İzmir özel çınarlı hastanesi

Thrush

Popüler Üye
Kayıtlı Üye
5 Kasım 2009
235
1
mrb arkadaşlar.ben irenbe de dilek aslana gidiyorum dogumu çınarlıda yapmak istiyorum hastanenin kalitesi fiyatları hizmeti nasıl çınarlıda dogum yapan arkadaşlar bana bilgi verirmisiniz

Selam canım kimseden ses yok bende çınarlıda yapıcam inş. doğumu ama gözün korktu. Doğum yapan arkadaşlardan biri (formdan) Çınarlı hastanesinde resmen işkence çektiğini ve çok kötü muamele gördüğünü yazmıs paranızla rezil olmayın diyor.. ınan çok gözüm korktu.

Ben de okudum onu.Ama bence doktorla alakalı.Para verip azar mı işiteceğiz.Doktorda pasifmiş buna meyil vermemeliymiş.

Ben de çınarlı da yapacağım kısmetse.Ben hastaneden çok doktoruma güveniyorum

mrb arkadaşlar.ben irenbe de dilek aslana gidiyorum dogumu çınarlıda yapmak istiyorum hastanenin kalitesi fiyatları hizmeti nasıl çınarlıda dogum yapan arkadaşlar bana bilgi verirmisiniz

Hastahane 1300 lira alıyor.Doktor ayrıca para alıyor.1500 den başlıyor bende tam bilmiyorum benim doktorum ne kadar alacak.Daha konuşmadık.Mayısta doğumum.Mayıs başında ayrıntıları konuşuruz dedi.Ne derse valla ne yapayım.Bu arada sezeryan olacak benim

eşimde sordugundada çınarlı normal doguma 1250 demiş doktorumda 1000 lira alıo herhalde epiduralle fln 3000 i bulur.çınarlıda dogum yapan ark.larım çok var hepside memnun kalmışlar.anestezicisi fln çok profesyonelmiş.hastanenin önünden geçtik bi kaç kez kıytırık biyere benzio ama içi güzel diyorlar. ve yıllardır sırf bu işi yaptıklarından çalışalar alanında uzmanmış bnm temmuzda senin mayıstaymış senden yorumları alırız

Hastahane 1300 lira alıyor.Doktor ayrıca para alıyor.1500 den başlıyor bende tam bilmiyorum benim doktorum ne kadar alacak.Daha konuşmadık.Mayısta doğumum.Mayıs başında ayrıntıları konuşuruz dedi.Ne derse valla ne yapayım.Bu arada sezeryan olacak benim

arkadaşlar benimde dr um sadece orda yaptırıyo doğumu ve hastaneyle beraber 1800 tl dedi siz ayrı iki paradan bahsediyosunuz kafaam karıştıbilmiyorumkismile

arkadaşlar benimde dr um sadece orda yaptırıyo doğumu ve hastaneyle beraber 1800 tl dedi siz ayrı iki paradan bahsediyosunuz kafaam karıştıbilmiyorumkismile

2500 sezeryan Bugün görüştük doktorumla hepsi içinde.Ben daha önce çınarlıyı arayıp sormuştum biz 1300 alıyoruz doktor parası ayrı demişlerdi

esmencim mayısta dogumun varmış az kalmış dogumdan sonra yaşadıklarını burda anlatırsan seviniriz.. hem çınarlı hakkında daha detaylı bilgiye sahip oluruz

selamlar
yakın zamanda çınarlı'da doğum yapan ya da yapacak olan var mı aramızda?

henüz doğum yapmadım ama 25 şubatta allah kısmet ederse çınarlıda doğum yapıcam . bugün görüştüm hastane ile gezdik eşimle beğendik. normal doğum 1350 tl sezeryan 1450 tl + doktor ücreti dediler. bir de ekstralar çıkabiliyormuş. onlarda tabi siz isterseniz dediler vip oda farkı 75 tl suit oda isterseniz fark 200 tl işitme testi yaptımka isterseniz bebeğe 80 tl dediler.

arkadaslar selamlar aranızda yakın zamanda özel çınarli da yada medicalparkta epudural sezaryen ile dogum yapan bayanlar varmı? bana olumlu yada olumsuz düşüncelerinizi yazarsiniz sevinirim

Merhaba arkadaşlar hangi doktoru önerirsiniz burda hastane iyi anestezist iyi ama hangi doktoru seçmeliyiz?

X