Sayfa: 2/3 İlkİlk 123 SonSon
Toplam 23 adet sonuctan sayfa basi 11 ile 20 arasi kadar sonuc gösteriliyor

Konu: Yumurta Rezervi azlığında Kısa Protokol mü? uzun Protokol mü?

1. Konu Sahibi : Tiny #11
    kızlar açıp kaçmış gibi olmuşum ama hastamız vardı, kayınpederim bende o yüzden giremiyorum arada girebiliyorum kızlar işlerde yoğun maalesef. fsh e2 değerlerimi hatırlamıyorum fakat, doktorun bana dediğini yumurtalıkların az çalışıyor yani, biz olan yumurtaları büyültüyoruz, ama yumurta çoğaltma gibi bir durumumuz yok dedi. regili 3. günü 8-9 adet yumurta gözüküyordu bununla başlarsak az yumurta elde edebiliriz dedi. bizde hastamız olduğu için erteledik, bu ay sonu başlayacağız eğer yumurtalar iyi ise çünkü birde benimkiler çabuk gelişiyor diğerlerini engelliyor. yani işim biraz zor. kuvvet macunu aldım bu arada onu kullanıyorum hayıt içiyorum sabah akşam, birde soğan kürüne başladım yani ne yapacağımı bilmiyorumm, şimdi oldu mu kızlar epey uzun bir yazı olmuş , arayı kapatmışımdır umaırım :))

2. Konu Sahibi : Tiny #12
    geçmiş olsun tiny cim, alınmadım umarım öyle dediğime ama anlaşılan işe yaramış :) bugün çok üzgünüm, hiç yumurtam gözükmedi ultrasonda tedavinin 9.günüydü bugün ve ilaçlara yanıt vermedi yumurtalıklarım , tedaviyi sonlandırmak durumunda kaldık,ilk denememdi benim. 10 gün sonra kontrole çağırdı doktor ,yumurta kendiliğinden gelişirse onunla deniycez. 375 ünite gonal f le başlamıştım.Bütün gün kendimde değildim. Yine de umudumu kaybetmemeye çalışıyorum ama üzülmemek elde değil tabii. Yalnız beni şaşırtan şey her ay gözüken ve olgunlaşan yumurta ilaçları kullanınca neden yok anlamadım,vücudun ilaçlara tepkisi olabilir mi,bilmiyorum.ışte böyle canım,beklemedeyim şimdilik.

3. Konu Sahibi : Tiny #13
    limoncum üzme kendini, vücudumuz öyle garipki anlam vermek çok zor. sabırlı olarak bu işin üstesinden geleceğiz inşallah.

4. Konu Sahibi : Tiny #14
    mrhaba kılar vüçudumuz cok garip ben hep tedvilerimde cok farlı yumurta cıkardım:)ilk teavi 7 ikinci 1 üçüncü tedavimde 24 yumurta şok olmuştum 24 olunca şimdi tekrara tedaviye iricem cok merak ediyorum ne cıkıcak tabi bunların hepside kalitesiz oluyor kalite için varmı bir öneriniz

5. Konu Sahibi : Tiny #15
    Giriş tarihi
    Aug 2009
    güneş bende araştırıyorum tek bulduğum incir kürü ama bana da lazım daha fazla bilgi..benim 6 çıktı kalitesiz 2 si döllendi ve olamdı tabiki..

6. Konu Sahibi : Tiny #16
    Alıntı gunes1977 kullanıcısından alıntı Mesajı Göster
    mrhaba kılar vüçudumuz cok garip ben hep tedvilerimde cok farlı yumurta cıkardım:)ilk teavi 7 ikinci 1 üçüncü tedavimde 24 yumurta şok olmuştum 24 olunca şimdi tekrara tedaviye iricem cok merak ediyorum ne cıkıcak tabi bunların hepside kalitesiz oluyor kalite için varmı bir öneriniz
    Bende az yumurta üretiyorum. Bide eşiminde sperm sayısı 3 milyonlarda. İki yönden sakatız yani :) İlk tüp denememde iki yumurta toplandı hiç döllenmedi ve transfer olmadı. Geçen ayki denememizde 3 yumurta toplandı iki tane 1. kalite embriyo transfer edildi. Ama düşük oldu :( Ben ikinciden önce Lcarnitine denilen bir yağ yakıcı kullanmıştım 2 ay kadar ve tedavinin başladığı gün tarçın-çörekotu-bal karışımına başladım, yumurtalar 15mm olana kadar kullandım. Artık bu yüzdenmi kaliteli oldu yoksa olasımı vardı zaten bilmiyom. Bi dahaki denememde de dhae kullanayım diyorum. Ya tutarsa muhabbeti olduk artık :)

7. Konu Sahibi : Tiny #17
    Giriş tarihi
    Aug 2009
    Alıntı saydocan kullanıcısından alıntı Mesajı Göster
    Bende az yumurta üretiyorum. Bide eşiminde sperm sayısı 3 milyonlarda. İki yönden sakatız yani :) İlk tüp denememde iki yumurta toplandı hiç döllenmedi ve transfer olmadı. Geçen ayki denememizde 3 yumurta toplandı iki tane 1. kalite embriyo transfer edildi. Ama düşük oldu :( Ben ikinciden önce Lcarnitine denilen bir yağ yakıcı kullanmıştım 2 ay kadar ve tedavinin başladığı gün tarçın-çörekotu-bal karışımına başladım, yumurtalar 15mm olana kadar kullandım. Artık bu yüzdenmi kaliteli oldu yoksa olasımı vardı zaten bilmiyom. Bi dahaki denememde de dhae kullanayım diyorum. Ya tutarsa muhabbeti olduk artık :)
    geçmiş olsun dhae nedir acaba?

8. Konu Sahibi : Tiny #18
    Alıntı 35deniz kullanıcısından alıntı Mesajı Göster
    geçmiş olsun dhae nedir acaba?
    Dhae hormon içeren bi ürün , gnc yada 21 century gibi markaların var . Bana alman hastanesindeki bir doktor yazmıştı ama kullanmadım ikinci denememde. Şimdiki doktorumda kullan dedi. Bi garantisi yok ama zararıda yok dedi. Yumurta kalitesini ve birazcıkda sayısını artırıyomuş . Ama en az üç ay kullanılmalıymış. Başlayacam yakında bakalım

9. Konu Sahibi : Tiny #19
    Giriş tarihi
    Aug 2009
    Alıntı saydocan kullanıcısından alıntı Mesajı Göster
    Dhae hormon içeren bi ürün , gnc yada 21 century gibi markaların var . Bana alman hastanesindeki bir doktor yazmıştı ama kullanmadım ikinci denememde. Şimdiki doktorumda kullan dedi. Bi garantisi yok ama zararıda yok dedi. Yumurta kalitesini ve birazcıkda sayısını artırıyomuş . Ama en az üç ay kullanılmalıymış. Başlayacam yakında bakalım
    peki bunun reçeteyle mi yazılması gerekiyor..

10. Konu Sahibi : Tiny #20
    Giriş tarihi
    Aug 2009
    tüp bebek denemesinden önce mi kullanılıyor?
    bende tüp bebek yaptırdım olmadı mayısta aşılama olacak kullansam olur mu acaba?
    bende kist sorunu da var şu anda yok kistim ama 2 kere ameliyat oldum..
    ameliyatlardan dolayı yumurtalar kalitesiz..

Sayfa: 2/3 İlkİlk 123 SonSon