dostınex kullanıp hamile kalanlar buraya...

kızlarrr selamm bende 4 ay dostinex kullandım değerler normale döndü ve yumurta kalitem arrttı..ama gebelik oluşmadı sonra ilacı bıraktım hsg çekildim ve tüplerimdee sorun olduğunu öğrendim ....ama ilacı brakmamam gerekirmiş çünküy yumurta kalitem düştü prolaktin yine hortladı:)bugün itibari ile yine başladım..bir aşılama denicem ilaç kullanmadan ama kendi yumurtamdan olmadı laparoskopi olacağım hayırlısı artık allahtan ümit kesilmez inşallah bizde anne olacağız ...

selam canım hoşgeldin. çok geçmiş olsun öncelikle.dostinexi bıraktıktan sonra prl nin tekrar yükseldiğini duymuştum.bana da doktorum dostinexi 1 ay kullan bebeğin olmazsa progestan ve seraphone kullanmaya başla dedi. bu nasıl iş anlamadım valla

Son düzenleme:
tatlım evet günüm 25i ben de bugün eczanedeki gebelik testini yaptım sonuç yine tek çizgi eşim de banyonun kapısında bekliyodu çıkınca gözlerimin içine baktı içim parçalandı offfff :KK43::KK43: zaten bi hamile kalayım hususi beş on tane alcam şu testlerden sırf çift çizgiyi görmek için.. kan tahliline gitmem lazım aslında ama sonuç negatif olacak ve ben yine hüsrana uğricam zaten tayin olayına çok canım sıkıldı bunu da kaldıramam:KK43::KK43:

kıyamam ben sana yaa yıkılmak yooook moral bozmak yoook isyan etmek de yok olacak en sonunda bütün zorlukları aşıcaz allahın izniyle bebeğim

kıyamam ben sana yaa yıkılmak yooook moral bozmak yoook isyan etmek de yok olacak en sonunda bütün zorlukları aşıcaz allahın izniyle bebeğim

canım dayanamıyorum artık herşey üstüste geliyor:KK43::KK43:...hepimiz için her dakika yalvarıyorum rabbime yanındaki meleklerden bizim kucaklarımıza da göndersin diye:KK43::KK43:

selam canım hoşgeldin. çok geçmiş olsun öncelikle.dostinexi bıraktıktan sonra prl nin tekrar yükseldiğini duymuştum.bana da doktorum dostinexi 1 ay kullan bebeğin olmazsa progestan ve seraphone kullanmaya başla dedi. bu nasıl iş anlamadım valla

çok saol canımmm.ya ben daha önce bir gebelik yaşadım ama sonlandırılmak zorunda kaldık antibiyotik tedavisinden dolayı 8 haftalıktı üstünden epey zman geçti 1,5 yıldır deniyorduk olmadı önce prolaktin sonra tüpler kürtaj beni mahfetti sanırsam ..nerden çıktı anlamdım bu prolaktin olayı :)ama tatlım yumurta kalitesini bozduğuna bizzat şahitim yani..sana 1 ay demiş bence çok az 3 ay kullan gebelik oluşmazsa ek tedavilere geçilir diye biliyorum 1 ay kısa bir süre canım..

çok saol canımmm.ya ben daha önce bir gebelik yaşadım ama sonlandırılmak zorunda kaldık antibiyotik tedavisinden dolayı 8 haftalıktı üstünden epey zman geçti 1,5 yıldır deniyorduk olmadı önce prolaktin sonra tüpler kürtaj beni mahfetti sanırsam ..nerden çıktı anlamdım bu prolaktin olayı :)ama tatlım yumurta kalitesini bozduğuna bizzat şahitim yani..sana 1 ay demiş bence çok az 3 ay kullan gebelik oluşmazsa ek tedavilere geçilir diye biliyorum 1 ay kısa bir süre canım..

offf canım yaa sen biraz dinlendir kendini.ben de bi de polikistik over var ama o doğum kontrol hapını kullanmamdan kaynaklanıyor 2 yıl kullandım lanet hapları mahfettim kendimi. dostinexi de bu ay bitircem bi daha içmicem ek tadavi için de en az 1 yıl beklicem.

canım dayanamıyorum artık herşey üstüste geliyor:KK43::KK43:...hepimiz için her dakika yalvarıyorum rabbime yanındaki meleklerden bizim kucaklarımıza da göndersin diye:KK43::KK43:

bak tatlım bana neler yaşıyorum hiç aklıma gelmezdi bunları yaşayacağım inan.çünkü korunurken süpriz bir şekilde hamile kalmıştm neyse o bebiiş melek oldu.ve ben şıp diye hamile kalırım diye bekliyordum ..sonrası olmadı olmadı.her ay hayalkırıklığı,bir gün geçse hamileyim sanıp saçmalamalar,kırmızı kartı görünce yıkılmalar ,hevesinin kursağında kalması ,kahrolmak her ay yaşıyorum bunları ,,yapmadğım ov.testii,gebellik testi kalmadı diyebilirim :)önce prolaktin.sonra tüplerde sorun ..bugünde adetimin 8,günü sol yumurta 11 sağda ise 10 mm oluşmuş yeterli değil dedi doktorumuz birdaha şokkkkkkkk:)dostinexi kafana göre bırakrsan böyle olur dedi zılgıtıda yedikkk:)ama pes etmek yokkk uğraşıyoruz ve ben biliyorum ki anne olucaz brgün er ydaa geç allahım sesimizi duyar emin ol ..

bak tatlım bana neler yaşıyorum hiç aklıma gelmezdi bunları yaşayacağım inan.çünkü korunurken süpriz bir şekilde hamile kalmıştm neyse o bebiiş melek oldu.ve ben şıp diye hamile kalırım diye bekliyordum ..sonrası olmadı olmadı.her ay hayalkırıklığı,bir gün geçse hamileyim sanıp saçmalamalar,kırmızı kartı görünce yıkılmalar ,hevesinin kursağında kalması ,kahrolmak her ay yaşıyorum bunları ,,yapmadğım ov.testii,gebellik testi kalmadı diyebilirim :)önce prolaktin.sonra tüplerde sorun ..bugünde adetimin 8,günü sol yumurta 11 sağda ise 10 mm oluşmuş yeterli değil dedi doktorumuz birdaha şokkkkkkkk:)dostinexi kafana göre bırakrsan böyle olur dedi zılgıtıda yedikkk:)ama pes etmek yokkk uğraşıyoruz ve ben biliyorum ki anne olucaz brgün er ydaa geç allahım sesimizi duyar emin ol ..

çok çok haklısın güzelim inşallah güzel allahım duyar sesimizi bu aralar çok sıkıntılı günler geçiriyorum.eşim asker ve tayini hakkariye çıktı beni yanında götürüp götürmeyeceği belli değil iyice gerildim yani:KK43::KK43::KK43:

çok çok haklısın güzelim inşallah güzel allahım duyar sesimizi bu aralar çok sıkıntılı günler geçiriyorum.eşim asker ve tayini hakkariye çıktı beni yanında götürüp götürmeyeceği belli değil iyice gerildim yani:KK43::KK43::KK43:

ah canım allah yardımcınız olsun inşallah anlııyorummm zor tabbii..bazende ağlamak haykırmak lazım hep güçlü durmakta zor be tatlımm...inşallah güzel günler görüürüüz

tatlım evet günüm 25i ben de bugün eczanedeki gebelik testini yaptım sonuç yine tek çizgi eşim de banyonun kapısında bekliyodu çıkınca gözlerimin içine baktı içim parçalandı offfff :KK43::KK43: zaten bi hamile kalayım hususi beş on tane alcam şu testlerden sırf çift çizgiyi görmek için.. kan tahliline gitmem lazım aslında ama sonuç negatif olacak ve ben yine hüsrana uğricam zaten tayin olayına çok canım sıkıldı bunu da kaldıramam:KK43::KK43:

Canım benim yaa. Sıkma canını. Biliyorum o tek çizgiyi görmek çok üzüyo insanı :KK43:( Allahtan hayırlısı ne diyelim. İnşallah herşey iyi olacak. Hem belli olmaz belki testte çıkmamıştır. Günün geçerse bi kan tahlili yaptırırsın. Benim de 8 i günüm. Bende yine tek çizgiyi görmekten korkuyorum aslında. Sürekli düşünüyoruz ondan olmuyo bizimkisi. Aklımızda fikrimizde hep olacakmı olacakmı. Günleri bekliyoruz :KK43: Çok düşünmemeye çalış canım. (oda nasıl olacaksa) hep öyle diyolarya düşünme felan. ufff kısmet canım ya hayırlısını dile.

amin tatlım amin hakikaten çok zor işler. ama bunlar tabi kulaktan dolma bilgiler sen yine de iyi araştır bir doktora sor.ilacın prospektüsünde de korunun diyor bunu da gözden kaçırma bize iyi haberler ver.:KK16::KK16:

hepimizden güzel haberler duyarız inş.. tatlım :) araştır araştır canım çıkıyor zaten :)) hayırlısı bakalım okudum evet zaten insanın aklı karışıyor her yeni bilgiyle.

evet canımızı sıkmamamız gerekiyor kızlar. toparlanıp sakin bir şekilde bu işler yürütmeliyiz stresle paralel olumsuzluklar yaşıyoruz:KK43: her doktor kontrolü azap oluyor düşüncemiz bugün hangi kötü şeyi söyleyecek oluyor biraz motivasyonumuzu yükseltmeliyiz inş.. olacak yaaaa olacak yani :)) sağlıklı hayırlı bir şekilde hepimize inş... eşlerimizinde yüzü gülecek :KK70: bizim gibi istekli anne adaylarına can kurban gelecek melekler çok şanslı :))

destekleriniz için çok teşekkür ederim kızlar dillerimizden duaları eksik etmeyelim inşallah bizim de yüzümüz gülecek güzel allahım. dün gece 5.hapı içtim acayip halsizim bu gün yine başım veci ağrıyor hiç iş yapasım yok:44::44:

destekleriniz için çok teşekkür ederim kızlar dillerimizden duaları eksik etmeyelim inşallah bizim de yüzümüz gülecek güzel allahım. dün gece 5.hapı içtim acayip halsizim bu gün yine başım veci ağrıyor hiç iş yapasım yok:44::44:

benimde baş ağrım oldu çok fena :KK43: ama sabrın sonu selamet derler :) bakalım hayırlısı canım benim

zeytinncim merhaba seni online gördüm dertleşmek istedim

tatlım kusura bakma mesajını görmeden çıkmışım. umarım tekrar karşılaşırız da dertleşiriz. sen yaz gördüğünde. ben sana yazarım. çalışıyorum her an bakamıyorum malesef. görüşürüz.

canım morolini bozma dualarım hep sizinle

X