Slayt Gösterisi Müziği!!

ben nişanımdan 1 gün önce tesadüfen bir şarkı dinledim arabada. ve resmen aşık oldum jason mraz-lucky melodisi ve anlamı çok hoş ben slayt için bunu kullandım. bence çok hoş oldu :)

kızlar merhaba temmuzda düğünüm var slayt gösterisi istiyorum , slaytı nasıl yaptınız,
kaç foto kullandınız cocukluk fotolarınızdan mı başladınız

Merhaba Haziran ayında Nişanım var bu nedenle abim tarafından hazırlandı
Aslında onun mesleği buna daha yatkın ama yine de zor bişeyu değil bunu söylemem laızm.
Toplamda 121 Resim Kullanıldı 3 sn geçişler+çocukluktan başladık+tanışma+söz falan.

bnde hüsnü şenlendiriciden ah istanbul şarkısını öneriyorum. Yalnızca müzik olduğu için güzel hemde duygulandırıyor.

benimde kardeşim hazırlıyor.3 gün sonra düğünde kullanıcas.75 fotograf kullandık çocukluktan başlayarak tanışma nişan olarak resimler koyduk.müzikte mustafa sandal özetle nin söz olmayan bir parçası.elime henüz geçmedi ama sanırım güzel olucak.boshayallersmile

arkadaşlar ben slayt gösterisini düğünün neresine koyacağıma bi türlü karar veremiyorummmm
ilk girişten hemen sonra biz dans ederken biyandan da gösterilsin mi? yoksa önce slayt gösterilsin sonra mı biz girelim içeri.
yada ne biliyim takı esnasında daha mı uygun olur??
karar veremiyorum bi türlüüüüüü
yardımcı olursanız sevinirim

Son düzenleme:
arkadaşlar ben slayt gösterisini düğünün neresine koyacağıma bi türlü karar veremiyorummmm
ilk girişten hemen sonra biz dans ederken biyandan da gösterilsin mi? yoksa önce slayt gösterilsin sonra mı biz girelim içeri.
yada ne biliyim takı esnasında daha mı uygun olur??
karar veremiyorum bi türlüüüüüü
yardımcı olursanız sevinirim

dans esnasında bence olmaz herkesin gözü sizde olsun slayta değil. bende slayt hazırlıyorum davetliler beklerken gösterilmesi daha mantıklı bence bitince siz girerseniz daha anlamlı olur ben böyle yapıcam...

Nişanlım bütün gece dönsün dursun diyor. Bana pek mantıklı gelmedi. Sizce mantıklı mı?

Son düzenleme:
aa yok cnm olurmu hiç ole kmse bakmaz ki zaten ona surekli hem ne gerek war

Bence de! Ama onu da kırmak istemiyorum. Canlı yayın istiyordu, onu yapamıyacağız. O da böyle olsun istiyor. Perde boş görünmesin, dönsün dursun diyor. Bana çok saçma geldi.

X