bunu paylaşıyorum ama paylaşmam doğru olur mu bilmiyorum.....

cumartesi günleri birlikta halı saha maçına gidiyorlarr.acaba cumartesi söylesemmii.kendimi eşimin yerine koyuyorumdaa ben olsamm vururum onufisfisfis
ya eşim kötü bişey yaparsaa kendimi hiç affetmem bundan sonra:1no2:

Ya allah aşkına ne vurması ne öldürmesi...yapmayın ya bari sizin gibiler demesin bunları...

Arkadaşım,uygun bir dille belirt ne var bunda... Ama zaten siz rahatsız bakışlarından rahatsız oluyorum dedikten sonra,eşiniz halen görüşüyorsa zaten bu da bir garip.

Bunu bile bile görüşüyorsa,siz gerekli açıklamayı yaptıktan sonra öyle kavga mavga olaylarına girmeden ilişkisini keser diye düşünüyorum...

Hatta ufak bir dokundurun bence ona,benim bakışlarından rahatsız olduğum biriyle neden halen görüşüyorsun diye :1closedeyes:

eşini sen biliyorsun.
agresif,çabuk öfkelenen ,öfkelendiğinde gözü etrafı görmeyen biri mi.?
hemen celallenir mi?.
bunu namus davası haline getirir mi.?
eğer o yapısı varsa,olay büyür hatta vahim sonuçlar doğurabilir.
ama daha mülayim,sakin,bir yaradılıştaysa,sadece 2 çift telefonda laf eder ve keser.
ona kararı sen vereceksin..
burada ben sana söyle derim söylersin,kan çıkarsa, ben o vebali alamam.

canım söylemesen bi türlü,eşin sonradan öğrense yada sen sonradan söylesen
neden bana söylemedin diyecek,kızacak,
söylesenki haklısın eşinin vereceği tepkiyi sen daha iyi bilirsin sonuçta
e sen peki eşine bana bakıyor vs.gibi şeyler söylediğinde eşin ne tepki verdi
sanırım saçmalama gibi bir tepki verdiki o adamla hala görüşüyor.
ayrıntılı bi şekilde olmasa bile üstü kapalı anlatmalısın

Bence söyleme arkadasim....kendi esimden yola cikarak söylüyorum, bende esime böyle birseyi söyleyemezdim. Tepkisi cok agir olabilir cünkü....bunu bildigim icin tam olarak söyle oldu böyle oldu diye anlatmazdim.:kahve:

Lakin sen yaptigin gibi yapardim, rahatsiz oluyorum o arkadasinda ve eklerdim, seninde görüsmeni dogru bulmuyorum....evimize gelip gitmemeleri isabetli olmus, fakat sende tamamiyle alakani kessen daha mutlu olacagim de..:nazar:

Neden diye sorarsa....var benimde bir bildigim...hisslerim beni yaniltmaz, bu adam iyi bir insan heleki iyi bir arkadas degil der kapatirdim konuyu.:hulya:

Bu konusmandan sonra hala esin o adamla görüsmeye devam ederse, bilemicem artikbenneyaptımki

Bence söyleme arkadasim....kendi esimden yola cikarak söylüyorum, bende esime böyle birseyi söyleyemezdim. Tepkisi cok agir olabilir cünkü....bunu bildigim icin tam olarak söyle oldu böyle oldu diye anlatmazdim.:kahve:

Lakin sen yaptigin gibi yapardim, rahatsiz oluyorum o arkadasinda ve eklerdim, seninde görüsmeni dogru bulmuyorum....evimize gelip gitmemeleri isabetli olmus, fakat sende tamamiyle alakani kessen daha mutlu olacagim de..:nazar:

Neden diye sorarsa....var benimde bir bildigim...hisslerim beni yaniltmaz, bu adam iyi bir insan heleki iyi bir arkadas degil der kapatirdim konuyu.:hulya:

Bu konusmandan sonra hala esin o adamla görüsmeye devam ederse, bilemicem artikbenneyaptımki

buna katılıyorum.. bence de ilişkisi o adamla bir şekilde kesilmeli ama sen bunu

söylersen olay çok büyüyebilir. hele de senden duyması hoş bir şey deil. benim aklıma

şöyle bir fikir geldi. erkek kardeşin varmı bilmiorum ya da çok güvendiğin bir erkek arasın

konuşsun ve o adam eşinle alakasını kessin. bence görüşmeleri devam ederse korkarım

sana yakınlaşmaya çalışacak. kesinlikle ilişkileri kesilmeli...böyle şerefsizlik olur mu yaaa

hem göz koysun hem de arkadaşlığa devam etsin olacak şey mi

bende aynen bu şekilde görüştümm dedimkii ben evimmize gelip gitmelerini istemiyorumayrıca arkadaşlığınıda bitirmelisin dedimm.. ama onlarr çocukluktan beridir arkadaşş..eşim deiki elle tutulur bi sebep söyle ok diyim bende dedi ama ben söyleyemedim:KK43:

Bence de Kesinlikle eşine bahsetmelisin.
Hangi sebep ile görüşmemek istediğini falan anlat uygun dili geçtim direk söyle.:eek:lmaz:
Çünkü erkek milleti abartır bişey olur başın derde girer zor durumda kalırsın.

ama eşine ağzının payını verdiğini ona bişey söylemememsini ve onunda evli olduğunu eşini düşündüğünü söylemelisin.

ya siz eşinize sölemişsiniz zaten bakışlarından rahatsız olduğunuzu daha ne sölenebilirki :nazar:
eşinizin buna tepki vermemesine şaşırdım doğrusu
ayrıca eşiniz arkadaşalrın dediği gibi bunu namus davası haline getirecek olay çıkartacak birine benzemiyo anlatınnn güzle bi dille bence
oldu ki anlatamadınız eşiniz görüşmeye devamn ediyo kadınlar bi odada erkekler bi odada oturun muhattap olmayın gözünüz bari görmesin
başkada ne söylenir bilemedim canımm :teselli:

ya siz eşinize sölemişsiniz zaten bakışlarından rahatsız olduğunuzu daha ne sölenebilirki :nazar:
eşinizin buna tepki vermemesine şaşırdım doğrusu
ayrıca eşiniz arkadaşalrın dediği gibi bunu namus davası haline getirecek olay çıkartacak birine benzemiyo anlatınnn güzle bi dille bence
oldu ki anlatamadınız eşiniz görüşmeye devamn ediyo kadınlar bi odada erkekler bi odada oturun muhattap olmayın gözünüz bari görmesin
başkada ne söylenir bilemedim canımm :teselli:
görmüyorum zaten canımm eşime rahatsız oluyorum dediğim an eve gelmedilerr ama bana selam gönderiyomuşş ona sinirleniiyorumm..:eek:klava:

bende aynen bu şekilde görüştümm dedimkii ben evimmize gelip gitmelerini istemiyorumayrıca arkadaşlığınıda bitirmelisin dedimm.. ama onlarr çocukluktan beridir arkadaşş..eşim deiki elle tutulur bi sebep söyle ok diyim bende dedi ama ben söyleyemedim:KK43:

Elle tutulur bir sebep söyle bende ok diyim...demiş....

İyide canım,cancağızım... Bakışlarından rahatsız olduğunu demişsin ya,yeterli değilmiymiş bu...

Anlayamadım valla..

Daha fazlasını bekliyorsa,var hali hazırda... CADIARZU ilginççç...bilmiyorumkismile

Elle tutulur bir sebep söyle bende ok diyim...demiş....

ıyide canım,cancağızım... Bakışlarından rahatsız olduğunu demişsin ya,yeterli değilmiymiş bu...

Anlayamadım valla..

Daha fazlasını bekliyorsa,var hali hazırda... CADIARZU ilginççç...bilmiyorumkismile
canım benm iştee bakışlarından rahasız oluyorum dedimm vee artık onlar bidaha evimize adım atamadılarr. eşimde diyokii yanii rahatsız oldum dedin, gelmesini istemedimm..başka ne var diyooo..bende bişey diyemiyorum:1no2:

Son düzenleme:
canım benm iştee bakışlarından rahasız oluyorum dedimm vee artık onlar bidaha evimize adım atamadılarr. eşimde diyokii yanii rahatsız oldum dedin, gelmesini istemedimm..başka ne var diyooo..bende bişey diyemiyorum:1no2:

Yaniii.söylemişsin eşinde önlem almış eve getirmiyor onları..daha ileri derecede ne var demesi normal..
Eşin bunu öğrenirse ,daha kötü şeyler olur namus davasına döner, diyorsan o zaman,konuyu kapat gitsin..
Adam seni görmüyorsa, rahatsız da edemez..şayet aynı tacizkar tavrı ,dışarıda sürdürürse o zaman eşine açarsın..

Şimdilik askıda kalsın bu konu..

Yaniii.söylemişsin eşinde önlem almış eve getirmiyor onları..daha ileri derecede ne var demesi normal..
Eşin bunu öğrenirse ,daha kötü şeyler olur namus davasına döner, diyorsan o zaman,konuyu kapat gitsin..
Adam seni görmüyorsa, rahatsız da edemez..şayet aynı tacizkar tavrı ,dışarıda sürdürürse o zaman eşine açarsın..

Şimdilik askıda kalsın bu konu..
CADIARZUtamam canım seni dinliycemm...

benim başımada buna benzer bişey gelmişti. eşimin arkadaşı ( çocukluk diyelim) ozman evli değiliz çıkıyoruz eşimle arkadaşıda askerde sürekli beni arıyor falan (ki birde sevgilisi var). işte konuşurken özledim dedi bende insan ailesini özler tabi dedim ailemi değil dedi, bende salaklığa vurup anlamamazlığa geliyorum sevgilini özlersin tabi falan sonra işte seni özledim dedi ben dumur tabi saçmala dedim kapattım telefonu . . eşimin en yakın arkadaşı yedikleri içtikleri ayrı gitmez düşündüm düşündüm eşime söyledim çok sinirlendi inanamadı o benim kardeşim falan dedi. aradı telfonlara çıkmadı askerden izne bile gelse eşimi arar al beni derdi hiiiç aramadı hergün arayan adam aramaz oldu eşimde anladı tabi demek doğru düşünmüşüz diye. sonra bir gün eşimin yanına gitmiş bir kız için aramızı bozmaya değermi demiş eşimde o benim karım olcak senin yaptıklarının farkındamısın demiş kavga etmişler. ogünden beri görüşmüyoruz hayatımızdan çıktı ama kendi kaybetti bence eşine söyle önemli çünkü.

valla bence anlatmalısın anlatmadığın için adam kendine açık kapı bıraktığını düşünebilir

kesinlikle soylemen gerek ama soyleme seklin onemli tabiiki bir insan arkadasinin esine goz koyuyorsa daha farkli zararlarida olabilir demekkir dolayisiyla bunu esinizin ogrenmeye hakki var

X