Cilt Bakımı Ürünleri neutrogena sabun?

Cilt Bakımı Ürün Tavsiyeleri

gulizz

Aktif Üye
Kayıtlı Üye
17 Ağustos 2009
312
4
neutrogena sabun kullanıp memnun olan varmı arkadaşlar?bilgilendiriseniz sevinirim..

2 kutu kullanmıştım ne bir zararını ne de fazla bir yararını gördüm ama günlük kullanım için ideal

ben üç yıldır kullanıyorum ama likit olanını günlük kullanım için süper. Hatta bi iki gün olmuştu biteli bugün sabah yenisini aldım... Tavsiye ederim....

sabununu kullandım hiçbir faydası olmadı aksine küçük küçük sivilceler çıktı cildimde

saolun kızlar bilgiler için ..a.s.anlaşılan süper cildime harika geldi diyeniniz yokk..Meltem dışında..

bi arkadaşımla cilt özelliklerimiz çok benziyor..ama benim cildim biraz daha kuru onunkinden.o cildine çok iyi geldiğini söyledi..gerçekten gözle görülür bi düzelme oldu cildinde..

ne çıkar bi alayım deneyim dedim ama kuru ve hassas ciltler için olanı bulamadım buralarda:1closedeyes:bende sebamed alım şidi onu kullanıyorum ama çokda memnun sayılmam...

meltemcim günlük kullanımda ne gibi süper faydaları oldu.bide likit derken hangisini kastettin cnm?onunda çeşitleri varya o bakımdan:uhm:

herkesin cildi farklı ama bu sabun benim favorim. denemediğim ürün kalmamıştı, sonunda bu ürünü buldum ve sivilcelerimden kurtuldum. ilk zamanlar gün içinde daha sık kullandım şimdiyse günde 2 kez kullanıyorum. tek sorunum, sabunu bulmakta zorlanıyorum. ben ürünü tavsiye ederim.

yıllardır kullanıyorum, bu sabun olmassa naparım bilmiyorum!
şiddetle tavsiyee!!!

herkesin cildi farklı ama bu sabun benim favorim. denemediğim ürün kalmamıştı, sonunda bu ürünü buldum ve sivilcelerimden kurtuldum. ilk zamanlar gün içinde daha sık kullandım şimdiyse günde 2 kez kullanıyorum. tek sorunum, sabunu bulmakta zorlanıyorum. ben ürünü tavsiye ederim.

cildin yağlımı canım?
neutrogena sabununu daha önce hiç kullanmadım hangi sabununu kullanıyorsun?

X