Katı Meyva Sıkacağı Tavsiyesi

angel77

Aktif Üye
Kayıtlı Üye
19 Şubat 2009
104
3
46
Bu konu daha önce açılmıştı ve arkadaşlarımız kullandıkları meyva sıkacakları hakkında yorumlarını yazmışlardı. Bende o yorumlara dayanarak Philips Hr 1861 almaya karar vermiştim, ta ki Tefal Simply Invents i görene kadar :1rolleyes: Şimdi bu 2 cihaz arasında kaldım. Philips için % 90 olumlu yorumlar var fakat Tefal için herhangi bir yorum bulamadım. Kullanan arkadaşların tavsiyelerini bekliyorum.

philips kullanıyorum motorunun gücü tefali sollar o kadar memnunum ki evimdeki en sevdiğim iyi ki almışım dediğim tek mutfak gereci..

tşk ederim cnm. Benimde Philips aklımdan çıkmadı bi türlü. Başka bişey alsam bu seferde keşke Philips alsaydım diyecektim. Gerçekten yorumunla içim daha çok rahat etti. Gidip Philips alacağım, çok sağol

Philips Hr 1861 ,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,700watt
moulinex xxl (kırmızı) ,,,,,,,,,,,,,,,,,,1000watt ben de ikisi arasında kaldım gelecek ay iNşallah kararımı vereceğim.

2 ürünüde yakından inceledim. moulinex in takılıp çıkarılan yerini beğenmedim.resimde anlatmaya çalıştım umarım işe yaramıştır. sanki zamanla plastiği aşındırırsa o bölge bozulabilir gibi geldi. 1000 w olması bir artı olsada bazı meyveleri bu hız yüzünden hemen posa haznesine gönderdiğini duydum mesela üzüm yada nar gibi meyvelerde. Belkide philips e daha çok ısındığım için diğerlerini gözüm görmüyor.

$PHILIPS-HR-1861-ALU-KATI-MEYVE-SIKACAGI__23119956_0.jpg

$JU650_XXL_en_ucuz_moulinex_meyva_sikaca__i_xmlseries_ju650_xxl_797.jpg

Kenwood un da çok güzel kızlar.Ben 2 ay önce aldım memnunum.Gerçi siz philips ten söz etmişsiniz ama ben de yazayım dedim

Çok daha ekonomik ve bence kullanımı rahat olan King öneririm, rabbit k-1080 modelini. Domuz gribi korkusuyla yeni bir meyve sıkacağı almaya karar vermemle king aldım sonunda. Almamdaki en büyük etken fiyatı ve meyveyi bütün olarak attığım geniş ağzı.

X