba prolaktin yüksek olduğu için olabilir mi yani yumurta tembelliği yaptığını duydum ama bilmiyorum
Onu bilmiyorum canım doktor bişey demedi ama merak ettim bidahaki gittiğimde sorarim

Sessiz kalmış grup bir süredir:) 8 li dostinexim 1 ay içinde bitti ve bu sabah kan verdim yarın prolaktin sonucumu öğreneceğim umarım güzel bir düşüş olmuştur başka sonucuna baktıran var mı ?

Sessiz kalmış grup bir süredir:) 8 li dostinexim 1 ay içinde bitti ve bu sabah kan verdim yarın prolaktin sonucumu öğreneceğim umarım güzel bir düşüş olmuştur başka sonucuna baktıran var mı ?
Bende pazartesi baktircam 3 hafta ilaç kullandim düşmüştü 3 haftadır da kullanmıyorum inşallah yukselmemistir

X