füme rengi koltuk takımına hangi renk hali?

dignity_83

Aktif Üye
Kayıtlı Üye
29 Ağustos 2008
25
0
41
füme rengi-siyah derili koltuk takımına hangi renk halı olursa biraz daha odayı canlı renklerle döşeyebiliriz? siyah beyaz gri, kahverengi renkli halılar dışında nasıl renklendirebilirim? lila ya da kırmızı olur mu? aksesuarlar nasıl olmalı?

sahi mi ? hiç yeşil düşünmemiştim. hangi tonda yeşil ki bu? turkuaz nasıl olur? bilmiyorumkismile

sahi mi ? hiç yeşil düşünmemiştim. hangi tonda yeşil ki bu? turkuaz nasıl olur? bilmiyorumkismile

turkuazda hoş olur

yeşil ferahlatır. renklerin tonlarının adını hiç bilmem kikafamçokkarıştı

çok koyu olmayan çok da açık olmayan bir yeşil hoş durur bence
CADIARZU

Günün trendlerini de yakalamak istiyorsan kırmızı halı,beyaz objeler.Ya da krem halı,kırmızı objeler.
Eğer son derece çarpıcı ve farklı olsun diyorsan Sarı ya da turuncu halı,gold objeler...Çünkü;füme grinin koyu tonudur,nötr rengin yanında sarı renk daha da çarpıcı görünür.Ben demiyorum,renk psikolojisi diyor...

Kolay gelsin:)

Günün trendlerini de yakalamak istiyorsan kırmızı halı,beyaz objeler.Ya da krem halı,kırmızı objeler.
Eğer son derece çarpıcı ve farklı olsun diyorsan Sarı ya da turuncu halı,gold objeler...Çünkü;füme grinin koyu tonudur,nötr rengin yanında sarı renk daha da çarpıcı görünür.Ben demiyorum,renk psikolojisi diyor...

Kolay gelsin:)

herkese teşşekkür ederim yorumlar için. ama özellikle lalelal hem renk psikolojisi olarak hem de trendler olarak çok güzel yorumlamışsın. yorumunu dikkate alcam.

resim ekledim. royal halıdan bunlar. kırmızı halı ve hala aklımda olan turkuaz da var ama bu olur mu acaba ya? en çok kırmızı uyuyor beyaz objeler falan aklıma yattı ama bu turkuaz olmaz mı ? bilmiyorumkismile

Eklentiler

• $1511E[1].jpg
    $1511E[1].jpg
    7,1 KB · Görüntüleme: 2.616
  • $1515B[1].jpg
    $1515B[1].jpg
    16,5 KB · Görüntüleme: 99
  • $1511B[1].jpg
    $1511B[1].jpg
    8,1 KB · Görüntüleme: 121
attachment.php
attachment.php

Bence bu ikisi de olur.TUrkuazın daha modern bir durruşu var.Kırmızı-siyah-gri daha klasik.Ama ikisi de güzel.Aynı tonda yastık ve aksesuarlarlada daha da zenginleştirmiş olursun ortamı bence.

Bunlarda fikir verebilir diye düşündüm...

turquoise-1-m.jpg

white+8.png

from&

salonduvarkagidi.jpg

Sarı da kullanabilirsin.O da hoş olabilir.

angolo01.jpg

teşşekür ederim radika cevabın için. resimler gerçekten çok iyi oldu. ama kararsız kaldım şimdi kırmızı mı turkuaz mı diye. bende şu resmi buldum bu da güzel

bir arkadaşım mor da güzel olur dedi. royal halı da çok güzel modeller var . bunlar nasıl olur sizce?

Eklentiler

• $1511A[1].jpg
    $1511A[1].jpg
    7 KB · Görüntüleme: 106
  • $1510B[1].jpg
    $1510B[1].jpg
    17 KB · Görüntüleme: 100
canm ya su yuvarlak desenli halının turuncu krem sarılısı bende var. pek kullanıslı değil. üzerine bi saç düşsse hemen belli edıo saçım cok ama çok da dokuluo ben bu yuzden bıraz dertlıyım. daha karısık desenlılerı tercih et bence canım

haklısın ya. kullananların tecrübesi de iyi oluyor. ben zaten hem kirlenmesin hem de kullanışlı diye füme oturma grubu aldım, sonra da beyazlı turkuazlı halı almak istiyom bu sefer de kir göstercek çok. çalışan bayan için zor, bide onun kirine kafa takacaz. karar veremedim hala.

birde şunları buldum. :bbo: moru da seviyorum . buna uygun kırlent falan

Eklentiler

• $merinos.jpg
    $merinos.jpg
    6 KB · Görüntüleme: 110
  • $merinos2.jpg
    $merinos2.jpg
    5,3 KB · Görüntüleme: 78
  • $merinos3.jpg
    $merinos3.jpg
    4,7 KB · Görüntüleme: 102
teşşekür ederim radika cevabın için. resimler gerçekten çok iyi oldu. ama kararsız kaldım şimdi kırmızı mı turkuaz mı diye. bende şu resmi buldum bu da güzel

Rica ederim dignity.Evet bence de mor güzel olur.Şöyle tatlı bir pembe veya fuşyada güzel olur.Aslında gri tonlarında ya da grili siyahlı halı seçip (hem tozda göstermez belki o zaman) Aksesuarları mesela turkuaz seçebilirsin.Yani bu da bi fikir.:CüvCüv:

X