bunu paylaşıyorum ama paylaşmam doğru olur mu bilmiyorum.....

meltem_06

Aktif Üye
Kayıtlı Üye
26 Şubat 2010
142
0
arkadaşlarr sizeee kısacaa sorunumu anlatayımmm ..sorunum eşimin arkadaşııyla ilgilii.

eşimin arkadaşıda evli ve biz ailecek görüşüyodukkkk..

arkadaşıylaa işyerimiz yakınn ve ben işten çıkarkennn rast geldikk (ya da bilinçi bi rastlantı bilemiycem)
vee bana ne dedi biliyomusunuzz ben senden hoşlanıyorumm dediii...bendee saçmala dedimm seviyesiizzz dedim ağzıma geleni saydım anlayacağınızz..

eve gittim ve eşimee anlatamamdımm..çünküü sinirlendiğinde herşeyi yapar...

haftasonu eşimin arkadaşıylaa eşi bize geldilerr.adam olabildiğincee pişkin hiçbişey olmamış gibi davrandıı..çok sinirlendimm..

tabi ben hiç konuşmuyorum gayet soğuk davrandımm.. ne yapacağımı bilmiyodumm eşime dedimkii en sonundaa ben onlarla görüşmek istemiyorummm..arkdaşının bakışlarından rahatsız oluyorumm. dedimm ve eşim ne olduu felan dedi ben söylemedimm..

sadece görüşmeyelim lütfen dedimm ve artık evimize gelmiyorlarrr ama eşimlee dışarda görüşyorlaarr .bilmiyorumkismilekeşke hiç görüşmeseler.. ama bu nasıl sölenirkii??????

kesinlikle eşine uygun bir dille anlatmayı dene,aradan zaman geçer duyulur falan niye daha önce anlatmadın der,mutlaka anlat eşine hiçbirşey gizleme...

akannehirben bunu dile getiremem kii nasıl söylenir bu yaa ne kadarr kötü bişey ama...

off ahlaksız adam pişkinliğe bak hem arkadaşının karısına göz koyuyor hemde o adamla hala arkadaşlık yapıyor.bence niyeti size yakın olmak.bu nedenlede eşinizi kullanıyor gibi geldi bana.yani eşinizi sevse heralde kalkıpta size göz koymaz.bence eşinize anlatmaya çalışın zor bir durum sonu ne olur diye düşünüyorsunuz.ama ya sonradan size iftira filan atmaya kalkarsa.eşinizde mağdem öyleydi bana neden anlatmadın derse...:KK43:

arkadaşlarr sizeee kısacaa sorunumu anlatayımmm ..sorunum eşimin arkadaşııyla ilgilii.

eşimin arkadaşıda evli ve biz ailecek görüşüyodukkkk..

arkadaşıylaa işyerimiz yakınn ve ben işten çıkarkennn rast geldikk (ya da bilinçi bi rastlantı bilemiycem)
vee bana ne dedi biliyomusunuzz ben senden hoşlanıyorumm dediii...bendee saçmala dedimm seviyesiizzz dedim ağzıma geleni saydım anlayacağınızz..

eve gittim ve eşimee anlatamamdımm..çünküü sinirlendiğinde herşeyi yapar...

haftasonu eşimin arkadaşıylaa eşi bize geldilerr.adam olabildiğincee pişkin hiçbişey olmamış gibi davrandıı..çok sinirlendimm..

tabi ben hiç konuşmuyorum gayet soğuk davrandımm.. ne yapacağımı bilmiyodumm eşime dedimkii en sonundaa ben onlarla görüşmek istemiyorummm..arkdaşının bakışlarından rahatsız oluyorumm. dedimm ve eşim ne olduu felan dedi ben söylemedimm..

sadece görüşmeyelim lütfen dedimm ve artık evimize gelmiyorlarrr ama eşimlee dışarda görüşyorlaarr .bilmiyorumkismilekeşke hiç görüşmeseler.. ama bu nasıl sölenirkii??????

böyle harleri uzatmışsınız ya. masal anlatır gibi yazmışsınız...:nazar:

tabi siz kocanızı ii tanırsınız.sonucuda size zarar verecekse anlatmayın görüşmeyin hiç.

kadınların başına bu tip tacizler anlatamamaktan geliyor.
nedense eşlere ailelere anlatılamıyor.
ilerde daha kötü şeyler olmaması için şimdiden eşinize anlatın mutlaka.

Canım eşine durumu güzelce izah etmelisin ki o adamdan duyduğunda daha kötü sonuçlar doğurmasın.
Bu kadar pişkin olandan herşey beklenir,söyler mi söyler...belli olmaz tabi.
Sen al karşına tatlı dille üzüntünü dile getir zaten sana güveniyorsa inanır eşin de onla ilişkisini keser

eşinle paylaşmalısın ama daha kötü şeyler olabilir
zaten hoşlanmıyorum görüşmeyelim onlarla demişsin eşine baktın cok ısrar ediyor sıkıntıya giriosun eşinin karşısında gecer söylersin neden önceden söylemedin demez eşin çünkü belirtmişsin zaten rahatsız oldugunu

sen niye korkuyorsun ki suçlu olan o küstah bey herhalde aşkı memnu dizisinden çok etkilendi ve dediki kendinde böyle yasak aşk yaşamadın bir yaşasam nasıl olur senide kurban seçti :kedi:
zaman kaybetmeden söyle yoksa birde sen suçlanırsın​
kafamçokkarıştı

Ne şahsiyetsiz arkadaşmış..onun eşine biri göz koysa..tüh o adamın kalıbına..
Bir de utanmadan sıkılmadan size misafirliğe geliyor eşiyle..
Kötü ve sıkıntılı bir duruma düşmüşsün..Eşine anlatman en iyisi ,ama eşinin tepkisi çok önemli..
Eşine anlatmasan, o kişinin tacizlerine maruz kalabilirsin belki de..
Zor...

slm canim seni anliyorum ayni sey hatta daha kötüsü benimde basima geldi.hemde amcamin oglu taarafindan kendisen bide abi diyrum.ayni zamanda esiminde akrabasi oluyor yüzssüz.bende söyleyemdim cünkü esimin yapcaklarindan korktum.hala arada bi görüsüyoruz.tabi benden cok korkuyor cünkü onu kardesine ve bikac kisiye söyledim kanitlamak icin.bunu bildigi icin cok tirsiyor.allah byle serefsizlerden bizleri korusun,.kendiside evli 1dah cocugu var..

Ne şahsiyetsiz arkadaşmış..onun eşine biri göz koysa..tüh o adamın kalıbına..
Bir de utanmadan sıkılmadan size misafirliğe geliyor eşiyle..
Kötü ve sıkıntılı bir duruma düşmüşsün..Eşine anlatman en iyisi ,ama eşinin tepkisi çok önemli..
Eşine anlatmasan, o kişinin tacizlerine maruz kalabilirsin belki de..
Zor...

yokk ben hiç görmüyorum artık ama eşimden selam gönderiyomuşş:eek:klava:

slm canim seni anliyorum ayni sey hatta daha kötüsü benimde basima geldi.hemde amcamin oglu taarafindan kendisen bide abi diyrum.ayni zamanda esiminde akrabasi oluyor yüzssüz.bende söyleyemdim cünkü esimin yapcaklarindan korktum.hala arada bi görüsüyoruz.tabi benden cok korkuyor cünkü onu kardesine ve bikac kisiye söyledim kanitlamak icin.bunu bildigi icin cok tirsiyor.allah byle serefsizlerden bizleri korusun,.kendiside evli 1dah cocugu var..
canım benmmm insan nasıl söylerki eşinee ne biliyimm tamam ben eşimden şimdiye kadar bişey saklamadım amaa bunu nasıl söylerimkiii:Saruboceq: ben korkmuyorum tabikideee sadece eşimin gözü kara duyduğu an bişey yapar diye çekiniyorumm.

bugün bunu yapmaya cesaret eden yarın kimbilir neler yapar.
bence en kısa zamanda bu durumu eşinize açmanız en iyisi olur.
biz burda eşinize söyleyin diyoruz.biliyoruz kolay değil söylemek.
ama sizin eşinize en kısa zamanda anlatmanız ilerde doğuracak sorunları şahsınız için hafifletmiş olur bence.şimdi anlatmazsanız ilerde bu ortaya çıktığında haklıyken haksız duruma düşeceksiniz.
iyi düşünün.Allahım böyle insanları ıslah etsin.

arkadaşıyla görüştüğü bir günün sonunda alıcaksın karşına... arkadaşlarına ; arkadaşlıklarına karışmak istemem ama onlarla görüşmek istemememin çok geçerli bir nedeni var diyeceksin ve o rastalntıyı anlatacaksın... daha sonra rahatsız etmedi ama buna fırsat da vermedik zaten diyeceksin...
ki sinirle ani tepkiler vermesin...

ama sen onunla görüştüğünde çok huzursuz oluyorum gibi şeyler de söyleyeceksin...

eşin senin görüşlerine değer veriyor anlaşılan... bence kolayca kurtulacaksınız o adamdan...

X