Cilt Bakımı Ürünleri Innova ve Lirene gibi cilt bakımlarına dikkat edin

Cilt Bakımı Ürün Tavsiyeleri
ben innova kullanıyorum maskesini, makyaj temizleyicisini falan...
maskesi çok güzel ya cildimi çok güzel yapıyo hatta bugün gittim aldım yine, ben çok memnunum. neden bu kadar hoşlanmıyorsunuz ki :26:
ama innovanın makyaj malzemelerini kullanmıyorum, onu bilemeyeceğim :KK1: satıcılar gerçekten yapışıyo o konuda ben de katılıyorum

Ben de innova nın göz bakım kremini,nemlendiricisini,ve mimik çizgiler için olan serumunu kullanıyorım.Çok memnunum ve gözle görülür etkilerini gördüm.İnnovadan şaşmam.

cildim karma ve hassas. Satıcı İnnovanın cildime uygun, yüz temizleme köpüğünü, toniğini, peelingini ve yüz maskesini önerdi, aldım. çokda memnun kaldım. Cildim çok hassas ne kullansam yaramıyor ve çok kuruyordu. Özellikle köpüğü yüzümü yumuşacık yapıyo. yüz kremi olarak clinic kullanıyorum.

benim de karma ve hassas bir cildim var innovanın temizleyicisi, toniği, dermocare teen serisinden kremini ve de maskesini kullanıyorumbenim için bir sorun yaratmadı innova şu anda gayet memnunum , tabi ki de doğal olduğu kadar içinde kimyasallar da var her üründe olduğu gibi yalnız cildiniz için yanlış bir seçim yapıyorsanız kurutma , tahriş etme gibi sorunlarla karşılaşabilirsiniz, her ürün her cilde uygun değildir tabi :)

eveeet az önce eline innova tutuşturulup eve yollanmışlardanım :KK70:
cildim yağlı ama çok sivilcem olmuyor bana maskesini, toniğini ve wash jel yazan temizleyici jelini sattılar ,50 lira gibi bir şey ödedim 3 alana 1 i bedava vardı.
birde ben seba med kullanıyordum benimle onların köpüğü olmadıgına dair inatlaştılar yani o kadar inandırcıydılar ki dedimki heralde ben yanlış hatırlıyorum başka bir markaydı haha
neyse yani şimdi 3 ürünle bilgisayar başında yazılanları okuyup dehşete kapılıyorum.
gerçekten o kadar kötü mü bunlar :KK43:

Son düzenleme:
Evet ,bakıyorum mesajımdan 7'sinde başlamışım kullanmaya bugün 12'si ve inanılmaz memnun kaldım ürünlerden!:KK1:
Hele o maske !
Aynen satıcı bayanın dediği gibi ilk kullanımdan sonra kamera şakasında sandım kendimi,düzenli olarak sabah akşam jeli ve toniğimide kullandım siyah noktalar kayboluyor,sivilce izlerimde.. ve gözenekler resmen küçüldü.çok mutluyum,sizinle de paylaşayım dedim.
Jel ya da tonik ilginizi çekmesede maskeyi bir deneyin derim:KK16:

kızlar bu konuda INNOVA yı tek geçerim...kozmetik olarak yıllardır kullanıyorum ve çok memnunummm..

kızlar yazılarınızı okudum innova ürün başlığını görünce atladım ::nazar: neyse bende 1 ay oldu maskesi içinde 8 tane var şuan 3 tane kaldı fena değil :21: kötü bir etki yapmadı ben daha çok siyah noktalarım için gittim bursa kağan güzellik merkezinden aldım yanında yıkama jeli ve toniğinide aldım düzenli olarak uyguluyorum gözenek içindeki karalık geçti gibi :KK42:Maskesini uyguladıktan sonra sanki yüzüm bembeyaz oluyoo pudra sürmüş gibi :KK34:devam edicem bakalım şimdilik memnunum maskelerin birtince gel bir görmek isteriz dedi eskisine göre sanki daha iyi görüyorum cildimi :21:

bende bu gun bı kozmetik magazasına gıttım ve oradakı hatun tam anlamıyla zorlar aldırdı bıze ınnova nın yuz temızleme kopugunu ve her gıttıgımde mutlaka ordakı cılt bakım yerıne otutturup bana ınnovanın urunlerını satmak ıstıyorlar daral geldı artık bu gun aldım bı kopugunu bakalım ne olacak kullanan varmı aranızda??

bende bu gun bı kozmetik magazasına gıttım ve oradakı hatun tam anlamıyla zorlar aldırdı bıze ınnova nın yuz temızleme kopugunu ve her gıttıgımde mutlaka ordakı cılt bakım yerıne otutturup bana ınnovanın urunlerını satmak ıstıyorlar daral geldı artık bu gun aldım bı kopugunu bakalım ne olacak kullanan varmı aranızda??

mesajının üzerinden çok geçmiş ama ben maskesini kullanıyorum,mükemmelll...bir süredir koruma faktmrlü nemlendirici de kullanıyorum,bi faydası var mı bilmiyorum ama bi zararı da yok şimdilik,bahsedildiği kadar kötü ürünler olduğunu sanmıyorum...he gönül rahatlığıyla önerir miyim sadece maskeyi referans alarak tüm ürünleri iyidir diyemiycem...O anlamda sebamed ürünlerini hatta dermokil ve rosense ürünleri konusunda bile rahatlıkla tavsiye ederim ancak innovanın maske dışında ilk defa bir ürününü kullanıyorum o yüzden diğer ürünler için bişey diyemiycem.

mesajının üzerinden çok geçmiş ama ben maskesini kullanıyorum,mükemmelll...bir süredir koruma faktmrlü nemlendirici de kullanıyorum,bi faydası var mı bilmiyorum ama bi zararı da yok şimdilik,bahsedildiği kadar kötü ürünler olduğunu sanmıyorum...he gönül rahatlığıyla önerir miyim sadece maskeyi referans alarak tüm ürünleri iyidir diyemiycem...O anlamda sebamed ürünlerini hatta dermokil ve rosense ürünleri konusunda bile rahatlıkla tavsiye ederim ancak innovanın maske dışında ilk defa bir ürününü kullanıyorum o yüzden diğer ürünler için bişey diyemiycem.

nemlendiricisinden pek memnun kalmamaya başladım,cildimde sivilcelenme yaptığını düşünüyorum,yani sivilcelenme var cildimde ama %100 innovadandır demek de istemiyorum.Yine de bilginiz olsun,sivilcelenme yapabilir

X