samatya devlet hastanesi

Ellibirincikisi

Guru
Kayıtlı Üye
18 Mayıs 2009
4.481
1.039
kızlar samatya devlet hastanesi endokrin bölümüne randevu aldım ama nerde olduğunu bilmiyorum adreste fatih diyor ama fatihin neresinde haseki hastanesine falan yakınmı büyükçekmecede oturuyorum bilen varsa bi tarif etsin nasıl gidebilirim aksaray son durakta inersem nasıl devam edebilirim?

meraba canım bende samatyaya endokrine gidiyorum
küçükçekmeceden trene bin koca mustafa paşada in ilerle zaten kalabalığı takip edersen bulursun

haseki devlet hastanesinin orda insem yürüyerek samatya hastanesine gidemezmiyim acaba?
birde bişey daha sorcam karışık bir hastanemi endokrin bölümünü rahatça bulabilirmiyim?

rahatça bulursun acili görüceksin ama ilerle ilerdeki mavi binnaya giricen üst katlarda çok merdivenli kalabalık biyer ama bulursun orda sorun olmaz...
ama nası gidicen işte ben trenle biliyorum hemen istasyon yakınında hastanenin e banada tren yakın çok kolay gidiliyo bizim burdan ama birazdan eşim gelicek ona sorarım canım o kesin biliyodur ..
hasekiyide biliyorm ama ara mesafesini su an tahmin edemiyorum..
samatya yedikuleyi geçince geliyo

teşekkür ederim canım demek acilin yanında mavi bina oraya bi gelsem sora sora endokrin bölümünü bulup fiş alırım ama burdan otobüs son durak haseki işte ondan sonra ne yapmalıyım birdahamı otobüse binmeliyim yoksa yürüyerekte varabilirmiyim onu bilemiyorum
peki dr iyimi bende 17 oh progesteron ve testesteron yüksekliği var bunun için gidicem artık kaç ay veya yıl sürer tedavim bilemicem.
hem samatya hemde çapa ikisine de gidip bu bebek işini halletmeliyim 2.5 yıldır sıktı artık git gel.

2 yıl önce bende küçükçekmecede oturdum o zaman olsaydı ne güzel biner trene giderdim ama o zamanlar yeni evliydim hiç takmıyordum.
hani bi yokuş varya o yokuşun sonunda uyum market var işte onun yanındaki sokakta oturdum.

aa çok sevindim öğrenmene hadi işin rast gelsin umarım fazla gidip gelmene hiç gerek kalmaz

X