Lekeler, Çiller yüzü beyazlatmak için??

Lekeler, Çiller ve Cilt Rengi Sorunları

ummahanasa

Geçici Olarak Hesap Pasiftir !
tek ayak cezası
Kayıtlı Üye
2 Mart 2010
105
0
selam millet ben çok esmerim ve son zamanlarda bunu çok kafama takmaya başladım. yağlı bir cildim var ne kadar pudra fondöten sürsem de işe yaramıyor.cildi anlık beyazlatan;yağlı cildi kurutan; etkisi uzun süren bir krem öneriniz var mı acaba.(arapkızı hariç)

dermalogica chroma white serisi...
lekeli görünümü minimize ederek aydınlık bir görüntü veriyor. istediğiniz sonucu verebilir.
Kalıcı bir şekilde beyazlatmanız zaten mümkün değil.

Valla onu bunu bilmem oyle pek anlamam yani kremlerden ama arnavut kremini tek geçerim beyazlatma konusunda pamuk gibi yapıyor birde çok eskiden kullanıyordum arkdaşım vardı arnavut sağ olsun o yaptırırdı banada eğer bulabilirsen dene derim

etkili bir önerisi olan yok mu?

BEYAZLAYAMAZSINIZ. açılma olsa bile 1-2 ton olur, ardından hemen eski halinize dönerseniz. aydınlık görüntü veren bir krem önerisinde bulundum yukarıda size, ama onunda etkisi geçici.
hem çok etkili bir çözüm olsa, hala herkes beyazlamak için çözüm arıyor olmazdı heralde. forumu bi tarayın isterseniz.

mümkün birşey değil istediğiniz. cilde renk veren melanin üretimini durdurmanız lazım, dışardan birşeyler sürerek melanin üretimini durduramazsınız.
ama çok isterseniz bir doktora görünün bence, o size gayet mantıklı bir açıklama yapacaktır emin olun. ancak o şekilde tatmin olabilirsiniz sanıyorum açıklamalardan.
hem cildinizde yağlıymış, bir hekimin görmesi iyi olur bence.

sevinctas yorumların için teşekkür ederim. ama dediğim gibi benim amacım yaglı cildim için beyaz gösterecek bir krem arıyorum aynı zamanda cildimi kurutacak ve etkisi sürüldüğünde uzun sürecek.1 gün mesela.

Valla onu bunu bilmem oyle pek anlamam yani kremlerden ama arnavut kremini tek geçerim beyazlatma konusunda pamuk gibi yapıyor birde çok eskiden kullanıyordum arkdaşım vardı arnavut sağ olsun o yaptırırdı banada eğer bulabilirsen dene derim

peki bu krem sürüldüğünde beyazlatıyor mu mesela? hani gündüz sürdügünde dışarı cıkabiliyor musun? anlık beyazlatıcı etkisi de var mı yani

olay ın 1 cilt beyazlatıcısı var ama ne kadar saglıklı bilemem fondotenını tenınden 1-2 ton acık al cnm sorunu cozmezmı

nerden ve nekadara bulabiliriz

beyazlamak istiyorum artık psiklojim bozuldu aynaya bakamıyorum yardım edin bana ya :'(

off artık iyice umudumu kaybetmeye basladım. ama cilt rengini acacak birşey mutlaka olmalı

canım belki yardımcı olabilirim diye yazıyorum, dün bişey duydum, oriflame in bi sabunu varmış, yıkandığı anda ciltte geçici bir beyazlama etkisi yaratıyormuş.
kesin çözüm değil ama kısa süreli çözüm olarak işine yarayabilir diye düşündüm. fiyatıda 3 lira gibi bişeymiş sanırım.

Ya bende bronzlaşmak istiyorumm benneyaptımki
hem dünyanın sonu değilki ha esmer olmuşsunuz ha beyaz
nedir bu renk takıntısı..

canım merhaba. bn daha önce burda domatesle unu karıştırıp macun kıvamında uygulanan bir maske görmüştüm. denemedim ama aklında bulunsun :) benim denediğim formül ise UN,SÜT,YOĞURT bu 3ünü göz kararınca macun kıvamına gelcek şeklde: 2 yemek kaşığı un, 1 yemek kaşığından az yoğurt ve bunları yumuşatcak kadar sütü koyuyorum. yüzüme sürüp 15-20 dkka bekliyorum. Cildim baya beyaz oldu herkes soruyo hatta rengin açılmış senin diye dene derim canım faydasıın görüceğinden eminim :)

selam millet ben çok esmerim ve son zamanlarda bunu çok kafama takmaya başladım. yağlı bir cildim var ne kadar pudra fondöten sürsem de işe yaramıyor.cildi anlık beyazlatan;yağlı cildi kurutan; etkisi uzun süren bir krem öneriniz var mı acaba.(arapkızı hariç)

bende çok koyu esmerim cildim aşırı yağlı olduğu için çok çirkin görünüyordum ama yağı kuruttum.bildiğimiz kil al haftada 1 yada 2 kere uygula hem temizliyor hem güzelleştiriyor

X