füme rengi koltuk takımına hangi renk hali?

ben de evimi yeni tadilat yaptırdım.dekorasyon konusunda çok araştırma yaptım.hala da araştırıyorum.

füme rengine en çok yakışan renklerin mor ve tonları olduğunu gördüm.ama tek ton değil,yani morun her

tonunu kullanmalısın.mesela füme rengi koltuk aldıysan,koyu mor içimde lila,fuşya pembenin en koyusu

ve füme gibi renkler olan desenli bir halı olabilir.perdeni yenilemeyi düşünüyorsan.içinde lila ve mor tonlar

olan bir perde düşünebilirsin.aksesuarlara gelecek olursak,yine morun her tonunu kullanabilirsin.

aynı model bir vazonun,farklı boylarda ve koyu mor,lila ve fuşya olarak üç renkte alırsan çok şık durur.

mum seviyorsan,bunu mumlarda da uygulayabilirsin.güle güle otur.

birde şunları buldum. :bbo: moru da seviyorum . buna uygun kırlent falan

şimdi gördüm en baştaki halı çok şık,dediğin gibi kırlentlerle zenginleştirilebilir.

perde konusunda beyazın içinde mor tonları demek istemiştim,tamamen mor perde değil.

yanlış anlaşılmasın.

teşekkür ederim hunter7. en son gönderdiğim resimdekilere bugün baktım. ipek shaggy halılar. beğendim ama bu sefer de temizliği çok zor oluyor diyorlar. shaggy olmayan mor halı da bulamadım. daha eski modeller sanki. hala kafam karışık

güzel sana ben senin yerinde olsam beyaz -füme karışık halı atarım ortaya kırmızı-fümede olabilir-sadece kırmızı da olabiir yada kırmızı objeler olabilir.fümeye beyaz -ve kımızı süper gidiyor

sanırım kırmızı olcak gibi. en son beğendiklerim bunlar. güzel shaggy olmayan mor bir halı bulamadım daha.

Eklentiler

• $royal.jpg
    $royal.jpg
    17,2 KB · Görüntüleme: 192
  • $saray.jpg
    $saray.jpg
    11 KB · Görüntüleme: 229
  • $merinos4.jpg
    $merinos4.jpg
    5 KB · Görüntüleme: 224
canım naptın karar verdin mi? ben de gir koltuk takımı aldım siyah ve gri kırlentleri var. yemekodam beyaz ve gri. halımı saray halı anemon serisinden sectim kırmızı siyah beyazlı 2tane falan da kırmızı kırlent alcam tülümü grili fonu da kırmızı dşünüyorum. ben de moru fuşyayı çok istedim ama saray ve royalde güzel mor halı yoktu.bitane beğendim nişanlım çok koyu dedi salonu mor yapmamı istemedi uyuzzzalsanaalsanasmile ben de griyi kırmızıyla renklendircem artık

Kesinlikle fuşya muhteşem olur cnm

Griyle uyumunu görmen açısından bu resmi ekliyorum
yatakodasi41.jpg

Son düzenleme:
henüz karar veremedim. şu an da kırmızı halı ( saray-saray serisi) ) ile fuşya halı ( kaşmir finess serisi) arasındayım.:) kırmızı halı olursa kırmızı ve mor kırlentleri bir arada kullancam ortaya da mor bir sehpa belki. fuşya halı olursa da mor ve fuşya kırlent. illa da moru kullancam yani. show tvdeki "türk malı" dizisinde kırmızı ve mor vardı yeni evli çiftte. çok hoşuma gitti. bir de bu kaşmir halı iyi midir ya? ben kaliteye de önem veriyorum. hiç düşünmüyordum kaşmir ama onda da çok güzel renkler var. orda beğendiğim fuşya da shaggy gibi. ayyy hiç bir şeyde bu kadar kararsız kalmamıştım.

kırmızı hoş olur canım aksesuardada siyah ve kırmızı aksesuar kullanırsan bütünler

koltuk kenarların siyah olduğu için

çok teşekkür ederim cevaplarınız için. ben de en sonunda kırmızı aldım. royal halıdan aldım. fümeye de güzel yakıştı. kırmızı kırlent yapıcam. beyaz vazolar koyucam.

Eklentiler

• $royal.jpg
    $royal.jpg
    17,2 KB · Görüntüleme: 71
merhaba siteye daha yeni üyeyim kullanımı hakkında bir bilgim yok ancak acil olarak bilgi almak istiyrum sizden koyu füme rengi koltuklarım var ancak şu an bir kitaplık almak zorundayım koyu füme koltuklarıma ne renk kitaplık almalıyım yardımlarınız için şimdiden teşekkürler

X