Evde çalışarak nasıl para kazanabilirim?

klik

Guru
Kayıtlı Üye
1 Mart 2010
1.106
1
42
arkadaşlar bu konunun yeri burası olurmu bilmiyorum ama ben hem evde evimle ilgilenip hemde çalışarak para kazanmak istiyorum.şu anda ön muhasebe işi ile ilgileniyorum ama eve hiç vaktim kalmıyor.elişi yapmayı severim.kitaplara bayılırım.acaba böyle hobilerimi paraya dönüştürecek fikirleriniz var mıdır?

Bu bir dert değil ama çok güzel bir düşünce..
Hayat müşterektir ve boş boş oturmak da insanı köreltir.Bebeğim olduğu halde ve maddi olarak hiç bir ihtiyacım olmadığı halde,evden redaktörlük yapıyorum.
Arkadaşlarımın şirketinde tercüme edilmiş makaleleri pcden düzeltip yolluyorum.
Mutlaka sen de eğitimine veya el becerine göre bir tercih yaparsın,şu ev hanımı bayanlar için açılan kurslara bir bak,sanırım kurs ve akabinde meslek edindirme gibi bir fonksiyonları vardı
Kolay gelsin diyorum..
..

Konunuz içerik nedeniyle " Bir önerim var ! " bölümüne taşınmıştır.

Evde çalışarak para kazanmanın sınırsız sayısız yolu var, bunlardan kendinize uygun olanı belirleyebilirsiniz.
Örneğin ben işten ayrıldım ve evde yazılım yapıyorum, eski patronum outsource çalışmamı teklif etmişti, ihtiyaç oldukca program parçaları yazıyorum.
ıstendiğinde web sitesi yapıyorum.
Bu tarz teknik konuların yanında yabancı dil bilginiz varsa tercüme yapabilirsiniz,
En hanımlarına bilgisayar eğitimi verebilirsiniz,
Evinizde çocuklu bayanların gezme saatlerinde bırakabileceği oyun saati düzenleyebilirsiniz,
Boncuk, kurdele vs gibi işler biliyorsanız evinizde haftanın belli günlerinde kursiyerler alıp hem güzel işler çıkarıp hem gün tadında vakit geçirebilirsiniz.

Bunlar ilk anda aklıma gelenler...
Siz de düşünürseniz bir çok iş bulabilirsiniz eminim.

yabancı dilin varsa evden telekominaktion sirketlerinde müsteri temsilciligini yapabiliriniz..

benim almancam var ve ben tr ye yerlesınce evde nasıl calısırım dıye arastırdım oyle bir sirket buldum..

haftasonuda calısmam gerektıgı ıcın kabul etmedım.

egerki internet siteleri falan editörlük bilginiz varsa...sitelerdende reklam kazanclarınız olabilir...

benım aklıma gelen bunlar

Fikirleriniz için çok teşekür ederim. ınşallah bende sizin gibi bana evden para kazandıracak bir iş sahibi olurum.

Ben iyi derecede bilgisayar biliyorum.10 yıldır bilgisayar kullanıyorum.kitap okumaya bayılıyorumm,elişi yapmaya bayılıyorum.hani hep derler ya işini severek yapanlar hobim işim oldu diye,keşke bende şöyle evde kitap okuyarak yada pc de benden istenilen verilerin girişini yaparak yada elişi yaparak para kazanabileceğim bir iş bulsammm.ahh ahhh.bende diyebilsem evden çalışarak para kazanıyorum diyee.

kızlar bende evden çalışıp para kazanmak istiyorum ama nasıl o kadar araştırdım yok yok 2 tane minik kızım var eee parada lazım ne tavsiye edersiniz evde nikah şekeri yapanlar varmış nerde nasıl anlamadım gitti

ben abiyelre boncuk işliyorum sizde böyle bişey yapabilirsiniz

Doğrudan satış yöntemiyle iyi bir markanın ürünleri evden satılabilir.

Tas dizim isi onerim. Bende yapiyorum tamamen elinin hizina bagli 2.bin aylik garanti sadece is veren yer bulman gerekli bol sans

Tas dizim isi onerim. Bende yapiyorum tamamen elinin hizina bagli 2.bin aylik garanti sadece is veren yer bulman gerekli bol sans
Dediginiz gibi firma bulmak cok onemli
Ben de etiket isi karli is diye duydum ama nasil yol izlemem gerektigini bilmiyotum
Gecen biri ilan vermis 1000 tane 65 tl diue ama tesbih basi mi yoksa boncuk sayisi mi anlamadim az geldi sanki.

Ben de etiket isi karli is diye duydum ama nasil yol izlemem gerektigini bilmiyotum
Gecen biri ilan vermis 1000 tane 65 tl diue ama tesbih basi mi yoksa boncuk sayisi mi anlamadim az geldi sanki.
Inan o tarz isleri cok duyuyorum ama benim yaptigim tanesi 10 kuruş 1000 tanesi 100 lirq yapiyo gunde sabahtan aksama kadarda 1000 tane atabiliyosun

Yok tesbih degil tas dizimi . Mesala bi kalip veriliyo onune o kalibin ustune taslari cekip asagiya dogru salliyosunuz kalip doldu sonra bantinizi acip kaliptaki taslara yapıştıriyosunuz banti kapatiyosunuz boyle boyle yaparak 100 iste 10 tl 1000 iste 100 lira kazaniliyo. Ve bu isi bi gunde rahat atabilirsiniz elinizin hizina da bagli zamanla alisiliyo onceleri haftada 200 kazanırsınız daha sonra artar mesala bugunki calismamda 70 lira yapmis oldum aylil olarak aldigim icin cok guzel bi mebla cikiyo ortaya.

Tas dizim isinde gerçekten güzel paralar kazanılıyor , helede elin alıştımi . Esimgil bu sektördeler, tas olarak doğal tas mi , mermer mi

Oncelikle bu israrciligi hic iyi niyetli bulmadim ayrica firmamidir herneyse zaten adini soylemissiniz iceriginide cok basot bi sekilde anlatabilirdiniZ mesala ben tas isi yapiyorum tas dizimi her gun 600 kusur is yaparsam 45 gunde kazancim 3 bin bazen iki bin bulur. Ne olduğu belli olmayan biseyi buraya yazıyorsun aciklama yok ayricada ozel mesaj atıyorsun ulasabilir bilgi vs insanlari kandirmayin !!!
Ben tamda böyle bişey arıyorum maddi anlamda sıkıntım var. Bu firmaları internettenmi buluyosunuz yardımcı olabilirmisiniz.

X