Deri sandalyedeki tükenmez kalem lekesi

xxyxixldxixzxx

Popüler Üye
Kayıtlı Üye
1 Mayıs 2007
2.386
8
Merhaba,
Kızım mutfağımdaki deri sandalyeleri tükenmez kalemle çizip berbat etmiş.
Cif domestos ne denediysem çıkmadı.
Bu konuda bana yardımcı olurmusunuz, bu kalem izlerini nasıl yok ederim

forumdaki bazı kızlar LOC diye bir üründen bahsediyorlardı,googleda LOC yazınca çıkıyor,herşeyi tüm lekeleri temizleyebiliyormuş,ben henüz denemedim.

forumdaki bazı kızlar LOC diye bir üründen bahsediyorlardı,googleda LOC yazınca çıkıyor,herşeyi tüm lekeleri temizleyebiliyormuş,ben henüz denemedim.

Sağol canım da ben bu LOC u bulamamki.
Bildiğim kadarıyla bunun satış temsilcileri var.
Marketlerde falan da satılmıyor, çevremde de satan yok, başka bir çözüm bulmam lazım ona:uhm:

deri koltuk kullanan bir arkadasim , koltuklarindaki tukenmez kalem cizgilerini aseton ile sildigini ve lekelerin ciktigini soylemisti.. deneyin isterseniz..

kolonya eğer çizilme anında sürülebilirse bir miktar işe yarıyor
ben kırmızı deri koltuklarımdan çıkartamadım kalem lekesinibenneyaptımki

benimde başıma geldi eşimin kalemi akmış cebinde
oturunca sandalyeye bulaşmış ne yaptımsa çıkaramadım kolonyada denedim asetonda bilmiyorumkismile

Marketlerde leke çıkarıcılar var. Minik minik şişelerde aseton şişesi gibi. ismini hatırlamıyorum Ama onların çeşitleri var kan lekesi için, mürekkep içinvs. Ben koltuğumdaki kızımın yaptığı resimleri!!! bir tek onlarla çıkrmıştım.

kolanya ve aseton deriye çoook zarar verir denediysenizde inşallah birşey olmamıştır amwayin loc uyla silin her derde deva gibi birşey

LOC sadece avon gibi satıs yapan, satıs temsılcılerınden alabılırsınız birde netten sanırım onu tam bılmıyorum.. loc gercekten mukemmel benım krem deri sandalyerım varda ordan bılıyorum.

Marketlerde leke çıkarıcılar var. Minik minik şişelerde aseton şişesi gibi. ismini hatırlamıyorum Ama onların çeşitleri var kan lekesi için, mürekkep içinvs. Ben koltuğumdaki kızımın yaptığı resimleri!!! bir tek onlarla çıkrmıştım.

evet o marka dr clean. ben plastik yüzeyler için olanından kullanıyorum. pimapenler pırıl pırıl oluyor.

Mutfağımdaki deri sandalyeyi haydut yiğenim tükenmez kalemle çizmişti .( çizmişti demek masum kalır ,bastırarak nerdeyse oyulmuştu).
Domestostu ,cifti ,çamaşır suyuydu derken koyuluğu biraz açılmıştı.
O an kolum çok ağrıyınca bırakmıştım.
Sonra zamanla geçti , kalmadı .

mobilyamizi satin aldigimiz yer bize dediki
deri sandalyeleri temizlerken nivea krem varya ondan biraz sürüp nemli bezle ovalayin o zaman temizleniyor baska biseye gerek yok dedi.

ama ben daha hic denemedim

öyle büyük bir kirim olusmadi

bana söylenen bu canım
bilmiyorum faydası olur mu ama istersen dene bi

insaallah cikar

sevgiyle kalınbayanssulusmile

X