Kokusuz sarımsı akıntı

PELIN881

Aktif Üye
Kayıtlı Üye
25 Aralık 2009
4
0
hoşgeldiniz doktor hanım ben iki ay önce sarımsı akıntı şikayetiyle doktora gittim daha önce bir defa sistit oldum.benim akıntım sarımsı bazen hafif yeşil ve sulu.doktorum bana lebel 750 mg gynomax fitil ve gynoflor verdi ilaçlar çok iyi geldi yaklaşık 4-5 gün hiç akıntı gelmedi ama tekrar başladı ne yapmam gerekiyor ek olarak bol bol su içyrum tşk ederim.

merhaba doktorunuz tedevinizi vermiş, eğer şikayetleriniz geçmedi ise kültür testi yapılıp tedaviniz tekrar düzenlenebilir. tekrar doktorunuzu arayınız. sevgiler

dr bey ben hamilelik düşünüyorum yalnız adetlerim kanama pıhtı pıhtı oluyor vitamin olarak ne ilaç alabilirim teşekkürler

doktor bey selamlar size sorum şu olacak.geçen sene spiralin ipine bağlı rahim ağzı infeksiyonu geçirdim spiralide çıkarttım.daha sonra iye oldum oda geçti,fakat şu anda sol kasıkta ve üretrada hafif ağrı sızlama oluyor özellikle taharetlenmeden sonra sol tarafta sızlama oluyor bu geçen senede ilk fitili neopenatron kullıımından sonra tahriş gibi sol tarafta ara ara hep olurdu şimdi tekrar başladı ve aynı zamanda bu sızıyı sol ayamdada hissediyorum dün idrar testi oldu bişey çıkmadı.sorum şu acaba tekrar rahim ağzı enfeksiyon mu oldu akıntım normal vede sol klitoris içeri tarafta olan bu sızı nedir yani neresi tahriş olmuş olabilir?teşekkürler...

dr bey ben hamilelik düşünüyorum yalnız adetlerim kanama pıhtı pıhtı oluyor vitamin olarak ne ilaç alabilirim teşekkürler

kanamalarınızın pıhtılı olmasıyla vitaminin bir ilgisi yok eğer gebeliğe hazırlık için ne kullanabilirim diye soruyorsanız folbiol tablet günde bir tane yutabilirsiniz. bu arada doktor hanım:))sevgiler

doktor bey selamlar size sorum şu olacak.geçen sene spiralin ipine bağlı rahim ağzı infeksiyonu geçirdim spiralide çıkarttım.daha sonra iye oldum oda geçti,fakat şu anda sol kasıkta ve üretrada hafif ağrı sızlama oluyor özellikle taharetlenmeden sonra sol tarafta sızlama oluyor bu geçen senede ilk fitili neopenatron kullıımından sonra tahriş gibi sol tarafta ara ara hep olurdu şimdi tekrar başladı ve aynı zamanda bu sızıyı sol ayamdada hissediyorum dün idrar testi oldu bişey çıkmadı.sorum şu acaba tekrar rahim ağzı enfeksiyon mu oldu akıntım normal vede sol klitoris içeri tarafta olan bu sızı nedir yani neresi tahriş olmuş olabilir?teşekkürler...

merhaba bu sorularınızın yanıtını ancak inekoljik muayeneden sonra çözebilirsiniz. doktorunuza mulaka başvurun. sevgiler

doktor hanım eğer candida mantarı nüksetmişse hangi ilaçları önerirsiniz?geçen sene smearde candida çıkmıştı...

doktor hanım eğer candida mantarı nüksetmişse hangi ilaçları önerirsiniz?geçen sene smearde candida çıkmıştı...

merhaba gynolomeksin vajinal ovulden 3 gün ara ile 2 sefer kullanabililrsiniz. flucan kapsülden de tek doz yutabilirsiniz. ancak şikayetleriniz geçmez ise mutlaka doktorunuza başvurunuz. sevgiler

Doktor Bey sürekli tekrarlayan mantar hastalığım var.Evliyim eşimin kullanması için de hap verdiler kullandı ama hastalığım 1-2 hafta geçiyor sonra akıntı kaşıntı tekrar başlıyor. Nasıl br tedavi süreci izlenmeli?

Doktor Bey sürekli tekrarlayan mantar hastalığım var.Evliyim eşimin kullanması için de hap verdiler kullandı ama hastalığım 1-2 hafta geçiyor sonra akıntı kaşıntı tekrar başlıyor. Nasıl br tedavi süreci izlenmeli?

selam sanırım sorunuza başka başlıkta cevap verdim. ufak düzeltme yapayım gene, dr. hanım olarak.

X