Duygusal Iliskilerde güven sorunu

elvin

Aktif Üye
Kayıtlı Üye
5 Mayıs 2007
2
0
merhaba hocam benım sorunum unıverstede baslayan bı ılıskım var ve aılelerımız bu ılıskıye onay vermıyor cuku mezhep farkı var.ama bızım ıcın bu hıc bızaman sorun olmadı.arada ayrılıklarımız oldu tabıkı en son ayrılıgımız erkek arkadasım tam aılemı tanısmaya ıkna etmısken benımle mutsuz olacagına kara vermıs cunku ben sınırlı bı ınsanmısım ve annesı hersaman haklı cıkıyormus.oysa ben onunla herseyımı paylasmısıtm benım ılkım o onun ılkı bendım ve ıkımızde bıbırımızı sevıyordukk.ayrılık surecınde baska kadınlarla bırlıkte oldu ve benı arayıp bunları bana anlattı ve benı 2, kez yıktı...ve askere gıtmeden 2 gun once benı aradı yaptıklarının hepsının ondan sogumam ıcın oldugunu soyledı...tekrar basladık ama sızce ben bu ınsan guvenmelımıyım yoksaaaaaaaaaa sevgımı bı kenara atıp bıtırmelımıyım?

MErhaba Elvin, mezhep ayrılığını aşabilirsiniz. Her ne kadar zaman zaman her iki tarafın ailesinden baskılar gelecek olsa da, siz bunları aşabilirsiniz. Sevdiğiniz kişinin sizin için doğru olup olmadığını düşünü karar vermek için önünüzde zaman var. Askerlik bunun için iyi bir süre. Bekleyip görün bakalım, sevdiğiniz askerden dönsün. Her ikinizde biraz daha büyümüş olursunuz, birbiniz için ne ifade ettiğinizi tartmış olursunuz. Sonrasında karar vermek daha doğru ve sağlıklı olur.
Kolay gelsin,

X